Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
muffinka8
11. sep 2014
@konicka Ahoj, ja som ju nerobila. Len som porovnávala foto z netu a postavičku čo spravila jedna baba tu a chcela vedieť ako to vylepšiť.
chvapilu
11. sep 2014
ahoj S.O.S právě se chystám postříkat dort airbrush pistolí a nejde mi do ní barva vzduch jde -kompresor taky ale nestříká moc prosím o radu co stím děkuju
ikula2
11. sep 2014
@jachin dakujem ano ved som si uz spomenula ze som robila aj s takou mam 2 recepty az teraz som si vsimla
michaela3011
11. sep 2014
zienky, myslim, ze to tu uz bolo :-N ked smartflex velvet ... tak vanilka??? :-N 😃 dakujeeeem x-)

skratka, co kupujete??? 😃
pipka
11. sep 2014
@michaela3011 ja urcite bud mandla alebo ceresna 😉
miriama11
11. sep 2014
@michaela3011 mandla
michaela3011
11. sep 2014
@pipka @miriama11 tak skusim tu mandlu 😉 ked ste sa uz dve kocky takto zhodli 🙂 mooooc dakujem... dilema vyriesena 😃 mozem si ist umyt zuby, vycikat a spokojne spat 😃 x-) 😃 😃 😃
vlada111
11. sep 2014
@nika1985 uf ale teda to striekanie je veľká pomoc. Možno si urobiť nejakú krabicu aj s vrchom a striekať len z prednej otvorenej steny.
sulaiovamaja
11. sep 2014
antenka1
11. sep 2014
Dievcata prosim o radu. Na 3poschodovu svadobnu tortu okruhlu pre cca. 80 ludi aky potrebujem priemer jednotlivych poschodi? Dakujem pekne.
halienka
12. sep 2014
@antenka1 snáď ti toto pomôže 🙂 pod tortami je počet porcií koľko z tých rozmerov výnde...
denisak77
12. sep 2014
Práve dokončené, 2 odovzdané a môže sa oddychovať.
chvapilu
12. sep 2014
ahoj vkládám včerejší hororový při něm se mi rozbila fixírka ,ale po 3 H, se rozjela .5.5KG s čoko-krémem
chvapilu
12. sep 2014
lucula73
12. sep 2014
ahojte,
jedna moja tortuška 🙂
pekný dník všetkým...... 😉
govinda
12. sep 2014
kočky, máte skúsenosti s týmto extrudérom?
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...
Či sa s ním robí ľahšie ako napríklad s výtlačným. Výtlačný mám a fakt tam treba takú silu ňvynaložiť, že ho radšej ani nepoužívam, lebo mám z neho na dlaniach modriny :-| Viem, že je ešte taký, ktorému sa páčka krúti, ale ten som momentálne nenašla.
cestovatelkaandrea
12. sep 2014
@lucula73 nadherna 😉
marianabila
12. sep 2014
@denisak77 🙂 ta svadobna je prekraaaasna!a ten vybijany opasok-tak to je sila! 😉 je OHROMNYYY!aj klobucik,teeeeda!!! 🙂
cat
12. sep 2014
Ahojte, tak ja som dnes dokončovala toto, ešte to zábradlie upravím... NIE JE to torta, je to len z fondánu mnou vytvarovaný zámok, ktorý pôjde na tortu. Postavičky sú kúpené. Moja Simi miluje rozprávku Frozen 🙂 Oslava bude až 21.9., vtedy budem aj piecť a finišovať s celou tortou.. tentoraz som si dala záležať na detailoch, viď druhá foto...
mirinecka
12. sep 2014
kočky, používate stužovať KARINA, som si kúpila jahodový a neviem ako ho použiť. Iba ho zmiešam s vodou podľa návodu, a potom čo? :-| Postupne budem primiešavať do vyšľahanej šľahačky?. Chcem ju na muffiny. ďakujem
muffinka8
12. sep 2014
Predposledná tento mesiac.
nika266
12. sep 2014
Pridávam moju nočnu
ikula2
12. sep 2014
@govinda ja ked som sa rozhodovala tak co som precitala odporucali ten co sa kruti a aj ten som si kupila a som spokojna myslim, ze je to isto lahsie takze ten, nie tento pistolovy...
evala777
12. sep 2014
@govinda ahoj, ja mám tento a som s ním spokojná... 🙂
govinda
12. sep 2014
@evala777 a ako sa sním pracuje? Lebo s tým mojím výtlačným s piestom je to des :-| Namáhaš sa pri tom veľmi?
govinda
12. sep 2014
@ikula2 áno, počula som , že to otočný je dobrý, ale neviem ja veru porovnať. Myslím, že v porovnaní s tým mojím otrasom musia byť všetky lepšie 😃
pristela
12. sep 2014
no baby skusila som to ganache ,ale teda uz po druhy krat :-p neucarovalo mi to :-p kooopec coko fuc, furt je to krive 😃 a najlepsie je, ze ako som uhladzala druhu vrstvu tak tam kde mam plnku mi to normal praska ]-( jasne ze slahackove plnky traslave mam
lucula73
12. sep 2014
@pristela moja,nie si sama,ja som to dva krát skušala a neviem sa stým tiež skamarátiť.......mne sa to zas šmýka po tých bokoch na šľah. plnkách a tiež to neviem urovnať :-p
denisak77
12. sep 2014
@marianabila ďakujem
vladiella
12. sep 2014
@79zuzana I na tu zlatu pozor, aby to nevyzeralo zbytocne gicovito a prehnane. Luxus je skor elegancia, co Ti hovori uz I to, ze ma rad anticky nabytok- jednoduchost a jemnost. Aby sa to neprestrelilo, a nebolo to nieco pre adolescenta. Zlatu vol preto skor menej zltu, viac tlmenu, cize akoby zajdenu tmavu/anticku. Inac toto sa snazila vysvetlit I @jakelina u tych perpetovych ruzi...

Začni písať odpoveď...

Odošli