• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
autor
Ahojte :slight_smile: ... no ja som asi pri druhej čakre zaspala :grinning: takže nič... Ráno už nebolo kedy. Ale ináč som teraz celkovo nejaká rozhodená. No asi sa neni čomu čudovat, už sa vidím na porodnej sále. Takže experimentovanie nebudem silit :wink: . Skúsim to dodatočne niekedy, potom vám dám vediet.

Dneska sa mi snívalo o škole a o cestovaní autobusom.Tiež som videla autonehodu a zraneného človeka, krvácal na hlave a bruchu, bol to muž oblečený celý v bielom, ale nie v obleku ale skor v takom hábite ako majú mnísi. My sme s tým autobusom zastavili, ja som vystúpila a pozerala som na toho muža a on na mna.Už pri nom boli lekári tak som nerobila nič.
24. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj deni... tebe ako to išlo ?
24. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nedávno sa mi stalo niečo zvláááštne :confused:
24. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz poimaly spisujem niektore zvery...snad do obeda bude....dali to nevadi....myslim,ze je to normalne :wink:
24. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a coze takew?
24. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj... a v poslednom čase sa zobúdzam ráno presne o 6.24 :confused: každý den.
24. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sla spat s tym, ze este nie je cas na totem, ze to urobim niekedy inokedy, skratka som sa na to necitila a v noci sa mi snivalo, ako prechadzam od cakry k cakre a riadne som to precitovala a bol to zvlastny pocit, ked som sa priblizila k jednotlivym cakram ... celkom pekny sen
24. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkooooooooooo :dizzy_face:
Bibu a ked som mala v jednej cakre 2 zvierata je to ok? A mas aj vysvetlenie k tym zvieratam? Lebo ja mam iba 52 kariet a tie co sa mi ukazali tam vsetky nie su... :frowning2:
24. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mám jednu kamarátku. Spoznali sme sa tak že začala ku mne chodit ako zákazníčka a potom neskor ma zoznámila s jednou liečitelkou, ktorá mi velmi pomohla, ked som mala zdravotné problémy. Táto moja kamoška sa venuje liečeniu čakier, svetelnej terapii, meditáciám a psychologii. Má velmi vela detských pacientov. K tej liečitelke chodila so mnou a zvykla mi prekladat z madarčiny, lebo ja neviem ani ceknút. Po čase sme si naozaj začali tak rozumiet, že sme mali a teda máme pocit že už sa vieme dorozumievat aj telepaticky... Ale prejdem k veci... Jednej noci som mala úplne živý sen, že táto kamoška bola u mna doma, ležela na gauči a ja som jej držala nohy pri členkoch a meditovala som, liečila som jej tie nohy. Hlavne pravý členok. Potom po týždni sme sa stretli, len tak sme kecali a ona mi hovorí že keby som ja vedela aké problémy mala minulý týžden s nohami :astonished: ... ja som zostala ako obarená a hovorím že ja viem, potom zostala obarená ona a vraj ako to viem. Spýtala som sa že či mala niečo s člankami, hlavne s pravým... :astonished: Ona že ano ! Vraj chodila po lekároch, strašne jej boleli a opuchali členky. Potom som jej vyrozprávala že čo teda čo sa mi snívalo, sedelo to na tie dni kedy mala s tými nohami problémy. Sedeli sme ako zarezané, len sme kukali na seba a krútili hlavami :sweat_smile: ...
24. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte bib, ness, myw :dizzy_face:
24. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A tie zvieratká na tých čakrách sú stále rovnaké alebo sa tiež menia podla toho ako je človek naladený?
24. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este k tym sex. snom ja som ale nebola muz aby bolo jasno... :wink: :grinning: :sweat_smile:
24. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala teraz iné ako pred rokom... :wink:
24. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne myw :grinning:
24. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to dalo riadne zabrat, kym sa mi ukazali... :dizzy_face: A 3 zvieratka mali pre mna aj odkaz. :slight_smile:

Inac dnes mi hrozne pomaly natahuje tuto stranku, neviem preco ten internet obcas hapruje. :angry:
24. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte anjelky a xebeche,

tak ja som skusala relaxovat ale furt mi len napadlo, ze sme nedavno boli v zoo a skor som videla, co sme zazili tam, no a potom so uz bola hotov, konecnemi nebolo zle a vedela som zaspat, taze totem skusam nabuduce...

Urobila som kvazi puding z ryzoveho mlieka, kukuricneho skrobu, hnedeho cukru a karobu... V takychto chvilach mi je do placu z tej Matuskovej diety...
24. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to hodim okamzite ked to sem date, ci ti mam poslat teraz do IP Bibula? :confused:
24. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka a bio rezonanciu ste neskusali? :unamused:
24. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibu no som zvedava co z toho potom ked to sem uverejnime, lebo ja mam vysvetlenie v tej knihe len k par zvieratam a tie co som v noci videla v tej knihe nie su?! Takze ty mi k nim budes vediet povedat viac?? :confused:
24. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw - nie..., je mi to zname, aleneviem presne ani, co to je... hm?
24. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw,ja nemam tiez vsetky,ale ved si ich nejak vysvetlime ...ved kazde zviera je specificke niecim....

ja mam skor co vyjadruju,ci co no 12 podla cinskeho horoskopu:slight_smile:

a dve? no neviem,aj ja som niekde videla dve tak po ceste nazad som sa opat zastavila a uz bolo len jedno .... :wink:
24. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka no liecia sa tym aj alergie, mojej malej tak vyliecili alergiu na jablka a aj candidu. :slight_smile: Ale treba zohnat niekoho kto to vie naozaj robit a je odbornik.
24. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,tak to pome nahadzat,len to sem musim nejak upratat ,alebo poslem zvlast kazde a je to....a zvieratka dame potom....aj tak tu mame nedockavcov,zeeee??? :grinning: /aj zvedavost je niekedy dobra vec/
24. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rozmyslam,ci dam aj toto,ale dobre vediet ,ze nas je viac :wink:

LUBII -pisem od spodu

koreň-zajac
pupok-veverička
solar-žaba
srdce-jašterička
krk-medveď
oko-vlk
temeno-mačka

denis- koreň- medveď

adina-od spodu
koreň-biely medveď
pupok-lev
solar-kôň
srdce-slon
krk-sova
oko-pes/husky/
temeno-medvedica

:grinning:
24. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel-

Korenova cakra- Lev
brucho- jastericka, motyle (ale tie boli menej vyrazné)
solarny plexus- modra volavka, ktora sa zmenila potom na bielu volavku
srdce- jezko
krk- modro fialovy krasny had so zltymi ocami
tretie oko- slon
korunna cakra- cierna macka

no mne tam jastericka prebehovala kadetade,tak som ju ani nepriradila :confused: :sweat_smile:

ako dame vysvetlivky? :sweat_smile:
24. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj niektoré zvieratka som mala ako vy... :dizzy_face: Idem hned pozriet co ktoré znamena, teda tie co mam v knihe...a napisem sem.
24. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna ta jastericka hrala rolu, tie motyle sa tam objavili len ako pozadie... :wink:
24. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,myw,dik....ja tu este nie som....ale mozno dorazim :grinning: :wink:
ja mam aj ine zvieratka -a nie take velke.... :grinning:
inac akoze sranda- maly sa na mna v noci nastahoval,takze solar a srdce- nist -ale mne sa zdalo,ze mam na srdci lienku.... :confused: :sweat_smile: :grinning: zazila si to uz? esteze nie kriziaka
24. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali, tak vy ste inak na seba napojene ...
24. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok