Manžel sa prejedá cez noc. Je to normálne?

mirka414
30. jan 2008

mam jednu otazku,moj manzelik v noci stane okolo 01:00hod.a prehrabava chladnicku 😠 vcera som ho vymakla a nebudete mi verit,na stole 4prazdne kelimky od mocca jogurtov,jeden malinovy a dva vanilkove pudingy...je to normalne a to vobec nepribera 😠 😠 .len potom zahlasi,ze musi zomriet,ze mu je zle 😀 😀 .mate nieco take doma??

cat
30. jan 2008

ahoj mirka,kamoska ma nieco take doma, rano nachadza prazdne obaly od cokolady v kuchyni aj pri posteli, ide kupit maly trezor a bude sladkosti zamykat 😀 vraj sa s nim inak neda 🤐 ty to mas horsie ze sa jedna o chladnicku, no jedine na nu hodit hrubu retaz na zamok 😀 ono sa im to neskor zial vypomsti na zdravi ked s tym neprestanu 😒

mirka414
autor
30. jan 2008

a o cokolade ani nevravim 2cele mliecne len tak padnu behom minuty 😅 a mc donald hruza 😠 tam sedi s kamaratom 3xdo tyzdna...

julia225
30. jan 2008

mirus... cau to som mala aj ja.... je to choroba.... skus povedat tvojmu lekarovi.... 😒

mirka414
autor
30. jan 2008

juli...viem cokoladu a syry ma zakazane pre chorobu,ale zakazane ovocie najviac chuti a v jeho pripade doslova 😠

aponchie
30. jan 2008

ja zeru takt v noci 😀

mirka414
autor
30. jan 2008

cat chladnicka je zabudovana ☹ musim nieco skusit.pozerie mi vsetky jogurty pre malinku 😠

nguyen
30. jan 2008

moj ocko toto robil cely zivot, ma pomaly 50 a stale v tom pokracuje, on ma totiz vlastny rezim jedenia, je iba ked je hladny a vzdy ked je hladny to znamena ze ked sa v noci zobudi a je hladny je schopny zjest co najde v chladnicke. No a kedze je zdravotne uplne v poriadku a tiez bol do 40-ky ako prutik, myslim ze sa nemas coho bat, mirka 🙂

mirka414
autor
30. jan 2008

nguyen ja sa ani tak nebojim ako nestacim kupovat jogurty a to chodim kazdy druhy den do ineho obchodu,lebo predavacky si pomyslia,,chudak manzel ta pozerie tolko jogurtou 😀 .a nestacim ich kupovat ani dcerke...