Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
5. feb 2011

@janka1874 -tak to mas doma veru inu kombinaciu... 😀 ..a stymi praskami na nervy 😀 😀 😉 ...to ja uz teraz niekedy vecer si musim vziat panadol od bolesti hlavy... 😉

jalao
7. feb 2011

Dievcata, co tu bol, hluchy vikend? 🙂 🙂 no - takze...ku plienkam sa neviem uz vyjadrit 😀 😀 😀 , ale prezila som si s tymto procesom svoje 😀 😀
Ja som bola cely tyzden bez MM a sucasne som sa po veceroch pripravovala na skusku, bola v sobotu, ak dobre dopadne, mam semester z krku. Ale chcela som povedat, ze moja domacnost bola chudiatko natvrdo zanedbana, typicky priznak skuskoveho obdobie studentiek-mamiciek 😀 😀
@terez34 no na zlcnik podla mna hlavne dietka a nejaky bylinkovy cajik 😉
@fidka79 a aku mas pracu, ak mozes napisat? To je super, ze robis, co ta bavi a v com si sa nasla.

terez34
7. feb 2011

@jalao no bola dietka aj cajik uz je to super 😉

terez34
7. feb 2011

@vodnarky v prvom rade gratulujem malej vodnarke k narodeninam prajem vsetko dobre 😉
k tym pubisom tak teraz uz paralen? a co potom? antidepresiva? 😀 😀 😀 😝 lebo teraz to je o malych veciach ale uvidis co sa s nimi deje potom a to ja som zistila ze mam este v podstate celkom kludne baby kamoska ma dvoch chalanoch a to je horor ked mi hovorila s nimi zazitky takze dobre ze mam baby 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianka79
7. feb 2011

@terez34 tak tej sa ešte dlho nezbavíš 🙂

jalao
7. feb 2011

@vodnarky áno, malej vodárke všetko najlepšie!!! Moja kámoška má dcérku a presne dnes má 12...a je to zlaté a kamarátske, temperamentné dieťa - nadaná na všetky športy a stále v pohybe, ked sme tu už pri tých charakteristikách o)))
@marianka79 tak ty si sa tiež priznala, že si vodník 😉 😉 😉 😉 😉 a čo vidím v tvojom profile za novinku??? paráááda!!! držím všetky palce!! 😅

vodnarky
8. feb 2011

ahojte.. 😀
dakujeme vam vsetkym za prianie... 😵 ..
vcera sme to oslavovali a o osmej som uz bola "grogy"...oslava bola super az na niektore zmeny nalad nasej oslavenkyne...na narodeniny dostala od nas bycikel a kedze po dome jej to moc nejde,lebo tu nemame dialnicne priestory,tak dostala nervy,ze ona ho rozbije... 😕 .... 😔 ...samozrejme,co by sme pre nu neurobili...tak sme sa vsetci museli naobliekat a ist hned vyskusat novy bycikel von,nezalezat na tom,ake pocasie prave mame... 😎 ..ale bola sranda.. 😀

@terez34 -tak to si ani nechcem predstavit,co to bude neskor... 😅 😅 😅 ..teraz uz len cakame,kedy nam sonci toto obdobie vzdoru... 😔

vodnarky
8. feb 2011

@fidka79 - 😀 😀 😀

vodnarky
8. feb 2011

@marianka79 -aj ja som si tu zmenu vsimla.. 😉 ..super...nech sa dariii... 😀

vodnarky
8. feb 2011

@jalao- 😉

marianka79
8. feb 2011

@jalao
@vodnarky díky uvidíme čo z toho bude ono až tak doslova sa nesnažíme ale ani pozor si nedávame a to vobec 😝 ale velmi chceme bábo 😵

janka1874
8. feb 2011

@vodnarky skončí obdobie vzdoru príde iné poznáme 😀 😀 😀

terez34
10. feb 2011

@vodnarky no presne tak ako pise janka stale je neake to obdobie jedno skonci a v zapeti nastane druhe ale aj tak su to pekne chvile ked sa za nimi obzries a spominas 😉

jalao
11. feb 2011

ahojte dievčatá, no tak čo to tu zase je za pauzu, šak sa prepadáme do hĺbok 😒 😒 😒 Niktorá z vás dnes/včera nič zaumývané neprežila?? výraz zaumývané používala najmladšia Táňa dosť dlho 😀 😀 😀 Tak, ako bol po sprche oblečený žufan a pri mori bola piesková plášť 😀 😀 😀 Je to milé, tieto výrazy.. A ešte ma napadlo, že synátor hovorieval, že "si to zohrejeme v mikrofónke" 😀 😀 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
12. feb 2011

čauže ženy tak veru nejako to tu zas viazne
upratané, uvarené aj som si zacvičila ledva fučím ale chvíľu veget

jalao
12. feb 2011

@fidka79 a aj @janka1874 no tak to vidím, že sme všetky v tomto kolotoči...ale s cvičením gratulujem...ja som sobou strávila v škole a celý deň ma bolí zub ☹ Som zvedavá, čo z toho bude... fidka, chudiatko 4 nočné, ...kedy to dospávaš?

terez34
15. feb 2011

@fidka79 no tak sa potom citis aj v dalekom irsku ako na slovensku 😀 😀

janka1874
15. feb 2011

no ženy fakt to tu nejako viazne

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vodnarky
16. feb 2011

ahojte... 🙂 ..ja len taky kukuk.. 😕..ze co nove... 😕..

@fidka79 -jak ti fajn,ze mas tu nachvylku niekoho z domova... 😎 😵 🙂 😀
@jalao -zufan a pieskova plast???? 😀 😀 😀 ..podarene... 😉

jalao
17. feb 2011

@fidka79 ano, ved viem, mas pravdu, ked sa musi, tak sa musi...rozmyslam, ci sa da na to zvyknut..lebo ja ked idem raz za rok na ples a sme tam do rana, tak sa potom 3 dni z toho neviem spamatat a mam pocit, ze som stale nedospata.. 😉
Dievcata a musim priznat vlastnu nostalgiu...takto pred 6 rokmi som uz fucala 😝 😝 😝 Bozinku...ako to letiii!!!! ☹

vodnarky
17. feb 2011

@jalao -tak jej prajem vsetko len a len to najlepsie a hlavne vela zdraviiicka... 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
17. feb 2011

@jalao jeeej veľkej kočke všetko naj naj naj prajeme

terez34
23. feb 2011

@fidka79 tak to bol dedusko rad 😉

marianka79
24. feb 2011

ahojte baby tak máme prázdniny my sme boli v tatralandii cez víkend pato sa vybujačil na tobogánoch ale aj ja 😀 paráda bola ubytovaný sme boli v LM v Odrášovej od pondelka bol patko u otca dnes mi prišiel tak ešte prázdinuje a vy čo ako??? ja mám u MK absenciu ani sa mi nechcelo zapínat počítač len tak cez mobil som mrkla či ma niekto nespomína a IP aj zdravotné problémy mám ževraj mám poburené hormóny 😅 lebo mi krámy prišli po 17 dnoch 😒 ale to také aké som v živote nemala som jak sopka a všetko ma bolí neviem čím to je tak si musím zapisovat do menšt. kalendára ach jaj

@fidka79 fúha nočné to nezávidím a to máš predpokladám osmičky ja robím 12-tky a tie nočné ma zabíjaju chcem odíst koli nim z firmy
@jalao pripájam sa i ja ku gratulácii ja budem takto fučat 11-teho marca 😵 a to bude mat 11 rokov