Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂
linette
24. sep 2009
mywiel neviem si predstavit zeby som sa nechala dopichat tenkymi ostrymi ihlami :-o 😃
mirka1308
24. sep 2009
Vidím mywiel, že už máš naspäť starú fotku, škoda mne jedinej sa asi páčili tvoje oči 😃 😃
aj keď neviem kto to napísal, že ako "cez poštovú schránku" tak asi preto sa mi sa mi páčila tvoja fotka, lebo robím na pošte 😃 😃
mywiel
24. sep 2009
Spovedat sa komu na strome opici, ci jepici, ci sove? :-N 😃
certica
24. sep 2009
myw, v pohode, nic extra... som bola zena a normalne ze s muzom 😃
mywiel
24. sep 2009
Mirkaaaaaaaaaa 😃 😃 😃 😃
mywiel
24. sep 2009
Hmm ved aj to je super... 😉
certica
24. sep 2009
no, ja som prave tu poštovú citala trochu inak 😃
ja by som akupunkturu nahodou brala 🙂
linette
24. sep 2009
ja by som na ten strom vyliezla spolu s chlapom a tak by sme sa vyspovedali dve muchy jednou ranou 😃 ked som bola mala tak som skoro vsetky stromy poliezla 😎 😃 😃
mywiel
24. sep 2009
Linette to ani necitis, mne to jediné pomohlo, lieky nula bodov.
Inac ta spoved by bola zaujimava rozpravat do diery butlavej vrby, ta by urcite chapala... x-)
certica
24. sep 2009
lin, aj ja som milovala lozit po stromoch, aj do cudzich zahrad 😃
mirka1308
24. sep 2009
no ja by som akupunktúru chcela zažiť.
Podla toho čo sa píše, patrí k málo terapiám, ktoré človeku ozaj pomôžu vyliečiť sa z choroby. 😕
U nás ťa len nadopujú liekmi ale príčina sa nehľadá. :-|
linette
24. sep 2009
ja mam panicky strach z ihiel, zeby mi akupunktura? 😃
ta by si somnou aj poplakala 😃
mirka1308
24. sep 2009
aj ja som lozila po stromoch 😃 😃
ale nie ako napísal nobody, že miesto spovede 😃 😃
mywiel
24. sep 2009
Dokonca tehule prestanu zvracat... 😉
Ja som milovala chodit na ceresne, do cudzich zahrad samozrejme... :-N a vzdy som prisla domov ako prasiatko.
linette
24. sep 2009
certi ja som susedom vyzvanala a potom schovavala 😃 ale psssssst 😃 😃 😃 potom som este vytocila hocijake cislo v mobile a ked to zdvihol chlap tak som mu nadavala, ze: milacik, kde si tolko neviem sa ta dockat 😃 😃 😃 by si sa cudovala kolko chlapov sa chytilo 😃
certica
24. sep 2009
ja som niekde mala aj delenie charakterov podla stromov a tam som prave vrba, mm je napr. jablon
mywiel
24. sep 2009
Certi pridem na spoved... :-N 😃 😃 :-p
linette
24. sep 2009
mywiel do kostola chod na spoved - premoz sa :-p 😃
mywiel
24. sep 2009
21:22 Certi az teraz kukam ako puk ty si napisala to co ja alebo naopak ja som si to ani nevsimla... :-N
linette
24. sep 2009
akupunktura tehotnym prospieva? :-o som myslela, ze co boli matku boli aj dieta
mywiel
24. sep 2009
Linette a co by som tam robila asi?? :-N =-) 😃
mywiel
24. sep 2009
Prospieva dokonca zbavuje nevolnosti ako som uz pisala, migrén, bolenia chrbta, nervozity a ulahcuje porod ked sa robi par dni pred TP. 😉
denisocka
24. sep 2009
čertica,hned ma napadlo cez čo myw akoby kukala 😃 😃 😃 velmi tuho pozeráš tu ordináciu asi 😃
linette
24. sep 2009
mywiel ja som nevedela =-) ked to pomaha tak je to super 🙂
denisocka
24. sep 2009
mirka , poštarky potrebujem ako kamaratky 😃

a robí niekto na gynde 😃
linette
24. sep 2009
deni dnes bola ordinacia??? som zabudla aj to aky je den :-S 😃 😃
certica
24. sep 2009
linette, sranda co? ja som este pred takymi 6 rokmi blbla aj s kolegovcami, ked sme boli vo svedsku. tiez sme robili hovadiny, booze. sme sa vyzliekli v ikea a fotili sa tam v posteliach 😃 , potom v sprchovom kute a na wc 😃 , zvonili sme po domoch a schovali sa :-N , potom sme raz isli opekat k jednemu jazeru a nemali sme horcicu, tak sme čapli takeho starsieho pana pri dome v zahrade, ci nahodou nema pre nas kecup alebo horcicu, lebo nemame ziadne peniaze. no ale zlaty bol, normalne nam celu pixlu chcel dat 😃 .
mirka1308
24. sep 2009
na gynde robí ujo doktor 😃 😃
certica
24. sep 2009
deni, ja tv takmer nekukam a ordinacia mi nic nehovori, len tu z mk viem, ze nieco take fici 😃
linette
24. sep 2009
certica ty sa nezapres 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a vo svedsku je zakladna ikey takze si si to tam aspon uzila 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli