Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
27. sep 2009

ja si myslím,že treba nechať loretku robiť čo chce, je o dosť pozadu aj tak ,takže my sa musíme povzniesť 😉

denisocka
27. sep 2009

šak aj my sme tam boli kedysi kde ona 😉 moja švagrina vyšudovala pre vlastnu zvedavosť a duchovne naplnenie,teolog.fakultu - katechetizmus a čo ona mi hovorí 😔 no nato treba mať dobry žaludok, a niekdy na spoločnom obede alebo ked sme vonku mi posmešne povie - nejdedz kukuricu,bo čo ked to tvoj inkarnovany príbuzný a take hlody 😉 ja jej zato dala jeden katechetizmus novodoby, ktovie či to aj nevyhodila 😀 musim sa jej popýtať , by som si to kukla teeraz

denisocka
27. sep 2009

mirka,no vidiš,,,, jedno očko,ruhe očko ,, nos , papuľa a čarne vlasy 😀

ness
27. sep 2009

deni 😀
inak ja som si ta tiez predstavovala inak podla toho oka, ako blondinu

mirka1308
27. sep 2009

tak ja som si chcela nahodiť fotku, ale anpísalo mi že je väčšia ako sa môže sem vložiť ☹ a kedže neviem fotky zmenšovať, tak znova nebudem mať žiadnu 😢
a vy si stále meníte a ste tam pekné 😔 a ja to neviem 😠

mirka1308
27. sep 2009

...tak budem teda za záhadnú... 😀 😀 😀

mirka1308
27. sep 2009

teraz ma napadlo, nobody nevieš poradiť ako sa zmenšujú fotky?? 😕

ness
27. sep 2009

a v com otvaras fotky mirka, mas irfan, nebo co ?

mirka1308
27. sep 2009

no volá sa to adobe fotoshop 😔

ness
27. sep 2009

ked klikne na fotku, tak sa ti otvori rovno vo photoshope ?

mirka1308
27. sep 2009

hore je napísané ACD See Pro foto manager a pred tým číslo fotky

bibula
27. sep 2009

mirka to ti spravi ajACD -jednoducho otvor fotku,oznac co chces kliknip ravou myskou a daj ulozit vyrez...sprav to na fotke kde si dalej,aby sa tym aj zmensila...no ako prva pomoc staci

ness
27. sep 2009

normalne byva v AP v hornej liste Image a tam najdes resize alebo resize/resample a tam nastavis pixely take, ake su povolene

mirka1308
27. sep 2009

bibula no ja mám všetko písané po anglicky a jelikoš anglicky neumím, tak by som uvítala pomocou čoho sa robí ten výrez 😒

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

To je z imikimi.com moooc dobra zabava, vsak to mam aji v albu photomontage 😀

bibula
27. sep 2009

otvoris fotku,kliknes pravou myskou,teda drzis a spravis si tvar-stvorcek obdlznik-to ti tak ostane,potom do vyberu klikni zase pravou myskou a tam mas disketku-ulozis

ness
27. sep 2009

mirka ak velmi chces, tak posli mi fotku a ja ti ju upravim

bibula
27. sep 2009

mne sa lubi ta co drzia tie prsty tu gulu 🙂

mirka1308
27. sep 2009

hurá 😀 😀
tak už aj ja mám fotku 😀 😀 ďakujem za pomoc 😔 😵

bibula
27. sep 2009

sama si si?
ak ano,tak gratulujem-naucila si sa nieco nove 😉

mirka1308
27. sep 2009

bibul, sama 😅 som doma len so psíkom, tak ťukám ako ďatel 😀 😀
Som závidela, že máte stále iné fotky už som aj skúšala ale som nevedela čo stlačiť na uloženie, lebo len som obrázok vyrezala a ďalej som nevedela ako ho uložiť 😀 😀
Ja niekedy keď sa zatnem, tak aj danú vec dokončím 😀 😀 inak sa ale moc nezatínam 😀 😀
nemám veľa vytrvalosti 😔
ale musím pozrieť späť keď vám radil nobody niečo o fotkách a ich úpravách 😕 ste ich robili tak aby bolo pozadie čiernobiele,no ja som to neskúšala, lebo som vás nestíhala čítať po príchode z práce 😵

bibula
27. sep 2009

😀
super,vsetko chce trpezlivost a skussat a skusat....

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

mirko, gratuluju k fotce.... 🙂

mirka1308
27. sep 2009

bibul tvoj príspevok pod mojím vyzerá ako keby si nazerala zospodu 😀 😀 kuk 😀 😀

mirka1308
27. sep 2009

janus pozerala so tvoj album 😕
malú máš krásnu 😔 úžasné modré očká má 😉 ako anjelik 😵

bibula
27. sep 2009

ano mirka,aj adina ma taku fotku,ze na seba pozerame,tak aspon vidim viacere 🙂

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

mirka dik...pripominas mi moju kamaratku 😉

bibula
27. sep 2009

kto sa zapoji,poslem vysvetlenie do ip,aby sme sa nemyslili,nerozoberajte tu🙂iba napiste co

# Predstavte si sami seba v bielej miestnosti. Ste v posteli a všetko naokolo je biele. Ako sa cítite?
# Čo je vaše obľúbené zviera? Aké vlastnosti podľa vás má?
# Čo je vaša obľúbená farba? Ako sa cítite, keď na ňu myslíte?
# Predstavte si, že ste na pláži. Nikde nikoho, len oceán pred vami. Čo urobíte?

😀

mirka1308
27. sep 2009

ozaj a čítate teraz knihu od myw??
lebo ja som si ju požičala z knižnice ale som sa ešte na ňu nenakopla 😠 tak neviem, kedy začnem 😔
ja totiž keď čítam, tak absolútne nič nerobím 😀 😀
Keď som čítala Da Vinciho kód tak som začala v sobotu a v nedeľu som mala prečítanú čo ma tak zaujala 😅
no doma nemal ani kto riad umyť 😔 polovička penila 😨 a ja stále že už iba pár strániek mám 😅 😅
aj pred týždňom som prečítala 3 knihy - 2 od Urbaníkovej-tie boli super,jednu ok Keleovej a jednu som dočítala pred dvomi dňami od Matkina 😵
a teraz mám posťahované niečo čo ste tu spomínali ale kedy sa k tomu dostanem-to veru ozaj neviem 😨 😕 😅

mirka1308
27. sep 2009

bibul ja sa zapojím 😀