Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

j.a.n.u.s.
24. sep 2009

myw...diky, to je dobre...vyzkousim to vecer 😉

bibula
24. sep 2009

adi
solar - Třetí čakra je centrem naší síly, touto čakrou přijímáme sluneční energii. Je sídlem osobnosti a místem, kde nachází svoji společenskou identifikaci.

adina22
24. sep 2009

bibulka dakujem...budem sa mu musiet povenovat 😉

a este ma zaujal ten moj husky v oku,ten bol taky ze na mna pozeral a sledoval (pozoroval) ma pri kazdom pohybe,nepriblizila som sa len som ho sledovala ako on mna...ale tie jeho ociiii

adina22
24. sep 2009

nieco som nasla...dolu je aj zoznam zvierat 😉

http://mracnahora.wordpress.com/2008/02/20/co-p...

mywiel
24. sep 2009

Adina ta str. je super idem si precitat a porovnat tie moje zvierata s tou mojou knihou. 😉

adina22
24. sep 2009

myw ty si tam mala tiez niekde slona...co predstavuje ten?

mywiel
24. sep 2009

Hmm zaujimava a jasterica v mojom bruchu, toto ma oslovuje...budem nad tym rozjimat...

Keď jašterica vstupuje do nášho života, prináša veľké požehnanie.
Prišla nás napojiť na Zdroj, aby sme mohli uzavrieť mier s mužskou časťou v nás a mohli ju začať cielene využívať. (Keď máme mužskú a ženskú časť v rovnováhe, môže cez nás pretekať primárna tvorivá energia.) Jašterica nás učí mužskou časťou v nás prijať liečivý oheň Zdroja a použiť ho ako vnútornú pochodeň. Preberáme tým zodpovednosť za náš život, učíme sa prispôsobovaním a krytím splynúť s prostredím, vyhnúť sa všetkému zlému a premeniť oheň na svetlo.
Prináša požehnanie od Otca Slnka – ukazuje nám, kde môžeme získať teplo, bezpečie, šťastie a ochranu.

j.a.n.u.s.
24. sep 2009

Ja ty stranky davam do oblibenych-uz jich tam mam odsud moc...musim jednou cele procist....mam dojem, ze je malo casu! Cim dal tim min...a je toho tolik co udelat!

nobody
24. sep 2009

čtu si ty věci kolem orgasmu od čertice ..a teda klobouk dole 🙂

mywiel
24. sep 2009

Ja ma tiez respekt pred Certicou... 😀 😵

j.a.n.u.s.
24. sep 2009

kde ?

mywiel
24. sep 2009

Aha nasla som takze som sa o tej macke velmi nemylila Bibula... 😀 treba pocuvat intuiciu vedela som co macka pre mna predstavuje a ahaaa pisu aj o Egypte presne co som pisala kym sem tu stranku dala Adina... 😀 😀 😀

Mačka stelesňuje sebestačnosť, lásku k slobode a siedmy zmysel.
Prvé mačky sa nechali skrotiť pred asi 5000 rokmi v Egypte.

adina22
24. sep 2009

tam na pravo je vela odkazov ktore by mohli nasu smecku zaujimat 😀 myw a co ten slon?

mywiel
24. sep 2009

Hmm tak ja ju mam nad hlavou a fakt som ju citila ako najdolezitejsie zviera zo vsetkych mojich cakier... 😵

Mačka je dobrý učiteľ pre život a majster meditácie. Ak ju máte ako silové zviera, vyzýva vás ísť cestou svojej duše. Mačka je vynikajúci vodca duší, pretože sa bez problémov a nepozorovane pohybuje medzi svetmi. Dáva človeku, nad ktorým bdie, siedmy zmysel a schopnosť mimozmyslového vnímania. Keď nás sprevádza, prenáša na nás svoju výbornú pozorovaciu schopnosť, svoju ostrú, nekompromisnú reakcieschopnosť, uvoľnenosť a sebavedomie.

denisocka
24. sep 2009

janus chce dalšiu stranku do oblubených-orgazmus od čertice 😀

mywiel
24. sep 2009

slon- je dlhovekost,pomalost,ale istota,stalost,pevnost,stabilita ....stotoznujem sa s vysvetlenim Bibule lebo som to tak aj citila, stalost, stabilita, pevnost...presne ako mi napisala, proste tou vahou akoby stal pevne na nohach na Zemi. 😵

linette
24. sep 2009

ahojte babenky 😉
takze na nete som bola do 01:00 a potom som sa rozhadala s mamou (jej vadilo, ze som tu tak dlho atd), som sa nasrala a isla sa rychlo osprchovat a tak som bola v posteli o pol druhej. snazila som sa vselijako uvolnit a sustredit sa no neslo to. asi hodinu som koncentrovala na cakry a nic. v hlave som mala plno plno inych hovodin (hlavne tu osobu ktora mi ublizila - ta mi neda pokoj ani v mysli ani vo snoch, tak si uz zvykam) a sama neviem kedy som zaspala. predstavovala som si gulu ktora ma sprevadza po jednotlivych cakrach a myslela som na kopec zvierat az sa mi objavovali vselijake. neviem ci som videla spravne ale uplne prve pri zadku sa mi zjavil vlk. (neni som si ista ci to nebola fantazia). ostatne si nepamatam. rano som sa skoro zobudila - dosla navsteva (mamina kamaratka, ktora sa zaobera meditaciou, reiky, aurou, ... )
trocha mi vestila, merala mi auru, pytala som sa virguly, .. rychlo som sa najedla a som tu a ledva vas stiham docitat 😒

linette
24. sep 2009

tie totemi asi skusim neskor, ked sa budem citit kludnejsia. mam problem sa uvolnit 😒

denisocka
24. sep 2009

tak som vás zbežne prebehla,

mne to veča moc nešlo, maly ma upchaty nos a budil ma tým chrčaním. Mne sa najprv ukazal hnedý medved s labou dvihunou,neviem čo mal na nej-med asi 😅 a neskor eštre tej iste čakre,kým som čakala ako sa ten medved zachova ukazala čierna mačka,len oči jej svietili a skrývala sa ... medzi tým maly zachrčal,mačka nikde a zrazu na mna vybehli oči orla 😀 a zobák, nato začal lietať a lietal ...ja som to hned vzada, bala som sa že cela ZOO mi rpíde do dolnej čakry 😅

teraz som skušala odhra a akurát som zahliadla oči a obrisy líšky, v korunnej čakre a maly sa zas ozval zo spanku,tak som to nechala

chcem ešte reagovať na lu bibulinu lienku 😀 či to neni bodyho lieky v čakre 😀

denisocka
24. sep 2009

teda lienka,nie lieky 😕

mywiel
24. sep 2009

Linette 😉 Vlk=ucitel - Vlku uciteli, stopari, mesicni pse duse moji. Vyjes, zpivas, ucis jak v vedeni dojit.

linette
24. sep 2009

mywiel tie fotky 😀 😀 😀

mywiel
24. sep 2009

😀 sranda ze? 😀

denisocka
24. sep 2009

no popíš o tej kamoške maminej,čo ti poradila

dali4
autor
24. sep 2009

deni... mala si to teda divoké 😅

linette
24. sep 2009

dakujem mywiel 🙂 neni som si ista ci to bola fantazia alebo naozaj sa mi tam zjavil. prvykrat som nieco skusala a aj to som mala problem zrelaxovat sa takze neviem. kopec zvierat som mala v hlave. mozno na druhykrat to bude lepsie 😉

mywiel
24. sep 2009

Deni hovori ti to nieco..? 😉 😅

Orol= duch - Orle... vzlétni vysoko. Dotkni se Velkého Ducha (cize Boha). Podel se o svou magickou medicinu.
Dotkni se mne, pocti mne. Abych i ja tohle mohl poznat.

adina22
24. sep 2009

myw tak som rada.. mala som z toho slona najprv strach ked prichadzal a ten dupot ale potom si ku mne prisadol (dlhsie som ho cakala tak som si sadla) a bolo fajn 😉

adina22
24. sep 2009

myw ale kona som v tych kartach nenasla 😔 to je vlastne moje silove zviera

linette
24. sep 2009

zacnem s tym, ze mama na nic take neveri a predsa ma taku kamasku 😉
virguly som sa pytala co ma zaujima (odpoveda ano a nie). ked mi vylozila karty tak ma celkom trafili - o mojom vnutornom pocitu, to ako sa ja nicim nenavistou ked ten druhy sa v tom vyziva a jak by som mala odpustit, atd, dalej rozpravala este svoje pribehy, rozpravala o myslienkach, o meditacii (kde vsade bola meditovat), som jej spominala minule zivoty a dala mi zapravdu, ze ano su, niektore veci sa vracaju z minulych, spominala film secret aj s knihou, knihy ktore mam vypisane ze si ich chcem kupit tak ona niektore ma, atd..
virgulou mi skusala zmerat auru viackrat posebe a vyslo ze ju mam pol metra pred sebou 😉 a este som jej ukazala orbik a povedala, ze ma aj on auru a fialovu a ze je pekne ziarivy.
vlastne ma utvrdila v tom, v co verim a v to, o com tu diskutujeme 🙂