Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
25. sep 2009

aj ja ju citam,vcera som pisala 😉

bibula
25. sep 2009

deni na tu sa teraz pozeraj na mailoch 😀
ja menim kvoly vam,ze aj vy si menite. 😉

adina22
25. sep 2009

tato je pekna bib

mywiel
25. sep 2009

Jednu holku poznam co ich videla, ked cikala v lese a myslela si ze ju nikto nevidi a je sama.... 😀 😀 😝

denisocka
25. sep 2009

na tej vizeraš staro bibi 😀 daj tu copatu alebo tu z aktovX

ness
25. sep 2009

skriatkovia su aj domaci, ja ich prosim, ked neviem nieco najst a oni nam to ukazu, moja mamina ich videla, ako utekali z domu a za 2 hodiny sme boli vytopeni 😀

adina22
25. sep 2009

tak som trendy aj ja meniim fotky 😀 😀

mywiel
25. sep 2009

Jaaaaj tak to su oni co mi schovavaju veci doma potom neviem nic najst.... 😀 😀

mywiel
25. sep 2009

Adina tato je suprova tuto si nechaj... 😉

ness
25. sep 2009

hej mywiel, niekedy sa s nami takto hraju, aby na seba upozornili ...

mywiel
25. sep 2009

No ked bude zas manzel nieco hladat a pytat sa kde som to zase ulozila, tak mu poviem nech sa ich spyta... 😉 nie vzdy som ja na vine ked nevie nieco najst... 😀 😝

mywiel
25. sep 2009

Viete co? Absolutne mi nejde internet okrem MK... 😅 😕 😀

adina22
25. sep 2009

myw a niekedy ani mne...ale vazne ani google mi nesiel 🤐 😵

dali4
autor
25. sep 2009

Ahojte 😉
myw... ja tiež nemám malého pokrsteného a má 6 rokov. Teraz sme rozmýšlali ked sa nám narodí druhé, tak ich dáme pokrstit obidve naraz ale mám pochybnosti. Ja sa do toho nejak nehrniem lebo necítim potrebu 😕 . Mám tiež taký názor na to, že ked si deti budú už vediet urobit vlastný názor na vec, tak sa možu dat pokrstit. Okrem toho muž je katolík ja som husitka a vžiadnom kostole nám deti nepokrstia ak si jeden z nás nezmení vieru 😀 😀 čo už toto je za hovadinu. Mužovi sa do toho velmi nechce, čo sa mu nečudujem a ja nie že sa mi do toho nechce ale absolutne odmietam sa dat na katolícku vieru 🙄 . Takže deti krstit nebudeme...

dali4
autor
25. sep 2009

Nám detičky pokrstí "Boh" a krstný rodičia budú anjeli 😵

mywiel
25. sep 2009

Tento milujem... 😵 vsimajte tie efekty 3D zhora ako svieti slnko na to lahnuté obilie...
http://www.cropcircleconnector.com/2009/silbury...


http://www.cropcircleconnector.com/2009/Smeathe...

mywiel
25. sep 2009

Dali dogmy no... ☹ 😠

dali4
autor
25. sep 2009

Ja vám mám pocit že moj malý mal donedávna jedného škriatka za kamaráta 😕 ... Raz som sa tu pýtala či aj vaše deti majú imaginárnych priatelov... no nikto mi neodpovedal ☹

mywiel
25. sep 2009

Vymyslené ludmi...alebo zmenené ludmi aby som sa lepsie vyjadrila. 😒

adina22
25. sep 2009

ten slnieckovsky je kraaaasny 😉 😵

mywiel
25. sep 2009

Kaya sa casto usmieva v byte na niekoho a kyva mu ze papa a rehoce sa nahlas... 😅 😕

bibula
25. sep 2009

dali - moj zatial nie,teda aspon sa nerozprava snikym sa mi zda,len ze so sebou 😉

mywiel
25. sep 2009

A vidis v strede aky su ti ludia malicky? No a toto na takej velkej ploche sa objavi aj za dve hodiny... 😵

mywiel
25. sep 2009

The Mayan Motif Returns to Silbury Hill.

Tieto Majske motivy sa mi pacia asi najviac... 😵

dali4
autor
25. sep 2009

Moj malý sa stále s niekym rozprával, nazýval ho Panáčikom, ukazoval mi že je asi 10 cm velký 🙂 . Velakrát ked sme išli vonku, tak zvláštne držal ruku od seba, som sa pýtala že čo má s tou rukou a on že vraj ved aj panáčik ide s nami. Niekedy mi hovoril také zvláštne veci, akokeby z iného sveta a vraj mu to panáčik rozprával 😅 ... No už dlhšie o nom nehovoril tak som sa ho spýtal že čo panáčik, ako se má, kde je ? Malý povedal že "už odišiel lebo hovoril že už ho nepotrebujem, ale ja niesom smutný"... Tiež mi rozprával že vraj panáčik je z takej planéty kde neexistujú peniaze, že je tam krásna príroda a všeci sú tam na seba dobrí 🙂 . To povedala ked mal 4 roky...

adina22
25. sep 2009

myw moja mala casto vidi niekoho kde ja nikoho nevidim 😉

bibula
25. sep 2009

😀 krasne, hrajme sa na deti ....alebo stanme sa nimi

dali4
autor
25. sep 2009

Tie cropcircle sú nááádherné... 😵 Chcela bysom v nich byt a cítit tu energiu

dali4
autor
25. sep 2009

bib... všeci máme v sebe večné dieťa 😉 len na to velakrát zabúdame.

mywiel
25. sep 2009

Dali mas zrejme tiez indigové dieta doma... 😵 😉