• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

30. októbra 2017 
22. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridu do bratislavy cela family,takze nieco poriesime,nech je sranda....a aj ucel dufam:slight_smile:
22. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč,ja som sama zvedava čo zo mna bude,ja sa hned niečomu nadchnem a potom som leniva pokračovať, nejak nemám vieru že jednu vec dotiahnem do konca tak idem skušať inu :confounded:
22. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to hej,ja som možem akurat s adinkou stretnuť :wink:
22. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridem ta navstivit v sne,chces? budem vyzerat ako strasidlo :grinning:

skusaj,ved nieco ta chyti aj za srdiecko a premyslaj na co by si tu schopnost vyuzila.
22. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mna kto pride navstivit? som vcera aj kolac piekla :grinning:
22. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm... :grinning:
22. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ty si ma vynechala? :grinning: :grinning: to ako sa ti podarilo?
22. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak du do hajan, sladke intimissimo sny :sunglasses: :grinning: . minulu noc som brazdila nemocnicu-porodnicu na inline korculiach a moj gyn. mi povedal, ze si mam hladat ineho lekara, uz ma ma vraj plny brejle :grinning: , no a potom som v poklidu prchala z horiaceho auta. maleho som brala rovno aj s autosedackou :grinning:. tak hadam dnes bude nieco menej akcne.
tusim nejak moc preladujem do cestiny. to tu niekto nedavno spominal, tusim janus a twin..., ze maju chut slovensky pisat, tak ja to mam naopak :sweat_smile:
22. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevynechala :wink: - teda vynechala,ale napísala som nižšie,že sa stretneme . ja nemám take vizie ako ostný :grinning: - vidím ťa na dvore s Natalkou, okolo hory,lesy,lúky... kus vedla cigánska osada a spišský hrad :grinning:
22. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vedla ja
22. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čortica,už som sa zlakla na začiatku tvojho prispevku,že si češka a nevšimla som si to doteraz :grinning:
22. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelakaj, len asi z 1/3 moravacka :grinning: . no ale uz fakticky prcham :slight_smile:
22. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme -som pozrela kusok superstarovskej pechoty...
denis ,ak rychlo nezaspim,alebo sa vnoci zobudim tak pridem :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc a sladke pokojne snicky..../znie to ako spi v pokoji,ale ved preco nie :slight_smile: /
22. sep 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam tiez korene z Moravy... :sweat_smile: alebo chodte do vecnych lovist....no indianka sa nezaprie...uz skenuje :grinning: :wink:
22. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel to si ty na tej fotto?Mala si tam iné vlasy a celkovo nejako sa meníš??? :slight_smile:
22. sep 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky chcem sa spytat mozno blbu otazku
aky je rozdiel medzi duchmi a anjelmi
22. sep 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko krasne zeny :wink: :dizzy_face:

deni - tu osadu si mohla vynechat :grinning: ved mi tu nemame ani jedneho :wink:

certica - teba som zabudla myslim..malo byt certica-temperament :wink:

nooo myw ma vela podob :grinning: :grinning: ale nie to je nejaka Tifa ako som s vcera dozvedela :slight_smile:
23. sep 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj co sa mi stalo teraz...preklikla som na inu stranku a tam velka reklama s takou otazkou...uz zase sedis za tym nestastnym pocitacom? :grinning:
23. sep 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,dnes kukám z okna a osady tu už nemáme :grinning:
23. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte raz dobre ranko :wink: a aduš,sorry,ale šak v dedine nemáte,ani my nemáme - ale hla vedla v meste L. aj mojom SP je ich požehnane :confounded:
23. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni - to tak dobre carujes? :grinning: Ale nechajme ich v pokoji (bibul som ti ukradla slovne spojenie :wink: )zi a nechaj zit,ta tak.
23. sep 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala pár snov v noci, v jednom som bola na nejakom stretnutí , myslím že nejaka cirkev/sekta? a prednašajuci mal na podiu pani na vozíku,čosi o nej hovoril , niečo v zmysle čo sa jej stalo a že ake je to tragicke a ja som si všimla,že ta pani si prekladá nohu cez koleno - tak som hned na začiatku vyskočila z davu a prstom som ukazovala na tu a kričala,že nás idu oklamať,že pani nie je na vozíku :grinning: - stetnutie hned skončilo,rozdali brožurky a koniec

v dalšom som sa stretla s mojou kamoškou,došla ku mne do bytu,mala som tu čosi rozrobene /asi ako janus - prerabka bytu / aq ona došla na balkon zafajčiť a povedať mi výsmešne,že jej bývalý, už ženatý nadalej s nou spáva :sweat_smile: a ja som pritom vedela , že jej muž zas s jeho ženou,tak mi z toho prišlo divne - že došla sa chváliť a pritom,keby vedela že jej muž ju zas podvádza so ženou toho,s kým ona spáva :grinning: / no smiešne že - hadam si to nebola ty Bibula :grinning:
23. sep 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni - v oboch si vlastne odhalila klamstvo
23. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý ráno :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bodynko :wink:
23. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo z toho vyplíva adi? :sweat_smile:
23. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny den prajem.... :slight_smile:

denis,do coho ma to chces namocit? nie ,ja som nestihla,hned bolo po mne....
23. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dory-jednoduchy-anjely sa neinkarnuju - su dokonaly,nemusia sa ...
23. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok