Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
23. sep 2009

to je take nechutne? 🙂 🤐

nobody
23. sep 2009

no já se jedné fotky leknul ... doslova
ale nechutné ne, ale realistické dost ...ale tak to má být

adina22
23. sep 2009

tak to som potom zvedava

nobody
23. sep 2009

ale jinak je to o ničem 😉

adina22
23. sep 2009

akoze o nicom o upiroch predsa 😀

bibula
23. sep 2009

fuj, no ... to nam hadam nechces spravit pred splocenskou akciou-mimochodm potzyvame ta.... 😀

bibula
23. sep 2009

no,som to nasla aj tu,na nete,nechcem prezradit kde,lebo by ste snorili a nechali sa ovplyvnit 😀 /podla seba,sudim teba/lenze ja uz som to robila..... 😀

takze kopi

Pri obsadzovaní čakier postupujeme tak ako pri ich čistení – od koreňovej ku korunnej. Uvoľníme sa, chvíľku relaxujeme a potom sa sústredíme na danú čakru a pocity v nej a pokúsime sa v nej nájsť nejaké zviera. Pozrieme si ho, ako na nás reaguje, či je veselé alebo vystrašené, priateľské alebo nepriateľské, môžeme sa ho spýtať na meno i na to, čo preň máme urobiť. Takto postupujeme čakru po čakre, až už máme kompletný totem.
zatial sa skuste nerozpravat,ak je smutne,rozveselte ho.ale nerozptylujte sa nim,hocikedy sa knemu mozte vratit.

Zostavenie totemu sa niekedy nepodarí na prvýkrát – ak nebudeme vedieť niektoré čakry obsadiť zvieratami, nič si z toho nerobme, nabudúce sa to možno podarí.

naco je to dobre....
Zapíšeme si, ktoré zvieratá kde máme a čo sme sa o nich dozvedeli. Niekedy sa totiž zvieratá presúvajú medzi čakrami, alebo sa premenia na iné zviera, ak sa nám podarilo blokádu čakry odstrániť.

S totemom pracujeme denne. Denne si nájdeme čas na to, aby sme za svojimi zvieratami zašli, porozprávali sa s nimi a nechali si poradiť alebo vysvetliť. To je totiž ich funkcia – majú nás naučiť to, čo nechceme alebo nedokážeme vidieť a čo bráni tomu, aby sme boli vyrovnaní a mali sa radi.

Buďte pripravení, že niektoré zvieratá budú nepriateľské. To vtedy, keď sa správate nepriateľsky vy k nim – keď ich nepočúvate, alebo keď ich dokonca potláčate! Vtedy na vás môžu aj zaútočiť, aby si vynútili vašu pozornosť. To je signál, že s danou čakrou treba niečo urýchlene robiť. Ak budete mať takéto zlostné zviera, nájdite si nejaké zviera, ktoré sídli v inej čakre a je priateľské, a požiadajte ho, aby spolu s vami išlo za tým zlostným zvieraťom a pomohlo vám.

no,jednoduche nie? potom mozme pokracovat rozhovormy, upravenim toku cakier,farbami,tonmi.... 😉 🙂

denisocka
23. sep 2009

joj najst som to našla na prvy krat bibul,.to nie je tažke,netrba ani snoriť,ale nejdem to čítať ,aby som nebola ovplivnena

bibula
23. sep 2009

ved preto som napisala upozornenie,potom mozes aj dalej,ale myslim,ze taketo clanky by nemali takto pisat verejne,mali by ich citat len ludia,ktori to uz poznaju skusili,zazili,nie totiz co je jedno,pasuje aj druhemu....

mywiel
23. sep 2009

Presne poznam postut a mala som aj zviera co sa menilo za jednu seansu, nemala som ziadne nepriatelské, len jedno co nechcelo hovorit...

mywiel
23. sep 2009

To co nechelo rozpravat bol pelikan, a sidlil vtedy v cakre hrdla akoby mal zabehnutu rybu h krku, no zrejme som nechcela nieco povedat pred svokrou... 😀

shaden
23. sep 2009

mywiel
dakujem za mail 🙂

tu sa da stiahnut kniha Leceni caker , Doreen Virtue
http://www.bookworld.wbl.sk/Doreen_Virtue.html

na lavej strane sa da preklikat aj na ine knihy napr.
http://www.bookworld.wbl.sk/Magia.html
je tam aj kniha o astralnom cestovani , zaujimave, ale nahnalo mi to aj strach (cast, v kt. s pise o negativnych bytostiach v astrale)

mywiel
23. sep 2009

za malo 😉

Body tak ty si sa dal na upiry radsej? 😅 😀

bibula
23. sep 2009

no shad-veru netreba sa hrnut do vsetkeho co je na nete.... 😀

ness
23. sep 2009

treba iba relaxovat niekde "v kute" alebo s auviest do alfa hladiny ?

denisocka
23. sep 2009

bibula,jednoduche jak facka 😅 no tak to teda neviem či ja zvladnem,ja budem mať všade dive svine a v korunne prazdno

bibula
23. sep 2009

ved pisal, ale upiri su na moj vkus prispati.... 😀

mywiel
23. sep 2009

Deni aj diva svina nieco predstavuje v toteme kukni do albumu mam ju v kartach... 😀

ivka144
23. sep 2009

No, ja som zmatena...
Relaxovat "nutene" alebo organizovane neviem..., ked som skusala take veci, ako si predstavit alebo tak, vzdyto dopadne tak,ze si proste daco tresnem, bud mi napadne tisic veci alebo ziadna a neviem, podla coho to oznacit...
Popis je fajn, ale ta najtazsia cast popisana jednou vetou... Uz od davna mam problem so zastaveni mysle, aspon trochu, meditacie, modlitby a vsetko..., dajak mi to nejde...
Na toto postup nemas, Bib? ;)

mywiel
23. sep 2009

Vidis ju tam vpravo hore, ze divocak... 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mywiel
23. sep 2009

No ja to skusim pred spanim, ked budem mat mysel vecer v klude...teraz nestiham. 😉

denisocka
23. sep 2009

dievčata poradte, ja riešim čomu sa ma venovať,kedže som hrr brr ako ma odhalila čertica a známi,čo mi dosť vela pomáha mi už dávno a aj teraz radí falun cvičenie http://www.falungong.sk/ ja neviem, ja osobne sa necítim na take cviky,nemám na to čas pri malom a neviem,či by som si vedela najst denne hodinu dve bez vyrušenia. osobne sa mi do toho vobec nechce, ale neviem aku inu metodu na upratanie vnutra mam skusiť.ja by som chcela všetko a hned, preto už prestavam stahovať veškere knihy,čo sa tu spomínaju,bo nakoniec na nich nemám čas . ja len,tie čo ste z večších miest,poznate to cvičenie? čo je to zač?

bibula
23. sep 2009

jej ,krasne potom nam vysvetlis nase zvery....

nemusis si ich umlcat , to vie naozaj len malokto.... skor mysli na nieco ine,ja pouzivam farby,spravim si duhu a zahalujem sa do nej,potom ju necham pretekat a velakrat aj zabudnem ,ze som nieco chcela a zaspim 😀

adina22
23. sep 2009

bibul a nemoze ma pri tom cviceni ovplyvnit to ze som sa stretla so svojim silovym zvieratom (samanizmus) je to kon ...a este otazka ku kazdej cakre je vzdy ine zviera?

mywiel
23. sep 2009

Ano Bibu zas budem skenovat dalsiu knihu... 😀 ale jasné vysvetlim ale strucnejsie 😉

bibula
23. sep 2009

deni radsej tai cchi

a nezabudnite zvieratka hocikomu do ip,zverejnime naraz....tie co pridu cez ip 😀

bibula
23. sep 2009

myw,az ked to bude vsetko na ploche /zajtra/...vsetci chceme byt dokonali 😀

nobody
23. sep 2009

Tifo, jo
čus

denisocka
23. sep 2009

JA SA CHCEM OPýTAť,čI KAžDY MA V DANEJ čAKRE ROVNAKE ZVIERETA?

bibula
23. sep 2009

adine-neovplyvni ,moze byt rozne usporiadanie aj tri cakry mozu mat jedno zviera.... 😀
len nepustajte sa snimi do bitky,nemente ich zatial.... 😅 vsetko pomaly....vsetko ma svoj cas.....zatial ide len o to spoznat ich,kde kto sedi,co to snami robi,ako nas ovladaju.... 😅