Manžel mi vulgárne nadáva a niekedy ma aj zbije

patusinka22
15. nov 2017

Potrebujem poradit uz neviem ako dalej z mojim manzelom sme spolu 7rokov mame dve deti ale cim dalej je to horsie stale mi vulgarne nadava stale je urazeny drzo som hovori aj mojej dcerke vulgarne nadava vzdy vie prekrutit ze ja som vsetkemu navine uz mi povedal ze ide prec nech si dame pauzu .Najdolezitejsie su u neho len peniaze vyhraza sa mi ze nedostanem ani cent na detia a ani dom splatky Najviac sa toho bojim ze ako pojdem do prace mam 1 rocneho syna ako utiahnem dom splatky jedlo deti uz si as namyslam ze som psychicky tyrana

ivka4852
17. nov 2017

@patusinka22 drzim palcell!hlavu hore,zivot ide dalej 👍😊😉

morningcoffee1
17. nov 2017

@lanugo Niektore zeny si tu chodia mastit ego. Nie su spokojne same so sebou, tak sa aspon na niekom vyvrsia, hoci takto anonymne. A teraz k teme, Ja si myslim, ze neskor este moze byt rada, ze tie deti ma. Manzelstvo jej nevyslo, ake deti jej zostanu. A ked sa chce, vsetko sa da, existuju nejake charitativne organizacie, ktore jej mozu aspon na zaciatku pomoct.

morningcoffee1
17. nov 2017

Ale je tiez pravda, to co pise vyssie uzivatelka “obsadene meno”, ze uz po tom co jej vynadal prvykrat, mala odist a vlastne on si k nej dovoli len tolko, kolko mu ona dovoli.

tinaa64
17. nov 2017

@patusinka22 super....ze si ho vyhodila..uvodis bide ri ovela lepsie...len mu prosim nenalet ak ti bide slubovat hory doly ze sa zmeni...taky clovek sa nikdy nezmeni..ver mi...pisem z kusenostivkt som zazila v mojom velmi vlizkom okoli...

sasa1310
18. nov 2017

@morningcoffee1 mastiť ego? No ako myslíš. Treba ju poľutovať, aká je chúďa a akého debila má doma. A zrazu z čista jasna sa dá ten debil aj z domu vyhodiť, aj na splátky je aj bez neho 🙂
Ale tak OK, držím jej palce. Ale toto mohla urobiť už dávno, už vtedy keď prvýkrát vulgárne nadával jej dcére. Keď je to také jednoduché ho vyhodiť zo dňa na deň.

Lebo trošku nechápem, keď jej deptá dieťa, to je v pohode. Ale stačí napísať na MK ako jednostranovú tému a zrazu je problém vyriešený.

sonkyp
22. feb 2024

@patusinka22 no v prvom rade vykopnut takeho idiota prec, predat dom, kupit byt - znizit splatky alebo vyplatit hypo uplne... a pytat vyzivne, to je jedno, ze je zivnostnik, urcite vyzivne dostanes.... takych machrov uz bolo...