icon

Máte niekto toto Ikea kreslo?

avatar
mirage
10. mar 2021

Ahojte, mate? Recenzie ma ok, aj som v nom sedela, ale vraj sa farba rychlo osucha, vybledne..

Máte niekto toto Ikea kreslo?
avatar
gubiko
10. mar 2021

my ho máme, aj v tejto farbe a je super. farba je stále ok. béžové používame už roky a farbe nie je vôbec nič.

avatar
katulastraka
10. mar 2021

@mirage aj my ho uz mame treti rok a je skvele, absolutne nie je osuchane ani vysedene, stale ako nove 🙂