Máte skúsenosť s kulmou GoodBaby Perfect Curl?

j_ank_a
12. jún 2014

Vlasová kulma GoodBaby Perfect Curl
baby, mate skusenosti? oplati sa to za tu cenu?stoji cca 90 eur

https://www.youtube.com/watch?v=2lxVbuyiW6A
renfa
13. nov 2016

Nasla som tam tiež novú za 25€

meri29
16. nov 2016
meri29
16. nov 2016

@srdiecko873
Odkial ju kupovana? Ma aj zarucny list s blockom platby?

srdiecko873
16. nov 2016

bola kupovaná tu na Slovensku,mala aj záručný list,bločik len z dobierkovej platby,už je predaná 🙂

holubienka7
3. dec 2016

@adriana14 ahoj. Chcem sa opýtať ako si spokojná s tou kulmou philips procare? Ako sluzi? Je lepšia ako tá Babyliss? Je tam rozdiel v manipulácii,vsak? Philips mi príde jednoduchšia. Budem vďačná za tvoj názor.

adriana14
4. dec 2016

@holubienka7 ahoj, kulmu phlilips mozem len odporucat, som maximalne spokojna. Ktora je jednoduchsia na manipulaciu? Myslim, ze philips, babyliss som mala pozicanu, natacala som sa raz a stacilo 🙂 ...kulmu philips som sa naucila pouzivat na 2-3 krat.

holubienka7
5. dec 2016

@adriana14 dakujem🙂

september2004
29. dec 2016

@srdiecko873 ja by som mala zaujem ak je volna

marielik78
24. jan 2017

@adriana14 Ahoj, prosim ta a natoci aj velmi dlhe vlasy, celu dlzku? Ja som mala pozicanu babyliss od kamosky a robila uzasne kucery, cele pramene (a to mam dlhocizne vlasy), vyzdralo by mi to aj dva tyzdne, keby si clovek nemusel vlasy umyvat :D
A tak som si teda z bazaru od jednej baby kupila taku istu, udajne raz pouzitu a huci pri natacani otrasne, odpadlo mi tam hned nejake koliesko, nenahrieva sa podla mna na pozadovanu max. teplotu, a ani nenataca tak dobre a uz vobec nie celu dlzku vlasu, iba nieco viac ako polovicu :( vyhodene peniaze :(
A bojim sa investovat do Philips, ked to nemam odskusane...

adriana14
24. jan 2017

@marielik78 ahoj, neviem ti veru povedat, ako natoci velmi dlhe vlasy. Ja mam skor polodlhe vlasy (pod lopatky) a natoci super.

golemocka
1. máj 2017

Myslite ze mozem natocit kulmou aj detske vlasy? 7-rocnej dcere? Nespalim ich?

marielik78
2. máj 2017

@golemocka Ked to nechas kratku dobu, nespalis, ale moja kamaratka to skusala svojej malej, tiez mame obe 7-rocne dcerky... a nedrzalo jej to... ja som skusila 2x jeden pramienok mojej malej natocit a nedrzalo jej to tiez. No robili sme to skor zo zvedavosti, nemali sme v plane im natacat cele hlavky, podla mna deti maju krasne zdrave vlasy (aspon moja urcite) a zbytocne by som jej ich nicila...

karamelinka
6. máj 2017

Ahojte baby zvažujem kúpu len neviem odkiaľ podobný problém ako všetky popisujete...nechcem kúpiť mačku vo vreci...poraďte...a skutočne urobí také vlny?

iam24
6. máj 2017

@karamelinka nemusíš sa báť, robí naozaj pekné vlnky 🙂 jednoducho sa s ňou robí, len musíš prísť na systém 🙂

karamelinka
8. máj 2017

Treba ale vsadiť na originál hm?

iam24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karamelinka
21. nov 2017

Dievcata chcem kupit kulmu akurat stale nechapem aky je rozdiel medzi tymi kulmami rovnakej znacky...teda babyliss lenze msju aj take lacnejsie su farebne napr tyrkysova a taje o hodne lacnejsia ako cierna...chcela by som vediet ci je rozdiel medzi nimi...obidve kulmy su original pozerane na elektro strankach...a este by ma zaujimalo ci vsetky robia rovnako velke vlny alebo nie lebo nic som sa nedocitala...diky moc prisimnm poradte

essenceee
12. nov 2018

stará tema, ale znovu otvorim...na akom princepe takato a podobna kulma funguje? Sama si taha vlasy a natočí ich?

damoska
23. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ano, sama si taha vlasy, len za super cenu ju maju na darcekyvychytavkychudnutie.sk

mareri
10. dec 2018

kolko stoji takato kulma?

dasenka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz