Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Maminy z Bratislavy, poďte si v piatok vyhodiť z kopýtka

ekinkala
11. mar 2013

do kojotu agli na rozniavskej ako je R1 areal je tam super mamina tam pracuje nechidi tam vela ludi a je to bezkonfliktny podnik zoberte aj muzickou ja toho mojho berem prvy krat zo sebou trochu sa odreagovat a vyblaznit sa od kazdodennych povinosti najlepsi relax pre mna je tanec a hudbaaa

ewwe
11. mar 2013

😀

liz_lemon
11. mar 2013

@ekinkala prepac, ale lepsie by ti padlo, ak by si sa trosku povenovala slovenskemu pravopisu, lebo sa to ani citat neda

ekinkala
autor
11. mar 2013

@liz_lemon prepac tak necitaj ak s tym mas problem ucitelku slovenskeho jazyka nepotrebujem tak dik za radu a podla mna sa to ciat da mozno nevies citat hmmm?

liz_lemon
11. mar 2013

@ekinkala tak ti poviem, ze nepis ked nevies pisat spravne
a tu ucitelku, by si potrebovala ako sol 🙂

ekinkala
autor
11. mar 2013

@liz_lemon nepotrebujem!!mam vsetko co v zivote potrebujem,lasku,dieta,manzela,peniaze,zdravie ...........takze ja uz nepotrebujem nic!!!!!............ale asi tebe nieco chyba co uz nie kazdy moze mat vsetko krasny den ti prajem

liz_lemon
11. mar 2013

@ekinkala zial jedna vec ti chyba, akurat ze o tom prave kvoli tomu, nevies 🙂

ekinkala
autor
11. mar 2013

@liz_lemon 🙂 ja nepocitujem ze by mi chybala krasny vecer ti prajem

ekinkala
autor
11. mar 2013

@liz_lemon len bohuzial zavidis druhym co maju si chudatko cely zivot stravila nad knizkami a teraz sa hras na hrdinku a otravujes ludi zistila som ze nejsom jedina ale chapem take ako si ty nevies co je Zivot!!!to je smutne podla mna je podstatnejsie zivot prezit zo vsetkym co knemu patry je kratky a preto treba Zit a nie sa ucit pravopis ten este nic dobre nikomu nepriniesol...............babulka zacni si uzivat Zivot!!!!!!!A uvidis aky je krasny...........zabudni na pravopis ten ti nic dobre neda do Zivota

billam
11. mar 2013

No ste pekne mimo temy 🙂

liz_lemon
11. mar 2013

@ekinkala jaj, moja ty si tak mimo 🙂
vediet pravopis a mat dobry zivot sa nijako nevylucuje, ale to ty vediet nemozes 🙂
zi si svoj obmedzeny zivot po baroch 🙂

czechzuzanaba
11. mar 2013

@liz_lemon neni ti to uz trapne???? Pomalu v kazdem tematu opravujes pravopis...Mas na to okynko pravopisne nekde tady, tak se bez realizovat tam, hmmm? 😉

liz_lemon
12. mar 2013

@czechzuzanaba ty si nastuduj, ake tituly sa udeluju, tebe som o pravopise nic nepisala 🙂 vediet pravopis je uplne normalna vec, mna ho naucili este na zakladnej skole
dalsia vec je ta, ze ked niekam napises nejaku ziadost v takomto neandrtalskom style, tak sa na tom akurat velmi dobre zasmeju, dokonca si v niektorych firmach taketo ziadosti fotia a davaju na nastenky, a citaju sa nahlas, aby sa vsetci dobre pobavili

czechzuzanaba
12. mar 2013

@liz_lemon 😀 neskutecna jsi.

ekinkala
autor
12. mar 2013

@liz_lemon WAKE UP BABY.......................RELAX BABY

ekinkala
autor
12. mar 2013

@liz_lemon haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zaaaaaaaviiiiiiiiiiiiidissssssssssss a ja chodim iba do luxus.podnikou moja zlata ty sa musis strasne nudit cicuska ze???????mojeeeee chudatko ved ak chces ja ta vezmem niekedy zo sebou mohla si narovinu povedat a nemusis behat okolo horucej kase.............................cmuk zlatko daj si sprchu a schlad sa trosku ...................Ty si mala robit ucitelku slovenskeho jazyka.............tam by si vynikla zlatko ................modry konik neni o pravopise precitaj si podmienky..............jaaaaaj ci vlastne ty nevies citat????hmmmm skoda nooo .........neboj naucis sa mas este kopu casu.....................takych bab ako si ty mi je luto lebo ty naozaj nemas co robit a potom si to tu ventilujes............len si uvedom ze somnou to nic nerobi len sa zabavam na takych ako si ty.................

latvia
12. mar 2013

@ekinkala temy vo fore maju sluzit na diskusiu, nie na pozyvanie mamiciek vonku. napis si tuto spravu do Kratkej spravy vo fotoblogu