Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
17. máj 2011

ahojte..

@terez34 -juuuuuj.. ☹ ..tak na tu prvu lasku a rozchod si pametam velmi dobre..mamina to tiez somnou prezivala..som rumazgala aj par tyzdnou..chce to len cas,kym sa zlomene srdiecko zase zceli.. 😉

vodnarky
17. máj 2011

@janka1874 -ja s mojim muzom(tiez sme este neni zobraty,ale hovorime si akokeby sme uz boli..)sme uz spolu 6 rokov a par mesiacov..asi tak pred rokom aj pol sme si prezili velku krizu,ktora trvala dost dlho...uz som pomaly aj prestavala verit,ze sa to niekedy zmeni a ze sa tie pocity co sme citili jeden k druhemu niekedy vratia.. 😖... ale stalo sa tak!!!! 😀 ...na zaklade toho zleho obdobia sa pozname este hlbsie a ten nas vztah sa este vecmi prehlbil...a teraz mame pocit,ze znova lietame.. 😅 ...ved nadarmo sa nehovori...AJ V DOBROM,AJ V ZLOM...drzim palce a zelam nech sa vam to coskoro zmeni a hlavne nech si uz aj so svojimi ratolestami zdrave a v poriadku... 🙂

terez34
17. máj 2011

@janka1874 nebojkaj vsetko zvladnes juuuj a kym tvoje kocky vyrastu este dost casu 😉

terez34
17. máj 2011

@vodnarky no to mas pravdu ale normalne za tie styri dni schudla jak blazon nechce ani poriadne jest vikend bol uplne v prdeli vcera sa mi to zdala trochu lepsie vecer sme sa chvilu rozpravali a hovorila mi ze ju strasia neake nocne mori strhava sa zo spania a potom sa boji a ona taky odvazlivec aj v noci sama chodila a nebala sa no dufam ze ju to prejde lebo ma uz pepka klepne

marianka79
17. máj 2011

@terez34 to ten na tých fotkách je aj sonin priatel však?no takú peknú babu nehal može banovat teda ale príde další má len 16 to prebolí ja nemám skúsenosti z rozchodmi lebo som si zobrala hned prvého a aj rozviedla s ním ale to viac bolelo patka ako nás dvoch že ju pozdravujem(Soničku) 😉
inak moja neter ked mala tolko čo tvoja už mala aj 5-teho frajera 😀 😀 takých platonických ale už má po 18-tke a už to berie vážnejšie

marianka79
17. máj 2011

ženské ja zo seba nechápem minulý týžden som všetko rozbíjala najprv to bolo po škrečkovi taká porcelánová miska na žrádlo potom to bola moja šálka to som odbila ucho ďalej tanierik a dnes sa mi behom 2 minút podarili rozbit dva poháre no na nervy a predvčerom zase brácho rozbil pohár nás asi navštívil duch-ničitel kuchynských vecí 😅

henka76
17. máj 2011

ahojte 😎

@marianka79 -jaj tak nech rýchlo ujde preč od vás,aby si nemusela veľa skla dokupovať 😉

@terez34 -prvé lásky a sklamania...ale to prejde,držím palce 😉

@janka1874-ani my nie sme zobratí,sme spolu až 11ty rok,prešli sme tiež ťažkými obdobiami,ale odvtedy sme si ešte bližší,poznáme sa hádam dokonale,zlé prebolelo a dúfam,že už bude len a len dobre 😵aj vám prajem,aby ste si vyriešili všetko zlé a aby sa váš vzťah posilnil 🙂

vodnarky
17. máj 2011

@terez34 jeeejda...to az takto,ze ma nocne mory?chudatko.. ☹ no esteze ma taku skvelu maminu a podporu.. 😔
takze to je ten fesak,co je snim na tej fotke s tej birmovky?

vodnarky
17. máj 2011

@marianka79 -no teeeeda...a vy nemate co robit?? 😀 😀 😀
a inak ako sa citis,okrem toho,ze stal z teba nicitel conan?? 🙂

terez34
20. máj 2011

@marianka79 ty si taka ako ja tiez som mala iba jedneho aj som si ho zobrala a chvala bohu som s nim dodnes takze tiez ma neake rozchody netrapili ale ten Sonin bol aj tak ziarlivy jako blazon tak dobre aj tak ze sa nechali

terez34
20. máj 2011

@vodnarky no chvala bohu uz nocne mori skoncili a zda sa ze je to ok. v sobotu sa chysta na diskoteku tak si myslim ze je to dobre

terez34
20. máj 2011

@henka76 dakujeme

terez34
20. máj 2011

koceny moja mariana vcera cestovala prvy krat vlacikom to bol zazitok jak hovado aj pre nu aj pre nas 🙂 🙂 🙂 boli sme v Ziline (to je od nas vzdialene 30km takze ziadna dialka¨/ a pri tej prilezitosti sme sa sli pozriet aj do obchodaku Miraz no to je fakt parada ale sa tam len tak pokukat poobdivovat a radsej nekupovat lebo ceny pre bohov a nasa marianka sa tam tak prechadza a jedna pani s kocikom si tam balila nakup a mala tam aj hracky do piesku mala pristupila k nej natiahla tu malu rucicku a vravi tej babe dala by ste mi neaku hracku? no ja som sa smiala jak blazon maly zobracik moze ist do riti 😀 😀 😀 ale inac bolo fajn domov sme prisli unavene jak fras🙂

terez34
20. máj 2011

@marianka79 ha ha ze duch nicitel 😀 😀 😀
no ja by som povedala ze to chce novy riad tak ti to dalo patrne najavo 🙂 😎

janka1874
20. máj 2011

@terez34 veru tská cesta vláčikom je pecka a nehovorím o ceste autobusom a električkou my pravidelne takto musíme cstovať naša Sendy je úplne že unesená z toho

marianka79
21. máj 2011

@terez34 nový nekupujem tie poháre to boli z mc donaldu tak to je fuk práveže toho máme vela tak tamtí hore nám to asi zredukovali 😅

marianka79
21. máj 2011

@vodnarky je mi fajn už nič nerozbíjam 😀 ale angínu zase mám dr. mi dala ale silné antibiotiká že sa mi po tretej pilulke polavilo hrdlo som mala spuchnuté hlava treštala jáááj ale už je lepšie pirule papám poctivo no vidíš akoby toho nebolo už dost pato bol dva týždne doma čo mal angínu a som prevzala štafetu ale už ju neodovzdám 😒

jalao
23. máj 2011

Ahojte dievcata, tu bola nejaka ticha nedela, u nas bolo totalne letne pocasie, horuco a potom dazd, ze som so susiakom s pradlom lietala dnu a von 😉 Podvecer sme si sli zaplavat, to nam dobre padlo vsetkym take schladenie, no a hlavne Tanicka stastna, vodu ma velmi rada. Ja som odplavala nejakych 20 dlzok a nevladzem teraz chodit 😒 , uplne drevo je uz zo mna...No ale aj sa pochvalim trochen - rocnik ukonceny a som uz teda tretiacka 😎 Konecne mam prazdniny!!!!

vodnarky
23. máj 2011

pekny den zelam vsetkym..

@marianka79 -no..strasneee..teda najhorsie je ak ma clovek stale nejake problemy zo zdravim..neni normalne,raz hento,raz tamto..nech sa uz cim skor zotavis s toho vsetkeho... 🙂

vodnarky
23. máj 2011

inak..tu u nas to vyzera ako keby mal prist koniec sveta..zamracene az musime svietit doma,dazd a k tomu strasny vetrisko,ze ani nas pes nechce byt vonku...rychlo si spravi svoju potrebu a uteka domov 😕 ..takze dnes to vyzera tak,ze sa z domu ani nehnem.. 😖 len tak tisko vam zavidim to leto.. 😎 😉

terez34
24. máj 2011

ahojte baby pekny den prajem uz zase upeky dobre ze aspon trochu vetrik pofukuje

@vodnarky dufam ze uz aj u vas svieti slniecko 🙂 🙂

baby nas pes v sobotu spachal samovrazdu normalne sme z toho boli vsetci vykolajeny plakali sme jak male deti este teraz mi je za nim luto 😢 😢 ale uz sme vcera doviezli steniatko sedem tyzdnove a strasne place ked je samo tak sa mu musim venovat ako babatku Marianka sa ho boji lebo je dost velky ked je vonku tak stale sedi na hupacke aby ju afano neuhryzol no a hned vcera sme sa s chlapom chytili kvoli menu lebo on ze sa bude volat KEREM (ak pozerate seherezadu tak viete..../ no tak uvidime ako to dopadne musim mu najst nieco dostojnejsie
vecer alebo zajtra hodim foto

tak sa majte pekne 🙂 🙂

henka76
24. máj 2011

ahojte 😎

ani nemám čas,písať...cez víkend sme boli u kamošky,varil sa guláš a potom sme kecali dlho do noci 🙂 v nedelu sme boli v parku,boli oslavy dňa rodiny,plno národa tam bolo...ale maximko sa tam bavil,hudbu počúval,behal...včera sme s drahým pracovali na dvore,jazero vypúšťali a čistili,neskoro večer sme skončili...a dnes som bola s maximkom na ihrisku za detičkami 😎 riadne teplo je 😝 teraz drobček spinká,ja som dovarila a idem vegetiť 😎

@terez34 -no meno veru populárne 😅

@marianka79 -rýchlo sa zotavte 😉

marianka79
25. máj 2011

@terez34 a to ako že spáchal samovraždu čo porobil havinko? ☹ chudáčik a kolko mal rokov? a také meno nedávajte ja mám rada mená ktoré nik nemá také jedinečné moj pes je yorky a prednedávnom som počula že jedna sučka tiež jorkšírica sa volá yorka alebo jorka neviem my máme s ypsilonom 🙂

@henka76
@vodnarky dakujem už mi je dobre a predpokladám že už pojdem do roboty ale uvidím čo mi povie v piatok doktorka už by sa aj patrilo niečo robit 😀 dva mesiace prázdnin mi skončili 😉

dnes som bola u zubára ty kokso som platila za tri zuby 115€ ked ešte pripočítam 40€ za zubnú hygieničku spred 3 týždňov tak je to pekná sumička ale nie je mi to lúto je to fakt profik a zuby robí dobre

vodnarky
26. máj 2011

ahojte..

@terez34 -samovrazdu??a to ako preboha??? ☹ chudatenko..

@marianka79 -juuj..aj ja by som uz sla do prace..

inak teraz sa (ja a mala) kurirujeme..akosi nas nejako prefuklo..teploty uz troska ustupili,ale inak hrozne cele dni byt strcena doma a nemoct ist nikam..a este k tomu nam aj internet zacal blbnut..☹no strasneee..

marianka79
31. máj 2011

íha tu to mrzne ale ani nečudo ked je tak krásne vonku aj ja furt žbrílam a mám pre vás novinu zajtra idem do roboty a na 8-mičky!!!! supéééérsíce len na mesiac ale mi to vyhovuje budem robit len ranné a občas nejakú tú sobotku je mi tottal jedno že padnem na plate hlavne že sa šetrím to mi je prednejšie a po mesiaci možem na 12-tky ale to už budem mat novú robotu-na kontrole tak som si to vybavila nech nemuklujem za lisom super teda sa teším že mi vyhoveli 🙂
a vy ako sa máte ozvite sa zmrznuté vyberte sa z mrazákov 😀 😀 😀

henka76
31. máj 2011

ahojte 🙂

dováram obedík,maximko sa napapá a pôjde spinkať 🙂 a ja upratovať,ved to poznáte,stále dokolečka...v nedelu sme mali plno návštev,malý mal meniny,zas bolo veselo 🙂 a v sobotu sme boli večer prvý krát vonku,zabaviť sa s kamošmi..pri maximkovi bola babka,anjelik náš,pekne spinkal,takže môžme aj nabudúce 😅

@marianka79 -super,že máš prácu,držím palce,aby všetko vychádzalo 😉

marianka79
31. máj 2011

@henka76 no ja tam už robím 8 rokov a furt len mukel mukel 😠 ale už si nenehám srat na hlavu zaslúžim si viac no nie? 😝
tak dobrú chut 🙂

vodnarky
31. máj 2011

ahojte... 🙂
jasnacka,ze to tu uplne zamrzlo,ked si uzivate uz leto... 😎 .. 😠 ... 😉 ..my tu mozme len snivat.. 😔
@marianka79 -co to znamena zbrilam??? 😕 takze uz nebudes zit ako netopier??supeeeeer... 😀 ...fajn,ze takto ti vyhoveli a beru vazne aj tvoj zdravotny stav..nech sa len darii.. 🙂

@henka76 -tak u vas muselo byt velice fajnsky cez vikend.. 😎 ..inak my sme este z mojim neboli (odvtedy co sa nam mala narodila) niekde vonku sa zabavit..boli sme napr.na romantikus vecere,ale cely vecer prebiehal asi tak,ze...co asi teraz robi to nase zlato..????ale uz sme sa o tom rozpravali,ze je uz na case si niekam vecer povyrazit spolu,troska aj zatancovat... 😵 ..takze mozno nieco poriesime,ked teraz pride k nam babka na mesiac... 😀

henka76
31. máj 2011

@marianka79 -jasné,že si zaslúžiš 😉

@vodnarky -ved aj ja som stále na mobil pozerala,či svokra nevolá 😅 a dnes zahlásila,či nepôjdeme aj teraz v sobotu von,že kludne príde 🙂 ...v stredu sme mali návštevu,kamoš bol doma,inak býva v belfaste...vy kde bývate? 🙂

marianka79
1. jún 2011

@vodnarky hehe to je náš trnavský výraz na chodenie po meste a snorenie po obchodoch alebo prírode to je fuk kde proste žbrílame po vonku a nezdechýname doma ....... 😀 ach tá naša trnafčina by ste sa nasmiali keby ste ma počuli ako VYPRÁVAME 😅 😝