Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
ajka82
3. júl 2012
simasa
3. júl 2012
@pristela ... a za domom ma zlatu banu a kartonovy podnos nafarbila zlatom z bane... 😃
aduskatt
3. júl 2012
@simasa a to zlato jej zadara kopu permonici🙂
battole
3. júl 2012
@dadka212 no tak uz smola....bola makka, ked som ju niesla domov. dala som ju do chladnicky a teraz je tuha ako kamen.....tak nic
dadka212
3. júl 2012
@battole no ak chceš poradiť tak sa spýtaj skôr ako to kúpiš 😉
pristela
3. júl 2012
@simasa pch neblázni , to ma papierovy podnos co stoji 20centov :-p jej ho predsa ludia vracajú späť po zjedení torty!!!
pipka
3. júl 2012
@ajka82 jeeej no ta c. 9 je preesne to co hladam 😉 mne nevadi aj cely kotucik, sak to spotrebujem, dakujeeem x-)
pipka
3. júl 2012
@dadka212 v tortomanii som ich vcera obzerala osobne..len je moc tmava, bordova..ja potrebujem cervensiu, ale nie klasika cervenu jak na sovietskej vlajke :-N naarocna som, coo? :-p 😃
pipka
3. júl 2012
@ajka82 som si ju objednala z MMB..tak som zvedava co mi odpisu =-) :-|
ajka82
3. júl 2012
@pipka uvidis, hadam ju budu mat a poslu co najskor... zatial som na mmb nemala ziadne problemy a rychla dodavka tovaru bola ak mali skladom 😉
ajka82
3. júl 2012
jeeejda, sak ja musim skontrolovat ci mam este "papier" na podozky... na vikend dve 5kg torty, tento krat robim rovno na podlozke a neprenasam :-p
mamina1978
3. júl 2012
@pipka jedna super galanteria je na Sustekovej v Petrzke 😉 🙂 ja som tam kupila krasne stuzky a aj tie goralky na tortu..... x-) x-)
simasa
3. júl 2012
Nehlasi sa nejaka dobrovolnicka, co by mi zavarila uhorky? :-p 😃
mates22
3. júl 2012
@katy1979 tak jim tam dej mickeyho ve ferrari, které se právě chystá nabrat bagr 😃 ......
mamina1978
3. júl 2012
@simasa 😃 😃 😃
dm1
3. júl 2012
@pipka myslim ze toto su tie co mizulienka pouzila a je to na silone http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/retaze-s-...
pipka
3. júl 2012
@simasa tiez sa k tomu odhodlavam uz vyse tyzdna..ale este nevydalo :-N :-p 😃 😃 😃
pipka
3. júl 2012
@dm1 sranda..presne tie som si vcera objednala 😃 😉 ale ako to tam prichytim? ci to len polozit...ci? =-) :-N
dm1
3. júl 2012
@pipka 😃 . no ja som zapichla to torty malicko alebo som plilepila kuskom potahovky 😉
pipka
3. júl 2012
@dm1 jaaaj a ja ze nejaka zlozita technika :-N 😃 oki 😉
lebo nemam jedle lepidlo a uz mam bobky, ze keby som zas vystartovala do tortoveho obchodu ze zas by som len oplieskala aj na to co nechcem :-p ]-( 😃 😃 😃
pipka
3. júl 2012
musim vecer uz zacat tie ruze robit...booze sak sa mi to nechce :-N

nechce sa niekomu spravit mi ruzicky? :-N staci biele..ja si nafarbim :-p 😃
pipka
3. júl 2012
som vcera robila svoju uplne prvu pokusnu v zivote ..ale teda nic moc ... 😞 :-|
ajka82
3. júl 2012
@pipka mozno pomeszi listy do safari, zebru, leva a hrasky a mrkvicky k dalsiemu prasiatku zvladnem aj ruzicky...ale nie take pekne ako vedia niektore sikulky tuto 😃 :-p
pipka
3. júl 2012
toto mam spravit..ale chcu v cerveno-bielej kombinacii, ale nie maky ale ruze a nie krajka ale satenova stuha...vsetko v tej rubinovej cervenej...tak sama som zvedava :-N

kolko myslite ze mam dat tych ruzi miesto tych makov? ja som tak myslela, po 3 ruzicky mensie..pripadne dole aj po jednej takej rozkvitnutej..le tie ci sa mi podaria..toť otazka :-p
vlada111
3. júl 2012
@dm1 už som tam prispela aj ja. Ale aspoň vidíš, že výrok tej zákazníčky, že cukrárka nie je stratová je scestný. Nemá páru o nákladoch na suroviny, inak by takú kravinu nepovedala. A takto uvažuje 90% Slovenska ]-( ]-( ]-( ]-(
vlada111
3. júl 2012
@pipka od neho berie moja mamina do galantérky. Pozri sa v Ba, tam máte tiež dobrú galantérku.
vlada111
3. júl 2012
@pipka to nie je mak, ale tuším divá ruža 😉
aduskatt
3. júl 2012
@vlada111 aj ja, aj ja🙂 sice len troskou, ale jednou vetou sm prispela
aduskatt
3. júl 2012
@vlada111 najhorsie je, ze potom niekto pride a povie, ze chce taku trojposchodovu, ze tam a tam ju urobia za 25 eur a ty potom vyzeras ako truba, lebo nie si schopna dodrzat cenovy limit pri zadanej velkosti torty

Začni písať odpoveď...

Odošli