Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
18. mar 2011

@marianka79 -no teda...aspon ze uz nemas bolesti.... 😔 ..drz sa a opatruj sa.... 🙂

vodnarky
18. mar 2011

@terez34 -klop-klop...uz je to lepsie...berieme teraz nejake ATB na vycistenie pluc a tie jej uz pomahaju...sem tam este zakasle,hlavne ked zacne lietat po celom dome,ale uz to nieje take dusenie,ako to mala pred tym...vdaka bohu 😔 ..do nemocnice sme este nemuseli...takze som v inej este nebola...ale do tej predoslej nabuduce uz urcite nepojdem.. 😝
som rada,ze je uz Kike lepsie a nech je tak aj nadalej 😔 ...to liecenie puta moju zvedavost... 😕..ale samozrejme nemusis mi to hned prezradzat 😅 ...ja ju potlacim... 😉

jalao
18. mar 2011

Kto to tu klope? 🙂 🙂 aha...@vodnarky 😀 Dievčatá, musím vás dočítať a vlastne, moc vás pozdravujem, ja som nejaké 3 týždne mimo, ale už sa musím polepšiť a chytiť koníkovské tempo. zatial sa majte krásne!

terez34
21. mar 2011

@vodnarky ja by som ti to povedala mne to nerobi problem napisem ti IP 😉

dik velmi velmi za komentariky 🙂

vodnarky
21. mar 2011

@terez34 -ved ste tam vsetci ozaj taka mila rodinka... 🙂

vodnarky
21. mar 2011

@jalao -jeeejda...ale kto to tu??? 😅 ..ak chces,dame ti to vytlacit ako knihu... 😀 ... 😉

terez34
24. mar 2011

@vodnarky diky aj vy ste velni zlatunky 🙂
@jalao ahoj daj sa dokopi nacerpaj vela dobrej energie zo slniecka a bude lepsie aj choroba pominie 🙂

jalao
28. mar 2011

@terez34 ahoj, som v poriadku, ale ako vidím, túto stranu 800 nie a nie dokončiť, toto je ako možné? Už nemá niktorá čas?
Dievčatá, no ja sa musím "pochváliť", že už nie som pár dní tridsiatnička 😒 😉, no čas letí a letí a ja rozmýšľam, kde je moja dávna mladosť.. 😝 😝 Spravila som patričnú oslavu, všetko dopadlo super, no a najoriginálnejší darček, aký som dostala, bola živá sliepočka s kohútom!! Takže baby - je zo mňa farmárka! 😀 😀
Dievčatá, píšte, nekašlite na tému!! o))

marianka79
28. mar 2011

@jalao ahoj tak gratulujem mala si to dobre zapit 🙂
no je pravda že už sem moc nechodím mne sa totiž vrátili tie bolesti tak som doteraz na nete pátrala po príčine no neviem či som na niečo prišla zajtra idem znova k doktorke mám už strach baby ja sa fakt bojím ☹ tie bolesti su neznesitelné až do plaču mi je 😢 ak sa dlho neozvem tak som určite v nemocke tak papa majte sa krásne-zatial ☹

vodnarky
29. mar 2011

ahojte.. 😀 ..momentalne som na svk a je tu nadherne.. 😎

@jalao -gratulujem!!! 😵 ..a ten originalny darcek.. 😅 ..supeeer!!! 😀 😀 😀 ..tak ti zelam ty nasa farmarka len to najlepsie a hlavne vela zdravicka.. 🙂

@marianka79 -juuuj...moja zlata.. ☹ ..ak sa budes na to citit,tak nam napis co ti povedala doktorka..a neboj vsetko dobre dopadne...nech ta dobre vysetria a nech uz to mas za sebou...viem,ze sa to lahsie rozprava ako preziva.. 😔 ..ale chcela som ta troska povzbudit.. 🙂 budeme na teba mysliet.. 😔 drzim palceky.. 🙂

terez34
29. mar 2011

@jalao no vprvom rade ti gratulujem k tvojim narodkam prajem vela zdravicka lasky penazi a poslusnych pubertakov 😀 😀 😀 no darcek naozaj orginalny len dufam ked si teraz farmarka si nebudes hladat noveho muza 😉 😉 aj ja si este spominam na svoju oslavu tridsiatin tiez to bola super zabava a ja som dostala taku figurku pana ktori tancuje a v istom momente mu spadnu gate a je dole bez

no co sa tyka tej strany 800 to bude asi neake znamenie 😉

terez34
29. mar 2011

@vodnarky ahoj doma 🙂 akurat si prisla ked tu mame krasne pocasie

terez34
29. mar 2011

@vodnarky ahoj doma 🙂 akurat si prisla ked tu mame krasne pocasie

terez34
29. mar 2011

no super ze mi to napisalo dva krat tak ta dvakrat vitam vodnarka 😀 😀 😀 😀

terez34
29. mar 2011

@marianka79 tak ti aj ja drzim palceky a nech sa rychle uzdravis ako ti uz inac pomozeme 🙂

vodnarky
29. mar 2011

@terez34 -no...aj IP si mi poslala dva krat.. 😀 ale tesim sa teda dvojnasobne... 😀 😀 .............. 😉

terez34
29. mar 2011

@vodnarky ty kokso mame inu mysku a je taka citliva ze staci trochu sa dotknut a mas to dva krat zlat nasla som diskusne forum o lieciteloch skus to mrknut a mozno nieco najdes blizko k tvojmu bydlisku http://www.zzz.sk/?diskusia=27283 a kde to vlastne byvas?

terez34
29. mar 2011

no super tak uz som precitala IP a viem odkial si dnes mam nesky oneskoreny den
ale trocha ma rano vyplasila Kika strasne ju bolela hlava a mala zavrate co sa nemohla postyvit z postele ked som jej zmerala tlak skoro som dostala infarkt ze 60/70 a to uz sa aj napila a bolo jej trochu lepsie takze aky ho mala rano o po siedmej si nechcem ani predstavit akurat to studujem na nete a ze deti v puberte a k tomu chude nozu mat nizky tlak tak neviem co snou musim to pozorovat lebo ju ta hlava casto boli po nej sa tiez stale nieco huka

vodnarky
29. mar 2011

@terez34 -dakujem za link.. 🙂 mrknem tam..
a to mala iba rano??teraz ho uz ma v pohode?teda poviem ti..ja som sice este taka menej skusena mamina,ale odkedy som maminou prezivam neuveritelny strach..strach o nu..viem,ze to patri k materinskej laske,ale planujeme o take 2-3 roky dalsie a ked sa ten strach zdvojnasobi tak mi aj dekel vyleti..teraz to mozno znie odomna blaznivo a mozno sa ti zda,ze to prehanam,ale tie pocity su silnejsie ako ja.. 😔 nepoznam nic horsie.ako ked sa nieco deje s tvojim dietatom... 🙄 a bola si s nou aj u doktorky?

jalao
29. mar 2011

@marianka79 nestraš nás...daj vedieť, ako si pochodila v nemocnici a či vedia prísť na to, čo ti vlastne je! 😒 😒 Držím palce!
@vodnarky vitaj na SVK, tu už máme náznaky jari, to sa hned lepšie dýcha 🙂 Ako dlho môžeš zostať? a prišli ste všetci traja?
@terez34 moja 12 ročná pubertiačka máva tiež kadejaké stavy, niekedy si sťažuje, že sa jej nedá v noci zaspať, inokedy zachrapká na gauči aj v bunde ked dojde popoludní zo školy 😠 , no fakt sa v nej ťažko občas vyznať...Ale viem, že hormony s ňou mávajú a každý mesiac si odtrpí v bolestiach deň-dva, no ľutujem ju, ja to mám ešte v živej pamati toto... 😢

janka1874
29. mar 2011

jaj ženy vôbec Vás nestíhal zbežne som prebehla čo nové
@jalao gratulačka k super oslave a ešte zaujímavejšiemu darčeku 😀 😀 😀 ja som svoju 30-tku moc neoslavovala som bola akurát tehu s prvou slečnou tak by to bolo také nasucho tak som to radšej vzdala
@marianka79 držíme palce nech ti prídu na príčinu problémov

janka1874
29. mar 2011

zabudla som dopísať na striedačku sme choré teraz som to schytala aj ja šialene ma bolí hrdlo no koniec hlavne že deti sú už ako tak v poriadku tak fajn žeto zas asi schytajú odomňa

marianka79
30. mar 2011

@vodnarky
@terez34
@jalao
@janka1874 dakujem vám za trošku povzbudenia a myslenia na mna no bola som v tej nemocke len ma vyšetrili a zase že nie je to až také na operáciu lebo včera mi moj gyn. našiel cystu vo velkosti 33mm a to že je ešte ok ale mna to bolí ked ........ tak mi je to luto aj koli mojmu že ma poriadne nemože ani pototo tak na koniec idem na dalšiu laparku v piatok sa idem objednat do nemocky no tak super už dve laparky ma čakajú
ale včera som bola u bylinkárky tá mi dala také čajíky ble ale je to hnusnépit sa to nedá ale musím ako sa vraví topiaci sa aj slamky chytá jajááj ale prekonám to teraz som zase PN a vonku je táááák krááásne dnes som sa prešla pešo lebo zajtra už nemožem nikam až v piatok možem a neviem či sa mám vypísat do roboty fakt neviem ale bojím sa íst uvidím čo na to Dr.
@vodnarky tak vitaj na slovensku a poriadne si to uži 😉

jalao
30. mar 2011

Ďakujem vám všetkým veľmi pekne! 🙂
Marianka, som sa aj zasmiala, prepáč, ked si písala o tvojom, že to má teraz náročné, ale chápem to, ver mi 😉 , no drž sa hlavne, zdravie máme len jedno a bylinky sem či tam, ak to môže pomôcť, tak neváhaj...
@janka1874 no vitaj opať medzi nami, dlho si sa tu veru neukázala, ale aj ostatné spinkali akýmsi zimným spánkom 😎

janka1874
30. mar 2011

@jalao veru dlho som tu nebola ale zas tak veľa ste toho tiež nepopísali ženy 😀 😀 😀 😀

terez34
31. mar 2011

@vodnarky ahoj tak ten tlak nemala iba rano ale rano ho mala najnizssi potom sa jej to postupne zvysovalo ale aj tak to nebolo bohvie co ked vecer som jej namerala 90na70 tak vcera som s nou bola u dr. ta uz s nej bola hotova a tlak jej nemohla namerat az na treti krat a ten bol80a ani nie na50 tak z toho bola tiez mimo ale hlavne treba dodrziavat pitny rezim objednala nas na kardiologiu no uvidime kedysi sme tam chodili lebo tiez mala selest na srdiecku ale uz z toho vyrastla dnes uz isla do skoly tak uvidim

terez34
31. mar 2011

@marianka79
@marianka79 no ty moje chudiatko ked nemozes ani to 😢 😒 😉 ale to bude dobre a na tie cisty ti nic nedali? lebo to je dost nebespecne mejej kamaratky dcera bola tehotna uz desat tyznov a predvcerom potratila kvoli tomu ze minuly rok mala tie cisty a povedali jej to az v nemocnici jej osetrujuca lekarka jej nic nepovedala ze by mohla cakat aj takuto vec takze nech ta len riadne vysetria a do roboty sa nedaj vypisat daj si napisat vychadzky

marianka79
31. mar 2011

@jalao no mna to serie lebo nič so mna nemá len furt o laparkách točím už mu aj musím liezt na nervy 😝 😒

marianka79
31. mar 2011

inak dnes som bola furt v nutri nikam som nemohla zajtra bude perný den ráno ide moj havino na operáciu-kastráciu a ja po doktoroch behat večer mi hava dovezu tak sa budeme mojkat malinké moje ☹ ešte nevie čo ho čaká a ja sa idem obj. na tu dalšiu laparku takže tak

marianka79
31. mar 2011

posielam vám neobviklú polohu ležania 😀 😝 už len namočit do vody pripevnit ručku a mop je ako od matela 😅

marianka79
31. mar 2011

a fakt kedy sa už prehupneme na 801 😕 ????