Manželky fajčiarov. Pridajte sa

lulaaa
30. okt 2009

🙂 🙂

zuzanka159
31. okt 2009

A ked toto bude robiť aj po narodení bábätka ja asi zošalieem.... ☹ ☹

womenne
31. okt 2009

no ten by si jednu zalužil.Odkazujem že cesta autom je ešte horšia pomaha na otvaranie sa.Zuzi no može byt nepicha ta aj v chrbte?tlaky zospodu necitiš?vtedy sa bližia kontrakcie vieš?neboj ešte vydržiš len musiš ddychovat a vela ležat.

krasaa jej aj ty dvojičkova? 😵 teda ty ic maš ešte malučkych to najhoršie ešte len pride,tak si uživaj drobatka male,ja som si ich moc neužila čož moooc lutujem 😔

Sebastiánko je už hore ideme papat ked vstan spachtoši pojde tatuldo snii von ja dnes nemožem čo už.

zuzanka159
31. okt 2009

Ja viem Womenne ale povedala by si mi tvoje meno?? lebo mi to tak neviem jak pripadá volať ťa womenne... 😅 😅 Ja som Zuzka,uhádla som že Lulaaa je Lucka myslíím he 🙂 potom neviem tvoje meno,neviem meno Anaridy a krasaaa...Trošku ma pichá v chrbte a zospodu nič necítim....musím musíím oddychovaťť..ale šak j už normálne plačem že čo ten si somnou dovoľuje....to ešte neznamená že ked je o 5 rokov starší mi už môže rozkazovať....womenne máš šťastie že máš muža-nefajčiara.....Ti normáálne závidím.. A smie vedieť že prečo nemôžeš ísť ty von s deckami ale prečo tatínek?....ja keby som už mala malého na svete aj keby som nemohla ísť s ním na prechádzku aj tak by som šla lebo Marekovi by som ho nedala za nič....Lebo Marek je už raz taký.... 😢 😢

lulaaa
autor
31. okt 2009

Ano som Lucia...Juj Zuzi je mi to ľúto že ten tvoj manžel sa k tebe tak špatne správa...Ja by som ho už nechala tak a rozišla by som sa s nim... a že dalsiu zapáliť ked má zákaz....nenormálne..blbec s prepáčením...A môžem sa spýtať či manžel fajčí aj pred vašimi deťmi??

lulaaa
autor
31. okt 2009

Už musím ísť ..... Musím voľačo navariť nebojte lebo ešte dojdem pozrieť o čom vyprávate majte sa páá

womenne
31. okt 2009

Volam sa Daniela tak unas chodi tatino cez vikendy von smalymi pravidelne vždy idem aj ja ale dnes mi je zle a hrozne ma boli chrbat takže ked odidu budem si nan svietit červenym svetlom trocha mi to uvolni.
Zuzi aj ked je starši nemasi čo dovolovat ved ste manželia a navyše čakaš babo a on nevie čo je to.Aj moj je odomna starši sice len o 3 roky ale aj tak,on je skor kludas a ja nervak 😝
Zuzi to nejak často fajči nie?Moj oco to tiež nevedel pochopit až ked videl ako sa vnučka dusi pochopil že je to zle a fajči iba vonku no ale aj tak to zneho tahne fuj.

womenne
31. okt 2009

no valim už je hore aj druhy tak nachystat papat a obliect.

anaxamon
31. okt 2009

ahojte, aj moj muz fajci, fajci od vojny teda pomaly uz dajakych 18 ci 19 rokov, a x krat chcel prestat a aj vydrzal chvilku avsak partia v robote ho vzdy vratila k cigaretam ☹ mne to strasne vadi, a velakrat sme sakoli tomu dohadovali...ale nikdy to nezabralo takze som to v zasade vzdala...fajci vzdy len von alebo na balkone...vzdy ked sa po tom ako sa spatne vratil k fajceniu, som mu nedovolila fajcit ani na balkone, musel ist von pred bytovku, ale to ma vzdy drzalo iba tak tyzden a potom som mu dovolila balkon 😅

no a deti este nemame takze v tejto suvislosti to neviem posudit co a ako...

lulaaa
autor
1. nov 2009

Dobré ránko babenky 🙂 🙂 Ako vám to dnes klape????anamox aj ty sa trápiš kvôli cigaretám jak aj zuzka?skúste to tu rozoberať

scarlettka333
1. nov 2009

Pridávam sa 😀 Lulaaa mame rovnako stare deťúrence dcérky 🙂 🙂 Moja sa narodila 2.októbra 2009 asi aj tvoja bože aká náhoda 🙂

anarida
1. nov 2009

Ahojte 🙂

zuzanka159
1. nov 2009

čauko 🙂 🙂 som doteraz bola v cintoríne od jedenástej....Anarida môžem sa opýtať ako sa voláš?? vieš aby som ťa mohla menom oslovovať...Lucka no tak dneska trochu lepšie než včera už aj Marek odišol do roboty...konečne..bo mi doma liezol na nervy.... 😉 inak včerajšia návšteva bola haloween party ma tam mužík zobraal....A tam sa mi ospravedlnil lebo som mu to tam pekne vyčítala...som zvedavá že kedy dojde domov....a jako či smradlavo alebo normálne navoňavkovaný....lebo ked smradlavý od cigušiek bude 😠 😠 😠

anaxamon
2. nov 2009

lulaa, ja sa netrapim koli tomu, skor ma to stve by som povedala.... 😉

bejbyna
2. nov 2009

Ahojte ak môžem rpidám sa k Vám aj môj manžel fajčí ja som fajčila tiež pred tým ako som otehotnela od kedy vieme,že čakáme bábo nefajčím

zuzanka159
2. nov 2009

Jasne bejbyna pridaj sa 🙂 vitaj 🙂 A že tvoj synátor má dnes 14 rokov? tak blahoželáme všetko najlepšie 😀 😀 Ty budeš mať novembrové dievčatko a ja novembrového chlapčeka krásne 🙂 🙂 A pozerám že Bianca krásne meno a teda podľa teba Adam alebo Samuel.... Baby si predstavte jakého blázna mám doma 😀 😀 ale teraz v dobrom...po prvé: Z roboty nedošiel smradľavý od cigariet 🙂 to je strašne dobré 🙂 po druhé: Včera večer mi natrel bruško krémikom a prihováral sa nášmu ešte nenarodenému synčekovi 🙂 to je tiež super 🙂 a po tretie:Baby,on zaspal na mojom brušku 🙂 Najprv mu čítal rozprávky z nejakej knižky 🙂 a potom zaspal na ňom je to skvelé 🙂 A dnes sme sa dosť dlho bozkávali pred domom pred jeho odchodom do roboty 🙂 A dnes došiel domov už o 15:30 lebo bez mňa a bez môjho bruška mu bolo na prd....

womenne
2. nov 2009

čauky Zuzi no teda aky starostivy tak dufam že mu to vydrži 😵
My sme si včera odskočili na cintorin aspon na dialku zapalit 2 sviečky jednu za moju rodinua druhu za manželovu,všade kopec ludi,cintrin krasne vysvieteny 😵 a čo ma naštvalo sme prechadzali okolo staršieo pana a akurat fajčil a ako som prechadzala s malym oolo neho otočil sa a ja som len tak tak stihla uhnut s malym aby ho netrafil 🙄 si ymslim že na takychto miestach by fajčit nemali 🤐 Takisto na chodnikoch a zastavkach aby si le daval pozor aby malych nepopalili 🙄

bejbyna
2. nov 2009

Zuzanka ďakujem za Juraja 🙂 aj za Biancu niesom si ešte 100% istá tým menom uvidíme 🙂 No ja neviem aj Adamko aj Samko su pekné mená ale asi by som dala ardšej Samka má sa narodiť 30.11? a o mesiac oslavovať aj meninky?Neviem síce kedy ma menini Samuel ale nech to nema všetko naraz 😉 ale je to na Vás vy musíte vedieť nech sa rozhodnete akokoľvek bude to správne 😉

bejbyna
2. nov 2009

a ešte máš pozorného mangela 😉 ten môj je od rána v práci a keď príde večer tak lahne a spí 😀

dada78
3. nov 2009

aj ja sa pripájam s tatinom fajčiarom... to už bolo sľubov, že keď zdražejú, tak prestane 😠 ale tiež môže len na balkóne a mimo blízkosti malého, to by ani on sám nefajčil

v júnovkách 2009 bolo najviac Adamkov a dievčatiek Emmičiek a Sofii

deina
3. nov 2009

Aj ja sa pridavam, bohuzial. Manzel je z fajciarskej rodiny, tam sa fajcilo aj v byte, on, brat, mama, otec... no hnusne nieco. 😝 Fuj. Ja som zase z rodiny, kde nefajci nikto (akurat moj otec si robi srandu, ze on fajcil, ale ked mal 10 rokov, skoncoval s tym). Fajci len na balkone, nikdy nie pri nas, ani nie pri mne, ked sme vonku napr v restike, kaviarni, vyjde von (aj ked ostatni tam fajcia, on ide von), nefajci pri kocikovani - napriek tomu mi to vadi. Moze si hned aj ruky umyvat a zuby, citit to z neho. Okrem toho, co je to za priklad pre deti? Mna to velmi trapi. Nebol schopny prestat ani kvoli mne, ani kvoli detom, nebol schopny ani to obmedzit. 😠

maca793
4. nov 2009

mala som ex fajčiara, a fajčil len na balkóne. nevadilo mi to.

janka2110
4. nov 2009

ja sa pripajam k vam...moj manzel fajcil aj ja ale ked som bola tehotna s dcerou prestali sme obaja s fajcenim a uz su to viac ako 3 roky co nefajcime...a ani nechceme zacat 😉
inak teraz ked nefajcim mi strasne smrdia cigarety a aj ludia ktory fajcia...a teraz viem ako som ja smrdela ked som isla v autobuse....

deduska
6. nov 2009

Babušky sa tu teda aj ja pridám 🙂 Ale nie s manželom fajčiarom ale s bratom ktorého vychovávam lepšie povedané Jaaaa 🙂 Mám 30 rokov, som slobodná mamička s dvoma dievčatkami vo veku 2 roky a 8 mesiacov a môžem povedať že mám ešte jedno dieťa 16 ročného brata Martina

lulaaa
autor
8. nov 2009

Janka aj Deduska vitajte 🙂! Nejako sa nám témička zasekla to pretože som bola 5 dní v nemocnici s dcérkou ☹ mala novorodeneckú žltačku a chcem oznámiť že som včera dostala esemesku od zuzky že sa jej narodil synček s mierami 44 cm a 2744 gramov 🙂 🙂

womenne
8. nov 2009

jeeeeeeeeeeeej gratulujeme Zuzke k synčekovi 😵 😵 😵 a akemeno nakoniec vybrali??

a už ste ok?ste ju dostali nejak neskoro nie?zvyčajne byva hned po porode ☹

lulaaa
autor
8. nov 2009

Vybrali meno Adam 😉 No ale však dosť neskoro 😅 😅 nič sa nedá robiť ale však nám to pekne prešlo a znovu máme ružovú farbu 🙂 🙂