Maminy nad 35 rokov

ajka2323
19. mar 2012

Rada by som si popísala s maminami v mojom veku 🙂
Tiež by som si rada našla kamarátku na kočíkovanie z Petržalky 🙂

annaopialova
19. mar 2012

ahoj ja budem mat tento rok v juni 36 a byvam v Turzovke mozes pisat na moje ip pekny den

anelehka
19. mar 2012

ahoj,aj ja mam 35,uz od januara 😉

smiesko
19. mar 2012

Ahoj ajka 2323 ja budem mat o 2 tyzdne 38 , tiez by som si rada s niekym popisala... 😎

ajka2323
autor
19. mar 2012

Ahojky som rada,že ste mi ozvali ja mám 38 a som z Blavy

ajka2323
autor
19. mar 2012

Maminou som sa opät stala v decembri 🙂
Neviem ako to vy znášate,ale fakt sa niekedy cítim desne ☹
som ako to povedat z malého rozbitá 😒

halienka
19. mar 2012

@ajka2323 ahoj, ja mám 38 a 2-ročnú dcérku, moje prvé dieťa a teda tiež chvíľami zo silami na konci 😀 svoju dcéru budem určite nahovárať, aby deti odrodila skôr 😀 ale tak u mňa to nebolo tým, že by som skôr nechcela, len sa jednoducho strašne dlho nedarilo, až konečne v tých 36 rokoch sa podarilo. Tak neviem, či by som to ako mladšia zvládala ľahšie, ale myslím, že asi hej, človek to všetko tak neberie "vážne" a aj to zdravie a energia je lepšia, nevyspatosť sa lepšie znáša... 😝 😀

anelehka
19. mar 2012

baby ja mam vekovy rozdiel skoro 12 rokov a to je tiez o nervy,jeden by si myslel,ze ten starsi uz ma rozum,ale prd,stale sa s tym malym natahuje,maly vrieska,Filip ho podpichuje,do toho ja kricim,nech prestanu,jak v blazinci 😀

ajka2323
autor
19. mar 2012

@halienka no maš pravdu keby si bola mladšia zvládala by si to lepšie 🙂
hovorím z vlastnej skúsenosti na tých starších si už ani začiatky poriadne nepamätám bolo to fakt lahšie 🙂
ale v tedy to tak bolo vydat sa a mat detí 😉
mne sa páči táto doba najprv sa zariadit a potom mat deti 😉

ajka2323
autor
19. mar 2012

@anelehka tak to máš to isté všetko opät od začiatku ani neviem ako som otehotnela 😉
stále tvrdím,že som pri tom nebola a ,že by som si mala šunky válat na pláži 🙂

ajka2323
autor
19. mar 2012

chcela som sa dievčata spýtat ako vám to išlo z váhov po pôrode ? Malý bude mat v sobotu 3 mesiace a stále mám 7 kg nadváhu a čo je fakt problém nakolko som neplánovane otehotnela apred tým som pribrala cca 5 kg tak sa cítim fakt velká 😠
oblečiem jedine tehotenske rifle a tepláky 😠

smiesko
19. mar 2012

Vies co ajka2323 mne to islo velmi zle. Ostali mi sice len 3kg ale ja som rodila cisarskym skoro pred 5rokmi. Ale teraz sa idem dat ,teda chcela by som skusit to chudnutie podla tej knihy p. Antonie Macingovej. Dnes som si objednala knihu a som zvedava... 😝 Vela zienok, aj tu su tie temy otvorene , kde kocky pisu o teomto chudnuti, ze je to super a ze uz schudli ,a ak ked nie hned na vahe, tak na svojich rozmeroch urcite.(pas,boky,zadok....), bola som z toho prekvapena ake maju uspechy, tak chcem skusit aj ja. 😝

ajka2323
autor
19. mar 2012

@smiesko určite si tu knihu mrknem 🙂
zatial ma každý čičíka,že som len necelé tri mesiace po pôrode 😠
ale v zhladom k veku a tiež,že poznám svoje telo mám velice strach,že schudnem len tak 😠
budem rada ked sa ti to podarí a potom prinôtim aj samu seba 😉
zatial sa neviem vôbec zladit dite bábo verzus rodina a domácnost ☹

anelehka
19. mar 2012

@ajka2323 ty mas este cas,ved si len teraz rodila,urcite ti to pojde dolu,pockaj ked zacnes za drobcom utekat 😉

ajka2323
autor
20. mar 2012

@anelehka nechcem čakat cítim sa velká 😠
ide leto 😠
pozerala som si foto super 🙂

smiesko
20. mar 2012

Dobre ranko ajka2323, čo robkáš? 😎

ajka2323
autor
20. mar 2012

hromadne prajem všetkým dobru a peknú noc 🙂

viva02
20. mar 2012

Ahoj, odkial z Petrzalky si? Ja som z blizkosti Drazdiaka.Tiez mam 38 rokov , 2 deti. 🙂

smiesko
20. mar 2012

@ajka2323 ajka aj tebe pokojnu ničím nerušenu dobru noc. 😕PS: mne sa takto skoro nikdy nepodarilo ísť spať 😠 😠 😠 pa pa pa

viva02
22. mar 2012

Inac, mam medzi detmi takmer 9-rocny rozdiel a ja si to praveze velmi uzivam 🙂 Na vela veci sa pozeram inak, ako pri prvom dietati. Tohto druheho si vyslovene vychutnavam. 🙂

ajka2323
autor
22. mar 2012

no aj ja si to moc vychutnavam 🙂
malý je miláčik rodiny 🙂 môj za každých okolnosti a detí ked je kludný 😠

janet24
22. mar 2012

Ahojte ja mam 37 a som z ruzinova rada popisem 🙂

nancy1974
5. jún 2012

@ajka2323 ahoj ja budem mať tento rok 38 a po 13 rokoch mám druhé dieťa, takže mám doma pubertiačku a 16 mes. živé striebro, niekedy som z toho na bedňu 🙂 ak by si chcela pokecať bývam pri Technopole a chodím kočíkovať k Draždiaku a ku kanálu.

ajka2323
autor
5. jún 2012

takže maš veselo u nas je to dost v pohode citim sa ako by som mala prve už mam velke deti 😀
aj ked davaju zabrat aj ty velkači 😀
ja byvam kusok od Halovej,chodievam najčastejšie do Kauflaču,takže už len kusok od teba 🙂

hanula11
4. jún 2013

Zdravim, u nas mame maminky nad 40 / ja mela nasi treti, nejmensi v temer 44 letech 😉 , je nas tu takovych mamin povicero 🙂 😵

hanula11
4. jún 2013