• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
autor
denisocka... hovor si ...vždy dodržím čo si slúbim :wink:
23. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin,ano uvolnis sa,hohy,koleny,zadok chrbat,ruky,krk,hlava, predstavis si ziarivu gulu /ja duhu/ a pustas ju cez vrch hlavy dnu do tela pozdlz-pri kazdej cakre /zakladnej/ sa zastavis ,skontrolujes a cakaj,kym sa ti zjavi nejake zvieratko,posli mu usmev prva je na temene hlavy,mozes zacat tak 10cm od povrchu hlavy... a postupuj na tretie oko - krcnu jamku - stred sterna - solar plexus- pupok - korenova cakra/tam kde ti zacina lonova kost/-vsade chvilu pobudni,prechadzaj nimi bud tou gulou,alebo farbami.... gýlu /farby/ posli dalej az ku spickam na nohach a posli juj prec...vsat zapis,bo potom sa ti nebude chciet. :grinning:
23. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj to je teraz normálne, že my to menej myslí :grinning: a že sa neviem niekedy ani vyjadrovat ?
23. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslela že ideme od dola :grinning:
23. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibul... super, pojdem aj ja podla tvojich rád
23. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni, radšej od vrchu, lebo dole by si mohla vidiet hned nejaké poriadne zviera, zlakla by si sa už by si mala strach íst dalej :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,nejaku anakondu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte k tomu ked sa tu rozprávalo o tých zvieratách, kto má aké rád a kto sa ktorého bojí... Ja mám rada velkých psov, ťavy a potom také tie myšacie odrody, myši, škrečkov, morčatá. Tiež ma fascinujú kone ale tých sa zároven aj bojím a mám fobiu z pavúkov :unamused: brr, som schopná sa rozplakat ked nejakého stretnem.
23. sep 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni no ja chodim od dola po tych cakrach a skoncim nad hlavou... :sweat_smile: :confused:
23. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja pojdem ako som to robila so svokrou od dola a budem pisat tak poradie. :wink:
23. sep 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež pojdem od dola / myw,daj si svoju fotku,takto stale kukám kto to tu prispieva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Treba sa najprv uzemnit, zapustit korene, preto sa zac. korenovou cakrou, lebo ti co nemaju s tym skusenost a zacnu od hlavy mozu uletiet velmi vysoko, a moze sa im tocit hlava a prist im zle, mdlo... :sweat_smile:
23. sep 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky anděličkovia

dal jsem nějaké věci do Nature, trochu profesionálnější, ať tam aspoň něco pěknýho je

http://k1heli.jalbum.net/

večer se stavím :wink:
krásný zbytek dne, holčiny
23. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bodynko,idem na to
23. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, ten list a vyschnuté trnky,to je kráááása !!! :dizzy_face:
23. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
či su to slivky? švestky .... povidle? a to si ich tam ty zavesil?
23. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam jsou, já dneska sbíral švestky :grinning:
jsou nahnilý a visí tam doteď :slight_smile:
jsou tam napevno, jen jsem vyfotil :grinning: :wink:
pa
23. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa najviac pacia tie bodliaky bielo ruzové a potom aj tie C/B, inac tie farby su prifarbované ci takéto krasne prirodné? :sweat_smile:
23. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten motyl je tiez krasny... :dizzy_face:
23. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo to nejde poriadne zväčšit :rolling_eyes:
23. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Body ten C/B detail bodliaka by som si vedela zivo predstavit zaramovany na stene v mojej obyvacke... :wink: :dizzy_face:
23. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta C/B macka je vylozene hypnoticka...krasna. :dizzy_face:
23. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mačky nemusim
23. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel ... no je tam filtr ve foťáku, který šedou dává víc k černé a zvyšuje malinko červenou složku
já to podexponovávám, aby ta sytost nebyla ztracená a pak jen o maličko zvýším expozici v pc
takže to víc sytí barvy - ale extrémní rozdíl tam není :wink:

deni, jalbum má jenom 30 MB místa (pokud to chceš mít zdarma), tak já jsem jenom rád :grinning:
ale není nad plnou velikost, to je fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu mám na harddisku a něco ve fo´táku
23. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si myslela ale to krasne aj tak uzasne fotis Vlado by ziarlil... :grinning:
23. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je vlado,,?
23. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne Vlado daroval obraz zaramovany je to cerveny mak, mam ho na stene je to ten styl ako ten motyl, ze jeden kvet vpredu je ostry a ostatné su rozmazané, je to krasne...unho sa da vybrat hocijaka foto, a ram, objednat, a on to posle. Ty to nechces robit? :sweat_smile:
23. sep 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kotě je sirotek ... šikovný malý prcek :wink:
stojí za to mít ho tam

tak ahoj
23. sep 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlado Bárta ja moj kamos, foti knihy o Slovensku a poklada sa za profesionala, :grinning: mozno si uz jeho knihy videla v knichkupectvach... :wink: Foti pekne ale vdaka otcovi co ho vsetko naucil a fotia spolu, maju aj rovnaké mena... :sweat_smile:
23. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi pekne a tie slivky su carovne....
23. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok