Manželky profi športovcov. Sú tu nejaké?

ka3na
12. aug 2011

Ahojte. Najdu sa tu nejake manzelky profesionalnych sportovcov?
Potrebujem si trosku podebatovat (a mozno aj vyliat srdce) o tom ako sa s nimi zije a ake to je ked do rodiny prislo babatko 🙂

Ak tu uz podobna tema je, tak sa ospravedlnujem, ale nenasla som ju 😀

miumia
12. aug 2011

Ahoj kludne sa vyzaluj, pocuvam ta 🙂 nase babo je zatial len na ceste a som velmi zvedava co nas caka a ako to zvladneme..

ka3na
autor
12. aug 2011

vecne riesim to, ze bud nie je doma, alebo ked je doma, tak spi, lebo je unaveny... hrozny chlap 😀
aj u vas je to tak?

miumia
12. aug 2011

@ka3na haha ano prave vstal 🙂 aj vela cestujete ci ste doma? Ja mam problem prave s tym ze si ten kocovny zivot s dietatkom neviem predstavit..

ka3na
autor
12. aug 2011

@miumia my sme nastastie uz teraz doma a necestujeme. ale on je stale mimo. treningy, zapasy... a ked je doma, tak je tiez mimo 😀

midu6
12. aug 2011

ahojte,tak aj ja sa pridam k tejto teme.my sice manzelia nie sme a o babo sa len pokusame,ale velmi dobre viem o com ka3na pises.ale aspon ste na slovensku a ste spolu.my takto fungujeme na dialku.ani to nie je bohvie co.hlavne ked sa aj snazime o babo.vela ludi si povie ako jee tym sportovcom dobre,ved oni len trenuju....no bodaj by mali pravdu 😒

madormi
12. aug 2011

@ka3na ahoj já mám taky profi sportovce, tak se přídávám 🙂 přesunula jsem se s ním z CZ do Sk a teď v nejbližších dnech čekáme miminko, tak jsem na to zvědavá, budu na to většinu týdne sama, daleko od rodiny, tatínek 2-3krát týdně zápasy... už z toho, že začnu rodit a on bude pryč na zápase mám hrůzu, a to je výhoda, že ještě není sezona, tak by to byl pech kdybych se trefila zrovna do dne kdy bude pryč 🙂

mimi21mimi
12. aug 2011

Ahojte.... moj mm uz nie je profi sportovec, ale chysta sa tuto sezonu do florbalovej extraligy, takze nas to zrejme caka... okrem normalne roboty, ktoru teraz ma, chodi este dvakrat v tyzdni (zatial len tolko) na treningy a ako zacne liga, tak to bude vesele, lebo bude zasa mimo...
A to nevravim, ak zacne rozhodcu robit, ako ma v plane :-P
Sestrin muz je tiez profi sportovec, takze pozname...

miumia
12. aug 2011

@madormi ahoj dufam ze uz mas omrknuty teren doktorov atd nech si pripravena lebo zakon schvalnosti to moze zariadit naozaj tak ze manzel bude prec.. Ste aspon v nejakom vacsom meste?

madormi
12. aug 2011

@miumia jsme ve městě kde porodince je, takže v nejhorším jí mám 5 minut chůze od domu, ale jsme na hraniích s ČR a pokud to bude možné, chci přejet rodit do Čech 🙂 tam je to 25 minut autem do porodky 😉

pingu1
12. aug 2011

ahojte kocky. no ja nemam profi sportovca a tiez je furt v robote a ked nie, tak je unaveny. ale co uz, z niecoho zit musime 😖

bubelko
12. aug 2011

ak dovolite, tak sa pridam - muz sice nie je profi, ale je hokejovy rozhodca popri praci, takze okrem toho, ze chodi normalne do prace, tak je este z domu 2-3x do tyzdna. 😉 zijeme v zahranici, takze pomoc velmi obmedzene - len ak pride niekto z rodiny na navstevu. inak musim potom hladat po kamaratoch a znamych, pripadne v okolo, kto by nase deti postrazil, ak musim aj ja z domu. 😉
najhorsie to bolo, ked sa narodil mladsi syn - narodil sa v decembri, co je pomaly stred sezony, a okrem toho je to uzaver roku a v praci to akurat vrcholilo. to bola doba vtedy na nervy. 😀

mimi21mimi
13. aug 2011

@bubelko Aj moj je hokejovy rozhodca a prave kvoli tomu, ze sa nam narodila mala, odmietol piskat vyssie ligy... to by bol skoro cele vikendy a dalsie 3-4 dni v tyzdni prec.

ka3na
autor
13. aug 2011

ahojte. som rada, ze sa nas tu zislo viac. tiez som v case tesne pred porodom stresovala co spravim ked to pride, lebo sanitku som si v ziadnom pripade volat nechcela. nastastie to prislo v noci, ked bol chlap doma 🙂
a ako je to u vas s tou unavou? tiez je pan stale unaveny? alebo to je len u nas? 😀

edie63
13. aug 2011

Ahojte, aj ja sa pridavam. 🙂 My mame takmer 11mesacnu dceru, bolo to tazke aj predtym, kym sme boli iba dvaja, ale teraz s dietatom je to este tazsie, ale ratala som s tym, ze to takto bude, tak sa nestazujem. 🙂

lea132
13. aug 2011

No pridavam sa k Vám aj ja,manžel hrá hokej,teraz,cez prípravu je to najhoršie,cez tyzden som s nim poriadne ani neni,víkendy má voľné,kým začne sezóna,ale to ide do posilky a musí regenerovat😀 takže ja som na pokraji nervového zrutenia😀

mimi21mimi
13. aug 2011

@lea132 cau vtierka 😀 moj manzel ide hrat fl. extraligu, takze dojdem asi k tebe na hory 😀

ka3na
autor
13. aug 2011

@edie63 tak, ratala som s tym aj ja. vedela som ake to asi bude. ale musim sa aspon tu trosku postazovat 😀

@lea132 ano, prave to regenerovanie ma najviac rozculuje 😀

lea132
13. aug 2011

@mimi21mimi kedy?

@ka3na no na toto sa budem asi vždy rozculovat..najhoršie to bolo,ked sa mala narodila,na zápasy som s ňou nechodila,celé dni samé doma:-P Ale teraz je to už lepšie,zacalo ju baviť chodiť na hokej,aj ked ja som utahana ako pes,kým sa tam dotrepemeB-)

mimi21mimi
13. aug 2011

@lea132 Teraz od septembra ci kedy to zacina ... neviem... Lebo mal hrat za TT len tretiu ligu, lebo tu sa iba zacina, ale ta je az od januara tak pojde za Nitru...
Ale srandujem, nedojdem, ty dojdes aj tak skorej 😀

edie63
13. aug 2011

@ka3na Inak ja vzdy hovorim, ze som s tym ratala, ale uvedomila som si to ake je to tazke, ked sa dcera narodila, bola som s nou sama, manzel v zahranici, alebo sme boli vsetci v zahranici, kde nikoho nepoznam. Kazdy sa ma pyta, ako som si na to zvykla, ale pravda je, ze som si na to este stale nezvykla (a to sme spolu uz velmi dlho), ja som iba zmierena s tym, ze sa po nejakom case stahujeme a budem musiet zase akoby zacat odznova, ale nikdy si na to nezvyknem. O to horsie je, ze ja som typ cloveka, ktory sa najlepsie citi doma (= tam, kde som sa narodila a kde som predtym zila). 🙂

madormi
13. aug 2011

@lea132 koukám že jsou všichni stejní 🙂 přes přípravu ráno trénink, pak přijde nají se a spí, znova se nají jde na druhý trénink, přijde nají se sedne k telce nebo k pc a pak jde zase spát 🙂 ted ale aspoň ty víkendy ale v sezoně, každý víkend total zabítý- pátek, neděle zápas, sobota trénink, ty víkendy my vadily víc když jsem pracovala než te´d ale stejně, nedá se nikam jet nic. už ted´se hrozím až přijde zima, já daleko od rodiny, manža bude na zápasech furt a já tu s malou 🙂 vždy si s holkama na hokjei říkáme, když vidíme ty pipinky co se motají kolem zimáku s tím, že chtějí ulovit nějakého hokejistu, že bysme jim to přály, že neví do co chtějí 🙂

veronikaprostenika
13. aug 2011

Holky, byt Vami, tak se presunu do nejake uzamcene skupiny😉.
Doma mam tez sportovce-extraliga a verim tomu, ze by byl dost nas*anej, kdybych o nem psala ve verejny diskuzi-v dnesni dobe 😝.

bubelko
13. aug 2011

@mimi21mimi moj piska najvyssiu a druhu najvyssiu sutaz. ale maju tu 3 profikov a ti piskaju kazde kolo, takze ti ostatni sa len tocia a na kazdeho vyjde nejaka ta pauza. ale k tomu sa pridavaju este juniori, takze obcas to vyjde aj viac ako 2-3x do tyzdna. k tomu cez tyzden este normalne do prace. tento tyzden som ho doma videla az ked deti uz davno spali. u nas uz zacala sezona - predpripravne zapas a tie su hlavne cz vikendy. .tento vikend bol posledny, co bol doma. 🙂

lea132
13. aug 2011

@veronikaprostenika mňa to tiež napadlo:-P

@madormi presne ako cez kopirak😀

madormi
13. aug 2011

@veronikaprostenika no já si říkala, že musím dát bacha co tu napíšu, taky jsem na to myslela 😉

nikuse
13. aug 2011

Ahojky holky,taky se k vám přidám.Manžel je profi házenkář ,hraje v německu a i tu žijeme.Máme měsíc a 2týdny starou holčičku a naštěstí jsem rodila když bylo po sezoně.Teď má připravu takže věčně věku na tréninku a už byl i o víkendech na soustředění takže jsem na všechno sama a ještě máme psíka tak je veselo.Koukám,že je to všude stejný s tou únavou 😅 No dneska měl volno ale zase musel jít na nějakou akci narozeninovou jen protože tak budou sponzoři takže skoro pořád sama a rodina daleko.

mimi21mimi
14. aug 2011

@bubelko Pripravne zacali aj u nas, vcera cele poobedie, dnes od rano do druhej "iba" a zajtra uz normaln do prace + treningy.... moj prave nechcel piskat ani len dorast a juniorku pre to, ze inak by musel prestat aj do prace chodit.... a tak je to vesele 🙂

ka3na
autor
14. aug 2011

ahojte. mne sa nezda, ze by sme tu pisali nieco nevhodne, ale mate pravdu, niektori nasi manzelia su mozno aj medialne znami, tak sa mozme presunut do sukromnej skupiny.
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/manzelky-profi-sportovcov-su-tu-nejake/
ak sa chce niekto pridat, napiste mi spravu 🙂
@mimi21mimi
@nikuse
@madormi
@lea132
@bubelko
@veronikaprostenika
@edie63
@ka3na
@miumia
@midu6
@pingu1

elise
15. aug 2011

@mimi21mimi
@nikuse
@madormi
@lea132
@bubelko
@veronikaprostenika
@edie63
@ka3na
@miumia
@midu6
@pingu1
@ka3na
ahojte ja sa pridám iba takto potichučky. mala som frajera profi športovca ale rozišli sme sa neklapalo to. ja však pochádzam z rodiny z profi športovca, môj ocino bol volakedy altét a to doma býval iba občas, naše kalendáre sa riadili jeho športovými pretekmi. síce nosil mi ako dieťaťu kopec darčekov ale nebol doma ak bola doma tak ked odchádzal to som si dosť poplakala moja mama nás mala 2 ja a brat a bola s nami sama. ja tých profi športovcov vnímam ako dieťa čiže z iného uhla pohľadu.

simonka16
24. jún 2013

@ka3na este vam funguje teeeema 🙂 chcem sa pridat 🙂