• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel sa prejedá cez noc. Je to normálne?

30. januára 2008 
mam jednu otazku,moj manzelik v noci stane okolo 01:00hod.a prehrabava chladnicku :angry: vcera som ho vymakla a nebudete mi verit,na stole 4prazdne kelimky od mocca jogurtov,jeden malinovy a dva vanilkove pudingy...je to normalne a to vobec nepribera :angry: :angry: .len potom zahlasi,ze musi zomriet,ze mu je zle :grinning: :grinning: .mate nieco take doma??
30. jan 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka,kamoska ma nieco take doma, rano nachadza prazdne obaly od cokolady v kuchyni aj pri posteli, ide kupit maly trezor a bude sladkosti zamykat :grinning: vraj sa s nim inak neda :zipper_mouth: ty to mas horsie ze sa jedna o chladnicku, no jedine na nu hodit hrubu retaz na zamok :grinning: ono sa im to neskor zial vypomsti na zdravi ked s tym neprestanu :unamused:
30. jan 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a o cokolade ani nevravim 2cele mliecne len tak padnu behom minuty :sweat_smile: a mc donald hruza :angry: tam sedi s kamaratom 3xdo tyzdna...
30. jan 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus... cau to som mala aj ja.... je to choroba.... skus povedat tvojmu lekarovi.... :unamused:
30. jan 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juli...viem cokoladu a syry ma zakazane pre chorobu,ale zakazane ovocie najviac chuti a v jeho pripade doslova :angry:
30. jan 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zeru takt v noci :grinning:
30. jan 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cat chladnicka je zabudovana :frowning2: musim nieco skusit.pozerie mi vsetky jogurty pre malinku :angry:
30. jan 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj ocko toto robil cely zivot, ma pomaly 50 a stale v tom pokracuje, on ma totiz vlastny rezim jedenia, je iba ked je hladny a vzdy ked je hladny to znamena ze ked sa v noci zobudi a je hladny je schopny zjest co najde v chladnicke. No a kedze je zdravotne uplne v poriadku a tiez bol do 40-ky ako prutik, myslim ze sa nemas coho bat, mirka :slight_smile:
30. jan 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nguyen ja sa ani tak nebojim ako nestacim kupovat jogurty a to chodim kazdy druhy den do ineho obchodu,lebo predavacky si pomyslia,,chudak manzel ta pozerie tolko jogurtou :grinning: .a nestacim ich kupovat ani dcerke...
30. jan 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok