Máte doma vysávač Ritello?

lucka1987
20. máj 2012

maminy, mate niektorá doma tento vysávač ? ste spokojne ?

rozvod
5. okt 2015

Ahojte, prosím Vás, kde sa dajú zohnať náhradné súčiastky na Ritello vysávač? Bojím sa, že keď ohlásim toho obchodného zástupcu, tak sa nedoplatíme

joesilva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mucholapka1976
26. okt 2015

Joesilva ty si predajca, ze to tak pises ako oni rozpravaju. Alebo to ty im pises tie texty? Aj u mna bol jeden pan bol celkom mily ale bohuzial my sme na materskej a tak to neprichadza do uvahy mozno neskor. 🙂

mucholapka1
4. nov 2015

😀 😀

6060
4. nov 2015

Máme tento vysávač skoro 2 roky a nedám naň dopustiť, neviem kto to píše a prečo ho tak hodnotia- ale je to super vysávač mali sme aj iné ale tento je bez konkurencie

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika2000
27. nov 2015

Ak sa mozem opytat za kolko ste kupili ten vysavac ???

socinka
12. dec 2015

Mali sme doma prezentaciu Ritella,obchodnik bol prijemny,manzel tym bol uneseny,no kedze som na materskej tak aj napriek argumentom predajcu,ze 20€ mesacne nepocitime na rozpocte som povedala nie.Dostali nas tie ukazky s čiernymi handrickami.No ked odisli,vsimla som si,ze jedna handricka u nas ostala,tak len zo srandy som ju dala na nas vysavac a presla po koberci,na ktorom prezentovali,kolko prachu ostava po mojom vysavani.A cuduj sa,take iste mnozstvo ostalo aj na handricke,ked som presla s mojim vysavacom po ploche prejdenej Ritellom 🙂 Tak sme si povedali,ze princim je fajn,kupime si vysavac s vodnym filtrom,no nie za taku cenu,kedze tie handricky su oblb. No kupili sme od neho Purello,bez blocku za 80€,takze vonu,filtraciu a zlhcenie mame 🙂

vrana2
19. dec 2015

Predam 2 roky pouzivane Ritello, bez poskodeni.

vanky123
21. dec 2015

Určite neodporučam ta cena je neskutočná a vyhodiť toľko penazí za jeden vysavač...Tak isto vám povysáva aj podlahový vysávač Kärcher DS 5800 ktorý stojí 257 e.... je super ja si do nádržky z vodou nakvapkám par kvapiek silice a pri vysávaní mám vyvonaný celý byt.Takže ak stále váhate tak si to dobre premyslite .. 😉 😉 😉

kulark30
14. jan 2016

Citam tu velmi zaujimave nazory na tento pristroj.My mame Ritello asi pol roka a je to neskutocny pristroj.Je az neuveritelne kolko spiny dokaze povysavat.Sme s nim nadovsetko spokojny.A tymto by som chcel povedat tym,ktory nad tym rozmyslaju a vahaju aby to skusili.Pisu sa tu rozne veci ze to dokaze aj nejaky sackovy vysavac a podobne.Ludia sa zamyslite!!! Comu chcete verit ked nie vlastnym ociam a tomu co vidite priamo pred sebou ked vam to pridu ukazovat? Ja som si dovtedy myslel ze mame cistu domacnost,pretoze sa o nu pravidelne a intenzivne starame.Mali sme vysavac za ktory som v obchode zaplatil 250 €. Ked som videl co tento pristroj dokazal odvysavat,neveril som.Ale ako je potom mozne,ked sackovy vysavac spravi to iste,tak Ritello neustale odsava take mnozstva spiny? Pisu sa tu hluposti o sacom vykone a meracoch prachu atd...Ste normalny? Saci vykon je jedina vec ktora je pri vysavaci potrebna.Ale saci vykon udavany na beznych vysavacoch je udany maximalne mozny! Nie realny!!! Cize taketo cisla udavane vyrobcami a ani neviete ako k tomu dospeli,maju byt presvedcivejsie ako to co vidim na vlastne oci? Tymto nechcem nikoho napadat ale len otvorit oci ludom ktory sa takych veci chytia.Pretoze to napise iba clovek ktory to doma nema,alebo bezradna konkurencia alebo niekto kto si potrebuje hladkat svoje ego.Samozrejme nestoji malo ale investicia sa urcite oplati.Funguje bezproblemovo,firma je bezproblemova nakolko som s nimi komunikoval ohladom dokupenia voni,cize ja ziadny problem nevidim.My sme nad mieru spokojny a urcite odporucam!!!!

nina1981
14. jan 2016

Mame doma Ritello 1 rok, a sme veľmi spokojný. Muž prestal ráno kašľať. Je to super vysávač.

lyly11
20. jan 2016

Ja som spokojná manžel je alergik jemu to pomohlo a ja nemusím dookola upratovať a utierať prach ako pred tým. A najlepší je ten vzduch po vysávaní to milujem. Kto neskúsil a nevidel nepochopí . Ja odporúčam 😉

edit5
26. jan 2016

Včera som naletela na tú kúpu a teraz rozmýšľam ako odstúpiť od zmluvy. Podpísať som podpísala zmluvu ale zatiaľ som nič nezaplatila, síce dal mi mladý pán podpísať doklad, že môže použiť môj byt na prezentáciu tovaru. pomôžte mi!!!

tirko
28. jan 2016

Ja mam doma 15 Ročný Rainbow a stále funkčný.. Mal som doma ukážku na Ritello asi pred rokom a pol. A už mam aj Ritello.Kupil so si ho len preto že ta technologija ide dopredu a ritelo ma už viacero funkcii . Poznám tu technologiju a hlavne čo efekt. Ked už mate alergiu a vidíte na sebe že vám to len a len pomáha tak nemáte čo riešiť. Sice investícia to mala nieje ale nieje to na rok či dva ale ozaj na dlho.A keď sa vrátim k tej ukážke bola zhruba presne táka istá ako pred patnastimi rokm,i na Rainbow. Ved každá vec ktorá sa predáva sa musím vedieť aj nejak predviesť a nemôže to isť len tak haj buj. Bola veľmi presvedčivá a čo je hlavne o faktoch. spomenul som si akurát tak na veci ktoré som doteraz ani s Reinbom nerobil.Ten text možno použivaju všetky firmy len každy si ho nejako upraví po svojom. Ale je to všetko pravda. Vrelo odporúčam každému nech si tu ukážku na Ritello len pozrie a sam pochopí či to je pravda že to je o faktoch.

mishel07
17. feb 2016

pozrite si Slovenskú obchodnu inšpekciu SOi.. Predtým sa firma z hlohovca volala Em Trade, hlohovec.. Adresa tá istá.. a predávala ritelka. Teraz sa nazov zmenil ale Soi im dala pokutu 3200 Eur že oklamali zákazníkov a bolo tam vela trestných podani..

flowerinka85
18. feb 2016

neodporucam ritelo v ziadnom pripade!mame za sebou 7reklamaciek a id.sa sudit.opravar arogantny! vedenie vas odbije ze vela vysavate nekupujte!

marcelino1234
11. apr 2016

Ahojte vsetci.Precital som si vela prispevkov a je mi az smiesno ked niekto napise ze nieco neni dokazane,ze ritelo vraj netesni a prachove castice pod 0,4 neviem coho vychadzaju von ze radsej bezny vysavac a kupit sacky za 7€...ten alebo ta co to vypusti z ust je uplne na odstrel 😀 Potom to tak vyzera na Slovensku..princip vysavaca by mal poznat kazdy inteligentny clovek aj ked vas tu vela neni...ked tam raz prechadza vzduch tak samozrejme prejde aj prachova castica mal som niekedy tiez bezny vysavac a videl som to ked zasvietilo slnko kolko tam toho bolo a vidim teraz ked mam ritelo...uplne ina kava.Upratujem ovela menej raz za 2 tyzdne a mam to ok,OVELA nizsia prasnost a nesmradim si v domacnosti ako polovicka z vas.Raz na to skapete myslim špekulantov,hejterov, byvalych obchodnikov,konkurenciu atd. vsetkych co tu pouzivaju tie odborne slovicka 😀 Nevies sa presadit potop konkurenciu...je to take Slovenske a ubohe.Inac mam ritelo 3ti rok a menil som akurat gumicku na kefe.Zavolal som ze mam len jednu ze potrebujem nahradnu o 2 dni som ju mal doma.Staram sa on ako povedal p.Filakovsky inac "PAN" obchodnik skvely clovek...Odsavajte vodu,ocistite tu vrtulku a ziadny problem.Ritelo vrelo odporucam z 10 davam 10

caldera
6. máj 2016

ja som nasla funkcny ritello v kontajneri na plasty...ale iba telo. takze zhanam hadicu a saciu nasadu, nech ho mozem otestovat 😀

holotrt
21. máj 2016

Unas boli včera asi 3 hodiny uff vyslechli sme si ocem nám chtel pán povedať prehováral nás aj na splátky ale nekúpili sme.Čítala so. Zle recenzie že príjemný sú ked predaji a pak uz nezáujem nemusí to byť tak ale stechto podomových predajoch sem vyrástla. Aj kercher vysávač si splni svoji funkčnosť a jeste nechapem kdo by vám dal za starý vysávač 1300 euro šrotovné hi cena celého vysávača je možná 300 € a predávajú to za majland

ivetka1981
8. jún 2016

@edit5 a prečo ho chceš vrátiť,resp.odstúpiť od zmluvy?poprosím do IP

jumca
9. aug 2016

@socinka dobry den. Mozem sa opytat na tu purello? Ste spokojna? Nam ho ponukol za 50€ bez dokladu. Tak ci sa to oplati.... dakujem

holotrt
10. aug 2016

@jumca nam ho dal zadarmo teda za 99 kontaktou ja ho pustim jen ked si vzpomenu a rozdil poznam jen taky led tam dam vonu rozvoni to pokojik jinak bych se bez nej obesla

jumca
10. aug 2016

@holotrt dakujem. To som chcela vediet. Cize zbytocnost 😉😃

socinka
10. aug 2016

@jumca Tak to mate lepsiu cenu 🙂 podla mna je to fajn vecicka, zo zaciatku sme to pustali kazdy den, no ako sa vravi-kazde cudo 3dni trva...teraz je odlozene na skrini a ked nenapisete, aj zabudnem, ze ho mame 😀

holotrt
11. aug 2016

@jumca presne tak zbytecnost

vasperk
11. aug 2016

@kpt prosim praskla mi nadobka na vodu kde sa da zohnať nahradna a kolko stoji?vopred dakujem za odpoved

cica0001x
24. aug 2016

aj my mame skúsenosť z ritellom tiež sme sa nechali ukecať. Predajcovia sú školení a majú nacvičené psychologické vety aby ukecali ľudí, my sme si ho kúpili relatívne sme boli aj spokojní ,zrazu po pol roku slabo vysával zavolali sme na zákaznícku linku prišiel servisak a povedal, že je zanesený filter výmena filtra 20eur. Zaplatili sme a vysávač vysával ďalej ale po čase zase ten istý problém znova sme zavolali a prišiel servisak a zase 20 eur za filter ...Nikto neriešil prečo sa menia filtre tak často ... takto sa to opakovalo niekoľko krát až teraz zistili že je tam prasklina na vnútornom plaste pri separátore a tým dochádzalo k znečisťovaniu filtra - oprava 65 eur .Zaujímavé bolo to, že si to nik nevšimol keď to bolo v záruke ale až keď bol po záruke a i keď nám naznačili že prasklina tam mohla byt od výroby len bola veľmi malá nik nám nedal nejakú zľavu na ten filter. Pri prezentácii vám tvrdia aké sú sačkové vysávače nepraktické, že treba kupovať a vymieňať filtre ale nik vám nepovie, že treba meniť aj filter v rittelu a že ten filter stoji uz dnes po novom 40 eur .Treba byť opatrný pri ich prezentáciách a prezentáciách podobných firiem ktorý ponúkajú takéto výrobky keď niečo u nich stoji 2000 eur a na konci prezentácie by vám to predali aj za 1000 eur asi niečo nie je na poriadku, my sme vysávač kúpili asi pred troma rokmi keď nám zavolali prvý krát tak ta operátorka tvrdila že sú nová firma ktorá sa chce uchytiť na slovenskom trhu a chcú si spraviť reklamu. A pred týždňom nám zavolala zase nejaká pani a vravela nám zase tu istú rozprávku že sú nová firma a chcú sa presadiť na trhu tak sme boli zvedavý a dohodli sme si stretnutie a zase prišiel niekto z ritella....

holotrt
26. aug 2016

@cica0001x uf a ked je to v zaruke tak se stale plati??No jsou to ojeb...aj nas malem zlomyli ale nenechali sme se rikam za taku nehoraznu sumu si kupite jiny vysavac lacnejsi a to iste bude vysavat atd...unas jeste boli dva a taky drzi ze paninka jeste aj kavicku vas poprosime a pohar vody s muzom sme se na seba jen kukli ze cooo??mala som dost a huba jim isla no des a hruza a ted ked nam vola nekdo ze udelat prezentaciu hovorim ze nepripada do uvahy hihi

beruska033
2. sep 2016

Dobrý deň, moja skúsenost je veľmi NEGATIVNA, nakoľko počas 4,5 roka čo ho máme mi 2 krát opravovali motor, zapatka čo drží vodnu nádržku bola niekoľko krat zlomena. Po zaručnej dobe mi odišla aj hadica na vysávanie. Pri reklamácii mi povedali čo od nich chcem keď som si nekupila nai raz filter. Predavač čo mi ho prezentoval povedal, ze nie je treba, to je vraj jedna z výhod, že stačí po 10 rokoch. Okrem toho máme poschodový dom a to si človek neuvedomí pri kúpe aké je to nepraktické, lebo prezentácia bola fajn. Už niekoľko-krat som olutovala jeho kúpu. A jeho cena je vysoko premrštená,vysavaču za 300€. Ak by mal niekto záujem tak ten moj Posuniem za 500 € aj s vyklepavačom na matrace 😀 . Vraj mi stačí investovať cca 50€ na nahradné diely ktoré mi pani pri reklamácii odporúčala zakúpiť. Ja už do neho neinvestujem ani korunu.......... 😖