Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
29. sep 2009

Siesta... 😉 dobré vsetkym 🙂

mywiel
29. sep 2009

Body kon predstavuje vnutornu silu napredovat v zivote, biela farba je zaciatok niecoho nového, medved je zenska energia tak isto ako lava strana, ak si sa bal medvedov tak neviem, lebo zien sa nebojis..? 😅 😕 😀 😉

ivka144
29. sep 2009

Nobody, chcem Ta poprosit... Vyzera to asi klasicky prach spolu so silnym svetlom..., len sa divim, ze to nie je na ostatnych fotkach...
Chapem, ze nic zazracne to nebude, len nechapem, preco toto tak vyzera divne... D.
http://picasaweb.google.sk/ivana.borysova/Zdiar...

mywiel
29. sep 2009

Mozno napredujes velmi rychlo ked kone bezali, zastav sa a zmier sa so svojou lavou (zenskou) castou... 😉

mywiel
29. sep 2009

Ivka super hojdacka... 😉

linette
29. sep 2009

dobre jitro vospolok 😉
mywiel super fotky 😉 ja som sa s imikimi hrala vcera cely den skoro, som aj obedovat zabudla 😀 dneska pokracujem 😀 😀 😀 😀

ivka144
29. sep 2009

Myw...mat taku doma... a mat tak este dom..;))

linette
29. sep 2009

ivka nemam co povedat, brutalna foto, vyzera to ako obrovske orby a to dlhsie mi pripomina ducha (ale ja mam velku fantaziu), no moze to byt aj prach blizko objektivu a preto ta velkost. ja neviem, skus sa bodynko ti povie odborny nazov 😉

ivka144
29. sep 2009

mne to prave ako orby nepride..., kedze toto je len take sive, nie ziariva ohniva gula, ci ako to nazvat..., vsetky fotky su take divne farebne., lebo silne tatranske slnko...

mywiel
29. sep 2009

Neviem mne to pride ako spinavy objektiv... 🤐 😕
No dom bude za mesiac... 😵 😉

bibula
29. sep 2009

ktory myw? ten "moj" tajomny?
dufam,ze ano -je krasny a bude sa k tebe hodit 🙂

mywiel
29. sep 2009

Bibu ten 😉 dakujem 😵

bibula
29. sep 2009

ivka niekedy je aj zrniecko prachu dolezite-aj to zavazi 🙂

mywiel
29. sep 2009

No pride mi to ako prach az na tu bielu smuhu dolu na zemi to teda neviem co je? 😕

bibula
29. sep 2009

a kuknite tu
modry fliacik skoro vstrede a pod lucmi ta ziara....
http://www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pi...
🙂

bibula
29. sep 2009

myw,my sa bavime o prachu naraz je to normalne?a pritom kazda o inom🙂

ivka144
29. sep 2009

tak ja necapem, bib, asi daco nevidim, na tej fotke nenachadzam nic udivujuce...
k mojej foto, tiez si myslim, ze prach a slnko, len som sa divila, ze len na tejto to je...
ideme vonku...

mywiel
29. sep 2009

Bibu ta tvoja fotka je uzasna...akoby by bola noc a svietilo slnko... 😅 😕 😵

bibula
29. sep 2009

ze myw 🙂 to bolo v lese....
lesie je si tu fotku kuknt z blizka ... 😉

bibula
29. sep 2009

😀 no ivka ja sm asi nejaka opacna,ale ja by som to za prach nepovazovala-je to totiz az moc pravidelne.... 😅
aspon ta velka v strede urcite...
a vzhadom na miesto fotenia,preco nie? dusicky maju radi krasu a zjavuju sa tam kde su emocie a vibrovanie najvyssie.... 😕

denisocka
29. sep 2009

ivka,nme sa tvoja fotka páči,a okrem toho orbu,alebo svetožiary toho muža je aj po bokoch aj pred ním niečo ako dole 😉 podla mna nejake energie

linette
29. sep 2009

bib chce to odomna heslo 😒 neni som registrovana na facebooku a som velmi zvedava na tu fotku

adina22
29. sep 2009

ivka ta fotka je dobra..to akoby mal ten muz nejaku ziaru okolo hlavy 😉

bibula
29. sep 2009

lin skus http://www.facebook.com/photo.php?pid=676728&l=...
to je totiz vo volnom albume,takze by to malo ist 😉

adi,mne sa nezda,ze by to bola jeho sucast 😀

linette
29. sep 2009

bib uz to ide, ake krasne 😉 tam co je to slnko, tak pod nim je taky biely pasik, zeby vila nejaka? 🙂 😀 😀 teda ak si to nefotila z auta cez okno.. a ten orbik je pekny 🙂 , modry som este nevidela

adina22
29. sep 2009

bib - tak som to ani nemyslela 😀

denisocka
29. sep 2009

no to vidno,že ta svetožiara je pred ním 😀 ináč,to dole,ta machula.- to je ako machula na bibul fotke,ked ju ondrik fotil

bibula
29. sep 2009

lin-nie nebolo to z auta-lezala som v trave-vlastne som si to vsimla iba teraz,ked kompletizujem fotky.
hm,neviem co by to mohlo byt,ale paci sa mi to.... 😀

ja vela fotim oblohu,mam rada oblohu-aj vsetko co suvisi-dazd,sneh,duhu,slnko,mesiac,hviezdy.../bodynko,chcem vietor/dokonca aj ked zaspavam,alebo spim tak mam vykrutenu hlavu aby som videla von oknom a ked otvorim oci vidim oblaky a "zlate musky" a hned je svet krajsi 🙂

fotograf by sa mozno hneval,keby sa mu zjavil taky orb na umeleckej fotke. 😀 😀 😀 ja jednu taku mam,len skoda ,ze ju nemoze nikto vidiet 😀 😀 😀

linette
29. sep 2009

zlatymi muskami mas na mysli anjelikov prirody? 😉
umelecka foto, ktoru nikto nesmie vidiet 😀 😀 😀 😀 😀 nebodaj z prirody taka prirodna? 😀 😀 😀

linette
29. sep 2009

vcera som citala bytosti prirody a tam sa mi to zda az neuveritelne, ze existuju vodne zienky, s ktorymi sa da rozpravat 😉 verim na nich a oni sa ma iste boja.. sice aj ja by som sa ich prvykrat zrejme zlakla