Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

fejusa
2. sep 2009

no toto sa aj mne niekedy podari ze sa preberiem a potom som naspat v tom sne,ale neviem to zakazdym iba niekedy 😖

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

Holky, preji andelskou noc....dobrou 😉

fejusa
2. sep 2009

no dnes veru bude u mna 😉 dobru noc

dali4
autor
3. sep 2009

Predstavte si dneska v noci,stalo sa niečo zvláštne ...Podla mna pri mojom synovi stál anjel strážny.Spala som v detskej izbe,na kolko náš 6ročný syn v noci prišiel za nami do postele ,teraz zvyknem radšej íst vedla lebo mám už velké bruško,v novembri čakáme bábo,tak sa bojím aby ma nekopol.Chcel byt pri tatinovi,tak som ich nechala.Ked som odcházala,ani neviem prečo,som k malému zavolala anjelika,nech ho ochranuje.Teraz za mnou prišiel muž,že či viem niečo o tom,že bolo malému zle.Ja že nie.V kúpelni bolo navracané vo vani a šálka z čajovej súpravy,ktorá je v kuchyni pri kúpelni na poličke,ležala na umývadle.Ináč teraz pokojne spí.Len mi nejde do hlavy,ked mu aj došlo zle,/doslova v tej vani bola večera/, tak že tak sám,po tme a v tichosti odišiel niekam kde to može vyvrátit...To že do vani,to neriešim..Ale že tak v klude.Syn je totiž tak trochu histerickej povahy a čo sa týká vracania,tak vždy strašne plače a dávi sa... Tu šálku zrejme potom tiež schmatol preto,aby sa potom napil vody alebo čo.Muž hovoril,že ho počul vstat s postele a odíst z izby,ale nevenoval tomu pozornost,lebo myslel že ide zas za mnou,niekedy to tak urobí,tak spal dalej.Nechápem čo to malo byt🙂.Som zvedavá či si to bude ráno malý pamatat...Podla mna stál anjelik pri nom,že mi nanavracal do postele..😀😨

dali4
autor
3. sep 2009

Sníval sa mi zvláštny sen,že som s mojou mamou kupovala na trhu 3 sadenice ruží.Neboli rozkvitnuté.Boli to také zelené pahýle rastliny,mama mi povedala že to rozkvitne,lebo ja som sa jej pýtala,že či sa to ujme.Ani neviem prečo a na čo sme ich kupovali.Neviete niekto čo by to mohlo znamenat ?

sabah
3. sep 2009

Mne sa stava ze vidim klzajuci sa tien v izbe,cierny alebo hnedy,za 1-2 dni na to ochorie niektory clen rodiny.Nastastie len banalitky ako prechladnutie a pod.

denisocka
3. sep 2009

😒 ahojte a dobre ranko,večer som zaspávala s časom 22:11

ano,ja som mala niekolko zážitkou OOBE aj AC - kedysi som si to velmi priala a splnilo sa mi to,ale teraz to nejak nepotrebujem k životu. ale aj tak,tie moje cestovania mimo tela začali už dávno,ked som niekolko rokov len so strachom chodila spať,lebo ma to stale paralizovalo a " zdvihlo" 20cm nad postel ...... vtedy som nevedela čo to je,stale som sa modlila, jedine misel som vtedy mala v pochode - telo bolo meravé. Nik ma nepočul,ja som nemohla kričať .... bol to des, ale potom časom,ked som pochopila a prelomila strach tak to išlo 😵 a lietala som si ako pierko

denisocka
3. sep 2009

čo sa týka tienu, minule, ked som sa začala zas venovať duchovnu,som jeden tiež jednu noc videla,a citila . Bala som sa až zaspať že čo to je. Bol oprosti postielke na druhej strane izby - bol taký oválny asi do výšky 180cm ale nie od zemi ,možno mal dokopy 1meter. nepamätám sa,či vtedy niekto ochorel,aj ked je pravda,že syn bol chorí po polroku niekedy v tom čase,ale nedavala som to do suvislosti. Inač, čierny tien som kedysi ešte vídavala v dalšom rohu spálne, vtedy sme tuším aj v teme duchovia preberali niečo v tom zmysle a to som potom vydymila cely byť a zapálila sviečku

dali4
autor
3. sep 2009

Tak syn si to vobec nepamatal 😕 Ináč dobré ránko 🙂 K tomu opusteniu tela, mne sa stávalo,neviem či to budem vediet dobre opýsat,že som sa "zobudila" zo sna,všetko som okolo seba videla a vnímala ale nevedela som sa pohnút.Cítila som zároven že neviem otvorit oči a cítila som takú potrebu kričat 😒 .Bol to taký pocit úzkosti či čo.V detstve som to mala častejšie,cca raz do mesiaca,teraz sa mi to stalo naposledy asi pred rokom... To som opustila telo ? Vždy ma to desilo,až v poslednej dobe,ako sa venujem týmto veciam tak som mala zakaždým menej zlý pocit...

denisocka
3. sep 2009

ano dali,toto som zažívala kým som pochopila a nebála sa a potom to už išlo s lahkostou a radostou

mywiel
3. sep 2009

Ahojte, Dali tie tri sadenice nemozu byt ty, syncek a tvoj manzel? Co sa tyka tvojej matky vo sne to poukazuje, na tvoje vnutorné pocity, zrejme nieco riesis...

mywiel
3. sep 2009

Kvety su tiez pocity....ako nieco prezivas.

dali4
autor
3. sep 2009

mywiel... No,tak trochu riešim samú seba, moj postoj k rodine aj k mužovi.Robila som jednu základnú chybu,že som si presadzovala to svoje,ale uvedomila som si že aj oni dvaja niečo chcú,niečo cítia,niečo potrebujú a ja im nedávam priestor... Už sa mi vyjasnilo a začala som sa správat inak,funguje to 🙂 ,doma je vačšia pohoda,klud,sranda... tak si na to tak nejako zvykám,pracujem na sebe.Može to byt to 😕 ?

dali4
autor
3. sep 2009

len tie sadenice neboli rozkvitnuté...znamená to že som ešte iba na začiatku ? Neviem,to mi teraz tak napadlo...

dali4
autor
3. sep 2009

denisocka... tak predsa je to tak.Prežíva to aj moja mama, už roky, ale ju velmi ovláda strach. Ja už sa toho tak nebojím, a teraz ked už viem čo to je tak sa mi nejako ulavilo 🙂 Verím, že ked sa mi to stane najbližšie tak to prijmem. Moja mama na tieto veci verí, vela sa o tom rozprávame, zaujíma ju to, ale niekedy mám pocit že to vobec nechápe ... Samozrejme ju do ničoho nenútim ani nenahováram... Asi ešte nieje pripravená to prijat...aj ked tomu verí. Ona mi vždy hovorí, že ked sa rozprávame tak ona má pocit že som ja jej mama 😅 že vraj ona je mladšia duša ako ja. Cítim to podobne...

denisocka
3. sep 2009

no vidiš dali 🙂 ja hned ako som to pochopila a prišlo dalšie stuhnutie tela, nepustila som strach a povedala som , že už sa nebojím a chcem isť von z tela a zrazu som vyskočila 😵 bolo to super !!! pozerala som na seba ako ležim a prešla som sa po izbe a potom som sa ozhodla,že idem nazad do tela a sklzla som do seba ako pierko,doslova,proste tou lahkostou,tak ako ked pierko pada k zemi som ja padala do svojho tela, hned nato som sa potešila,že naozaj ma to vratilo a vyskočila som ešte raz von a rozhodla som sa,že pobozkám manžela vedla,ale ako som sa k nemu sklonila HODILO ma to do svojho tela. potom som sa neskor dozvedela niečo v tom zmysle,že sa nesmie vstupovať do druhých - allebo ako to nazvať,no zasahovať do tiel iným

denisocka
3. sep 2009

akurat ,kedy som si prirodzene neželala vychydzať z tela bolo v tehotenstve,požiadala som,aby sa mi to nestavalo,nechcela som nejak sa ôpomiešaťô s dušou maleho,neviem čo ma to tak napadlo

bibula
3. sep 2009

😀

denisocka
3. sep 2009

ta ty čo sa rehliš,určo zo mna 😝

denisocka
3. sep 2009

no tak mne to celestinske proroctvo nie je ešte sudene,stahovala som 2dni a prdlajs 😅 ale knihu stiahlo

bibula
3. sep 2009

no,by si sa miesala s kazdym 😀
a kniha o 100% lepsia....

denisocka
3. sep 2009

hej,len ja to nemam kde vytlačiť a nechce sa mi kukať a čítať na PC

mywiel
3. sep 2009

Dali moze, som rada, ze si to pochopila tak rychlo a do buducnosti zachranila tvoje manzelstvo. Vela ludi sa rozvadza, lebo si vzdy myslia, ze chybu robia len ti druhi, len oni sami nie. Vidno, ze si uz na vysokej duchovnej urovni, prisla si sa do tochto manzelstva zrejme naucit toto, je to krasne, ked nas takto upozornuju a bdeju nad nami tam zhora a posuvaju nas dopredu. Gratulujem. 😉 😵

j.a.n.u.s.
3. sep 2009

den...no a to je to co rikam 😀 ...jeste se mas neco pred tim dozvedet, neco do sebe nasat 🙂

mywiel
3. sep 2009

Dali mozno si niekedy tvojej mama naozaj ty bola mama. Moja svokra co ma dcéru, tak v minulom zivote boli priatelky velmi dobré. 🙂

denisocka
3. sep 2009

tak kašlem na ten film,idem umyť riad bo nebude ani film ani poriadok 😝

mywiel
3. sep 2009

Deni mozno za este tento rok ho uvidis co ty vies... 😅 😉

mywiel
3. sep 2009

Poznate medicinske zvieracie totemy (karty)? Je to uzas tiez, mala som meditaciu s mojimi totemovymi zvieratmi a v kazde cakre som sa rozpravala s mojim totemovym zvieratom, kazdé mi nieco povedalo alebo mi nechalo odkaz. 😵

denisocka
3. sep 2009

myw,nepoznám ......... mne okrem toho hada a medvedov do sna nik nechodí

mywiel
3. sep 2009

No ja som mala seancu so svokrou, bola som v hladine Alfa a on sedela pri mne a zapisovala co mi kazdé zviera hovorilo, potom som to citala a musela som uznat, ze to fakt v tej dobe sedelo presne som riesila nieco v kazdej cakra a podla toho som tam mala aj dané zviera, lebo to sa pocas zivota meni, aké zviera ta v danej cakre sprevadza a uci. 🙂 😵