Máte pani, ktorá vám pomáha v domácnosti?

tatiana7777
13. jan 2013

Zaujimaju ma nazory zien ktore ju maju. Dakujem

ebuyer
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ebuyer
21. júl 2018

@evitka3 Dobrý den Eva, este plati ze Vasa setra upratuje byty v Kosiciach ? Dakujem za odpoved. M.

skumavka
21. júl 2018

Baby, ktore mate panie na výpomoc v domácnosti, ako ste si ich zohnali? Cez inzerat, alebo nejako osobne, alebo vam ich niekto odporučil - posunul? Ja akosi nemam stastie na tento typ pomoci, aby to bola pani spoľahlivá, zodpovedna, doveryhodna, mala vztah k deťom atd... Urcite budem potrebovať aspon niekoho na umyvanie okien a vyzdvihovanie z ms, pripadne opateru dieťaťa pocas choroby. Budem rada, ked mi poradite, ako na to.

ataner81
21. júl 2018

@ebuyer dobry den.Ja taktiez chodim upratovat byty, kancelarie ci vchody, tak ab by ste potrebovali, kludne sa ozvite😊

angelyana
21. júl 2018

@skumavka vzdy som si nasla na domelii. Ci uz babysitterku alebo pomoc v domavnosti . A vzdy som bola spokojna. Ozvalo sa mi napr na babysitting vela dievcat, ja som normalne robila s nimi “pohovor”. Nechala som ich asi hodinku sa hrat s detmi a podlatoho som videla, ako sa spravaju, ci su mi sympaticke a pod. Takze somsi vzdy vybrala spravne. Ved preberaju zodpovednost za tvoje deti, nemozes vziat hockoho.

ebuyer
21. júl 2018

@ataner81 prosim na Vas mail....vdaka

ataner81
21. júl 2018

@ebuyer mail alebo IP tu na koniku?Ak mail, tak poprosim adresu😊Dakujem

ebuyer
21. júl 2018

@ataner81 neviem .... nechodim sem casto ... je to zakazane tu ?

ataner81
21. júl 2018

@ebuyer pokial viem,tak nie.Len je lepsie dohadovat sa v sukromnej poste ako takto verejne 😉

ebuyer
21. júl 2018

@ataner81 tak mi napiste

ataner81
21. júl 2018

@ebuyer uz som pisala IP.Dnes mi deti akosi nechceli zaspat🙈

kiarinka
18. mar 2019

Baby nepoznáte niekoho komu by dom som chodila pravidelne ( alebo jednarázovo) upratať domácnosť. Piešťany

lucput
Odpoveď bola odstránená
Zobraz