Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
24. sep 2009

lin - tak to je fajn ze mas niekoho takeho po ruke 😉 ten clovek ktory ta tak nici je niekto blizky?Ked nechces nemusis povedat alebo do IP 🙂

dali4
autor
24. sep 2009

linette ... ty sa s nou spoznala cez mamu? Alebo si ju poznala už skor?

mywiel
24. sep 2009

Kon=sila - Mocni koni...silo bezet napric nedozirnou prérii, nebo prinést vize stitu tancicich v desti purpurového snu.

adina22
24. sep 2009

😵 😵 😵

linette
24. sep 2009

adi poslem ip

dali ked myslis maminu kamaratku - mama sa s nou spoznala cez mojho otca (ona je zena otcovho kamarata), nevenovala sa takymto veciam a odkedy zacala pocituje zmenu, ona sa uci vykladat karty a posielat energiu (ju to vsetko zaujima tak ako mna, venuje sa tomu)

dali4
autor
24. sep 2009

linette... to je super, možete sa jedna od druhej veľa naučiť 🙂 . Aj pre toto si si vybrala svojich rodičov, aby ťa zoznámili s niekym takým kto ti pomože posúvať sa ďalej 😉 .

adina22
24. sep 2009

dali pekne si to napisala 😉

dali4
autor
24. sep 2009

adi 😵

linette
24. sep 2009

dali asi mas pravdu 🙂 ta mamina kamaratka sa venuje tomuto len kratko, ale tak dobre sa mi s nou rozpravalo a pocuvala som ju z radostou - som videla, ze vie o com hovorim a ona ma tiez chape. doma sa neviem s nikym porozpravat - kazdy mi povie, ze mi sibe 😒 alebo si robia srandu

dali4
autor
24. sep 2009

Čítali ste Žiadne stretnutie nieje náhodné ?

denisocka
24. sep 2009

dali,popravde, ešte som nečítala nič,ani to,ani secret ani nič, len som to rýchlo postahovala,nadchĺa som sa a nečítam,malo času / alebo vela času travim tu

dali4
autor
24. sep 2009

deni... ináč tu sa aj dozvedáš v podstate všetko, čo je v tých knihách 😅
Žiadne stretnutie nieje náhodné pomože uvedomit si napríklad aj to, prečo nám niektorí ludia ubližujú ... linette.
Je to tam velmi pekne vysvetlené a knížka je malinká a tenká, človek ju zvládne za pár hodín 😉

linette
24. sep 2009

ja som si vypisala 11 knih ktore si chcem kupit (medzi nimi je aj Ziadne stretnutie nieje nahodne). este som ani jednu z nich nekupila. velmi rada by som si pozrela film secret a celestino proroctvo s priatelom (ak ho na to nahovorim) a potom by som rada citala.

deni ja nepatrim k tym citajucim typom, no niektore knihy velmi chcem precitat, len ci sa mi to podari. tiez tu travim vela casu. teraz som si vyhrabala na nete moju oblubenu telenovelu a cumim ju 😀

linette
24. sep 2009

dali ja si uz v hlave kombinujem co sa preco stalo a naco to je dobre. viem, ze v tej knihe najdem odpovede, preto si ju chcem kupit co najskor 🙂 aspon nebudem sedet tolko pri pc 😀

dali4
autor
24. sep 2009

Baby ja mám šťastie že ked som tieto všetky knihy čítala tak som nemala o nejakom MK ani páru 😀 ... ináč bysom neprečítala tiež nič.

dali4
autor
24. sep 2009

linette... uvidíš, stojí to za to 😉

denisocka
24. sep 2009

linet,maš to v IP

denisocka
24. sep 2009

idem dačo porobiť 😵

nobody
24. sep 2009

pokud se nudíte, tak

http://www.yearbookyourself.com/

můžete si tam hodit fotku a měnit roky

nobody
24. sep 2009

úžasný songy

denisocka
24. sep 2009

no,nuda tu asi nehrozí 😀

linette
24. sep 2009

body ja kukam telenovelu 😀

linette
24. sep 2009

bodynko ja som akurat minule zhanala taky program podla ktoreho sa uvidim ako budem vyzerat 😀 a ty ho teraz tu len tak nukas 😀 to nieje nahoda

ness
24. sep 2009

adi, ako zistim silove zviera ? toto co ste robili su totemove a silove ako zistim ??

adina22
24. sep 2009

ness - ja som bola na jednom samanskom sedeni a ta samanka nas voviedla pomocou hudby a spevu na miesto luku kde dookola bol les a z neho vystupili v hluku zvierata (cele ZOO 😉) ty si mala cakat, ktore zviera k tebe pristupi...atd.Ale mozes si urobit totem a same ta to akosi privedie k tvojmu silovemu zvieratu,budes to citit 😉

adina22
24. sep 2009

Šamanskí sprievodcovia vstupujú do nášho života v rôznych podobách. Najčastejšie ich poznáme ako “silové zvieratá“, teda zviera, ktoré v danom životnom úseku predstavuje nejaké silné stránky, ktoré buď potrebujeme, alebo sa ich potrebujeme naučiť.

lubii
24. sep 2009

Dievčatá, ďakujem 😉. Bolo to zaujímavé toto hľadanie totemových zvieratiek 😉 .Všetko si musím pozapisovať,aj ich významy významy. Ja som si vás doterazlen čítala,lebo nemám také skúsenosti a vedomosti ako vy, ale veľmi sa mi táto téma páči.
Mywiel,aj ja mám mačku na hlave 😉 . V tom článku, čo som si čítala o mačke je napísané, že Budhisti považujúmačku za prekliatu??? Ja som čítala knihy od Lobsanga Rampu a tam práveže písali, že v Tibrtr je mačka tiež posvetná a je strážcom pokladov.

lubii
24. sep 2009

pardon, v Tibete 😉

denisocka
24. sep 2009

lubii vítame ťa

ja by som tiež rada zistila silove zviera

bibula
24. sep 2009

tak to 14,18 urcite vyskusam 😀
lubii-no ahoj na ploche 🙂