Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
muffinka8
23. sep 2014
@nika1985 podľa mňa ich presvedč, že v takej mini torte 7x7 cm to je tak na jeden hryz, že sa to nedá porovnať s normálnym kúskom torty. Radšej im sprav na jednu poschodovú tortu 30 mimoňov :-N
babyleakiko
23. sep 2014
Ahojte chcela by som sa opytat ako a kde mam kupit ten fondan co sa dava na vrch torty chcela by som modry...poradte
nika1985
23. sep 2014
@jakelina tak napisala som jej ze pod 7e ked tam chcu aj tie postavicky urcite nepojdem a ci sa da zmenit tvar z okruhleho na stvorec tak uvidime hadam sa v skole rozhodnu ze to som draha a budem mat klud.
nika1985
23. sep 2014
dakujem babule za odpovede
sasettka
23. sep 2014
@pristela mam to presne takto!! =-) :-N tyzden co tyzden maju moje torty min. 1 spolocny znak, ci uz je to plnka, alebo ze vsetky potahujem napr. bielym potahom, alebo vsetci chcu maliny...alebo ze robim len detske..... sranda... 🙂 tento vikend to su napr. len detske.. teda jedna vynimka - ovocie v zelatine - ale tiez na detsku oslavu 🙂)
a to ich nijako neovplyvnujem, proste to tak je :-N
janka22201
23. sep 2014
@jakelina
@sasettka Ďakujem véééľmi pekne 🙂
pristela
23. sep 2014
@nika1985 mrk toto foto je od Miruš Regulyovej z FB neviem ci ju mas v priateloch ale skus sa jej spytat kolko brala za jednu takuto torticku
nika1985
23. sep 2014
@pristela dik idem skusit oni chcu toto len tu velku lezatu a tie male okruhle ty si poklad 🙂
sikag
23. sep 2014
@sasettka skusim. a cim si striekala?
sasettka
23. sep 2014
@sikag ja s tym cukrarskym perom, s nim sa mi dobre robilo, takze som neskusala ine
mysiatkoo
24. sep 2014
info pre vsetkych, ktori este zvazuju, ci sa pridaju na stretko

termin 25.-26.10. vyzera byt realny, zatial potvrdeny zaujem u 14ks sladkozienok, plus 2x jednodnovky, zbytok zvazuje alebo kvoli terminu prist nevie..

Ak je tu este niekto, kto sa bude xciet pridat, tak prosim info do IP, pridame vas k debate o stretku. Prosim, urobte tak

do tejto nedele, teda do 28.9.

Potom zacinam hladat konkretne ubytovanie a musim mat jasnejsiu predstavu o pocte ludi. dakujeeeem 🙂
sikag
24. sep 2014
@pristela @maya30 kocky poradte ako na krivu tortu 🙂 foto som videla u zanetky, ale pre zaciatok skusim iba 1 poschodie, len mi pliz trosku popiste ako na to zrezavanie 🙂 dakujeeem 🙂
nika1985
24. sep 2014
Ahojte baby prosim co je to Hobbit mam robit tortu s touto tematikov a mne to ujo google vyhodil len take domceky alebo carodejnika posielala som akurat pani mail nech mi posle nejake obrazky lebo vazne neviem.Dakujem
maya30
24. sep 2014
kočky pridávam tortičku z časopisu a tú inkriminovanú neprevzatú 😉
maya30
24. sep 2014
@sikag najprv si ju otocim dole hlavou a orezem spodok aby bol uzsi, az potom zrezavam vrch - skrátka zacnem zrezavat v 2/3 torty, to zrezane otocim o 180st. a kremom prilepim na tu nezrezanu cast tak aby bola este vyssia
pipka
24. sep 2014
@maya30 tá je krasna, taka nenapadna ale kraasna x-) x-) x-) to si striekala cez sablonu..ci ako si to malovala tie štáty? =-)
abriela
24. sep 2014
@maya30 ta s kocikom je nadherna a aj ta druha je pekna
mia1111
24. sep 2014
babulky moje sladkééééé, 100rokov som tu nebolaaaa, nestíhačky pri krpke :-p , prosím-prosím, potrebujem ultra-rýchlo objednať hmotu, asi smartflex, alebo aj White-icing, len netuším, kde je super cena a aby som ho do piatku mala doma.... poradíte? x-) x-) x-) x-) Vopred ďakovaaaaaam x-) x-) x-) x-)
mirinecka
24. sep 2014
@mia1111 skus šikovnamama alebo doven
mia1111
24. sep 2014
@mirinecka ďakujeeeeem 🙂 . A šikovnamama vie dodať tak rýchlo? Máš skúsenosť? A ten druhý e-shop nempoznám =-) :-N
mirinecka
24. sep 2014
@mia1111 to teraz neviem ale tuším minule im to trval dva dni, alebo ešte toptortička to mi prišlo na druhý deň, ale neviem už akú majú cenu. Z dovenu som tiež už objednávala ale neviem ako rýchlo to prišlo :-|
sollange
24. sep 2014
@nika1985 Hobbit je taký menší mužík ako trpaslík,ale nemyslím s bradou alebo čiapočkou..Boli napr.vo filme pán prsteňov.Majú veľkosť ako deti,ale sú dospelí.Dúfam,že som pomohla 🙂
nika1985
24. sep 2014
@sollange jej dakujem ten film som nevidela hihi ale nieco este pomrkam podla obrazkov
sollange
24. sep 2014
@nika1985 a ešte majú špicaté uši ako elfovia a veľké chodidláú/pomerovo k postaveú😃 .Tiež som našla hlavne domčeky v kopcoch.Lebo v tom filme takto žili,mali v kopčeku domček.Skús cez google hobbit cake.Iné ma nenapadá 😉
nika1985
24. sep 2014
@sollange dakujem skusim mam to nastastie az na 25.10 uz som pisala pani nech si posle nejake znaky co tam chce ze nemam ani sajnu o tom🙂 najlepsie by asi bolo dat tam jedlu oblatku hihi
maya30
24. sep 2014
@pipka jani to som si vystrihla sablonu z vykresu a nastriekala airbrushom....bola to vlastne moja airbrushova premiera a takto dopadla :-S teraz ho budem vytahovat vzdy so zlym pocitom :-p
pipka
24. sep 2014
@maya30 ale precooo, ved to je super =-) x-) x-) x-) mne sa to strasne pacilo, take ine je to a krasne x-)
ja som najprv myslela, ci si nepouzila taku tu pvc sablonu, co sme kedysi na zemepis nosili, ze slepa mapa sa to volalo 😉

ale potom som nevedela, ci si zhanala slepu mapu aj toho druheho statu...mimochodom aky bol ten druhy =-) :-N

ale ak sablona, tak uplne super napad 😎 😎 😎 big like! 🙂
lokalistin
24. sep 2014
@maya30 no podla mna airbrush premiera viac nez skvela a oni mozu banovat, boli by viac nez spokojni 😉
maya30
24. sep 2014
@pipka noo presne aj ja som nosila do skoly slepu mapu, vyzeralo to ako pravitko 😉 len tu som potrebovala prisposobit velkosti, takze som si tie staty odkreslila z monitora :-N to druhe bolo irsko...no a cele to dopadlo zle preto, lebo po tortu si neprisli a rozdala som ju susedom :-p
maya30
24. sep 2014
@lokalistin si zlata, ale stale ma to trapi, ono od cudzieho by som to brala inak, ale od dobrej kamaratky...

Začni písať odpoveď...

Odošli