Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂
renka9autor
30. jún 2009
no ideme von , starej babke sa pochvalit s vysvedckom, zas si vypocujem ze nechodime :-p
zatim, papa
aadula
30. jún 2009
bodečka si ma odhalila.. 😃 som sa šupla na gauč a zadriemala som...malý vstal a Paťka mi ho nachovala x-) a príspevky...ja som na decembrovkách veľa bola ..skôr na paragrafoch 😃 potom decembr. ...teraz tu ...a sem tam LV a iné témičky :-p 😉

cica...som skoro o rok mladšia od teba 😃

a čo tak si dať to stretko v tom dinoparku tak? aj ja by som tam chcela ísť... a keď sa tam viaceré chystáte...spravme to tam =-)
cica13
30. jún 2009
Bodecka jasne, ze dojdem....chalani sa aspon zahraju..... 😃 😃 😃

aaaaano....dinopark....odklepnuteeee.... 😃 😃 😃
aadula
30. jún 2009
a ten Ranč je tu úúúplne blízunko nás..tak ak prídete ozvite sa miiiii a dáme stretko..tam sa potom dá prejsť kompou na druhú stranu Hrona a tam je zas Bažantnica 😉 ..aj pre deti pieskovisko...preliezky...biliard ..hojdačky
aadula
30. jún 2009
kto si dá kávičkuuu
cica13
30. jún 2009
Aduli...ja si prosiiiim.... :-p
hankah2
30. jún 2009
Ahojky
aadula
30. jún 2009
ciculik nech sa páči..aj pekná penka je hore..a cukrík + mliečko 🙂

hankah ahoj
cica13
30. jún 2009
Aduli...ty si zlaty cloviecik...... x-) x-) x-)

Hankah2....ahoj....a kto si?
aadula
30. jún 2009
sem ide hrozná čierňava...zas bude búravica ]-(

hanka si z nás prišla vystreliť :-N
cica13
30. jún 2009
Aduli..u nas je zatial krasne
emily333
30. jún 2009
aj mne ste urobili kavicku 😉 no to moje dieta ma fakt zelene vlasy aj z kamosom traposi ]-( este si ich musim zfotit 😉
bodka13
30. jún 2009
halóóó :-o ....už mám doma tri šelmy divoké 😃 😃 😃
tato išiel s autom ku kamošovi do garáže...prišiel domov a v tom najväčšom lejaku sa mu nedalo zavrieť predné vodičové okno,sú na el.-nie je nad klasiku,alebo nie =-)

aduli ...u nás už vtedy bola búrka...sme išli to okno prelepiť aby do auta nepršalo,a taký lial že sme museli 1/2hodinu v aute sedieť 😃 ...aká romantika 😃 😃 😃

emily...už si hodila foto?

cicuš...ja čakám 😃 ná kdesi toľko 😃 😃 😃
iwusska
30. jún 2009
bodka u vás prší????u nás je dnes celkom pekne, ale dusno :-p
kde to máme to stretko????
bodka13
30. jún 2009
už nie iwus 🙂pršalo medi 16-17hod-taká letná hrmavica ...som to poslala adulke 😃 😃 😃
...že v dinoparku alebo na Bobiho ranči pri adulke 🙂
iwusska
30. jún 2009
u nás máme edyho ranč, aj tam je pekne 😃 😃 😃 ešte hoďte nejaký dátum x-) x-)
renka9autor
30. jún 2009
ahojte, nezda sa vam to vela, nato, ze je lepena?

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1124628
iwusska
30. jún 2009
reni na tých fotkách vyzerajú dosť zničné, ale možno to skresluje, a zdá sa mi to dosť za lepené
cica13
30. jún 2009
Som to pocasie preriekla.....u nas sa prehnala taka burka a prsi....bolo hrozne dusno, islo to sem od Lilu...prave mi volala ked sem isla ta ciernava, tak som jej vynadala, ze co mi to sem posiela.... 😃 😃 😃 😃
cica13
30. jún 2009
citali ste toto... http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThread... no mam sa teda na co tesit.... ]-( ]-( ]-(
cica13
30. jún 2009
Reni...nedala by som tolko za ne....
bodka13
30. jún 2009
reni...ja keď som našim dražila nosené botasky max cena bola okolo 280sk+poštovné ale vyzerali ako nové,aj keď prišli 😉 ...myslím že tieto v skutočnosti budú ešte horšie 😞

...neviem aký dátum by bol dobrý =-) ...budúci týždeň už máme naháňačku a preddovolenkové stresy 😃 😃 😃 ,od 11-24. sme v Kroatii a tato nám môže robiť šoféra do 7.8 a potom už len niekedy cez víkend 🙂
...tak kedy =-)
hasleerka
30. jún 2009
ahojte ... cica tak som si to hned prečítala, hrôza, ... ešteže sme len prváčikovia, lebo by ma piclo 😞
iwusska
30. jún 2009
ťažko to bude dať dokopy 😞
renka9autor
30. jún 2009
mne vyhovuje ten vikend 🙂
iwusska
30. jún 2009
ktorý???
cica13
30. jún 2009
Hasli ahooooj....a s tebou je co???? Uz som ti chcela cinknut...ze ci zijes.... 😃 😃 😃
aadula
30. jún 2009
ahojte 🙂
my sme boli vonku trošku, kapánek sa schladilo, ale je dusnooo, malý pobehal všetky mláčky :-p

renka myslíš 25-26? to by mohlo aj nám vyhovovať...aj keď náš tato by koncom júla mal ísť preč, ale možno ešte bude doma 😃
iwusska
30. jún 2009
ja vtedy nemožem 😞
hasleerka
30. jún 2009
cicuška a prečo si necinkla ... na som sa flákala, včera som bola celý deň na promociach, joj ako bolo dobré vypadnúť na celý deň z domu

a dnes sme boli pre vysvečko, na zmrku a na plavárni

babulky ja teraz nikam nemôžem, máme tichú domácnosť 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli