• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
no mám kontakt na kladrubský hříbata a cvičený koně - no tak bych si mohl udělat zážitek
já zbožňuju andaluský koně a fríský koně - to je nádhera úžasná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic ušlechtilejšího v přírodě není
30. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac v Rejkiaviku sa fajne chlasta cez zimu, ludia su tam velmi pohostinny, hmm keby som mala dost penazi tak by som len cestovala...zila by som na lodi a cestovala. :slight_smile:
30. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Friske mame dva prid sa pozriet... :wink:
30. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.manegeduvanel.ch/

Velmi ich tu nevidno na tejto foto, ale su to obrovské, nadherné kone, s vlnavou hrivou... :dizzy_face:
30. sep 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maju ovela vacsiu hlavu ako iné kone a su ebenovo cierne, kazdy sa pozera ked ideme okolo s nimi... :sweat_smile:
30. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super
30. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kone su krasne,ale ja sa ich bojim,idem hajat-alebo lietat?
koho "prepadnem?" :grinning:
ahojte bambulkovia,pekne farebne snicky
30. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibu ta foto sa neda natiahnut na fb nechapem... :unamused:
30. sep 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spat ludkovia, som doteraz telefonovala :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
dam si este kakao a pojdem aj ja do hajan, ale najprv sa vykupem :grinning:
30. sep 2009 o 22:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel no praveze neviem co som mala doma presnejsie pri hlave. uz som to pomenovala vselijako a bibula to zhrnula :grinning: "kovovy odraz vilinho ducha zo skriatkovskeho martanskeho sveta z plastu " :grinning: :grinning: :grinning:
koniky su velmi pekne, tak by som ich pohladkala :wink:

body dobre fotky, neni su az take dramaticke, skoda, ze zmazali ostatne
30. sep 2009 o 22:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja chodim v poslednom case spavat o 1h00... :sweat_smile:
30. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máte fuk, já tam nevidím nic na fb :slight_smile:
papa
30. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supnem esteraz do albumu aby si si to mohla kuk aj ty :wink: som zvedava na tvoj nazor.
30. sep 2009 o 22:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody uz spinkat ides?
30. sep 2009 o 22:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel mozes si ulozit do pc tu orezanu fotku a ukazat ju svokre :wink:
30. sep 2009 o 22:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm zaujimavé... :confused:
30. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si si to pozrela, idem to rychlo vymazat .. co na to hovoris?
30. sep 2009 o 23:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem pozerat film o skriatkoch...bratia Grims. :wink: Tak prijemny nicim neruseny vecer a noc. :slight_smile:
30. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem aj ja do vane skocit hlavicku :grinning: :grinning: dobru barbiny a ken ..
30. sep 2009 o 23:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dali ten zvuk je uzas, ale viem o niecom takomto uz som to pocula ma to svoju logiku, geometricku, matematicku, aj zvuk je matematika ako cely vesmir... :wink:
1. okt 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,už pol hodinu vas čitam,mali ste teda plodny večer
1. okt 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre raaaanko no Deni kazdy plodi po svojom :grinning: :grinning: :grinning:
Ja musim do mesta,ked pridem si vas precitam :wink:
1. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambuliatka....
ja som toho moc zase citat nemusela :grinning:
o 10 mam rande s kamoskou,ideme na ihrisko s deckami, ale kedze ondrik ma ine zaujmy ako deti,tak neviem ako dlho si poklebetime....ale tesim sa,dlho sme sa nevideli a ma babatko :dizzy_face:
1. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: pozrite čo mááám :slight_smile: adi mi urobila... :dizzy_face:
1. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bib... poslala som ti fotku na mail :dizzy_face: skúúúsiš mi niečo urobit... Budem tu potom machrovat ako vy :grinning:
1. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hviezdičky :grinning: :grinning:
no pár dní som tu nebola a nejdem vás dočítať :confused: píšete ako na zákazku :grinning: :grinning:
dali fotečka krásna :dizzy_face: a tú stránku o hudbe čo si dala - super!! som len pozerala :confused: :zipper_mouth:
expertka - pekne si ti napísala - tie príbehy o anjeloch :wink:
mywiel knihu stále čítam, len ju budem musieť čítať viac krát, lebo teraz to hlcem ale sa moc nezamýšľam :confused: :sweat_smile:
inak veľa zaujímavých vecí je tam, mňa napr. prekvapilo že máme cez 200 minulých životov :confused: :fearful:
som kedysi čítala rozdelenie tarotových kariet veľkej arkány a tam sa tá veštica zmienila, že človek má toľko minulých životov, koľko je tých kariet :confused: tak som tomu verila :sweat_smile: :sweat_smile: lebo nič som dovtedy o minulých životoch nečítala :unamused:
janus som tu už dlho nevidela :sweat_smile: :sweat_smile: len jej chcem povedať, že som nabehla do kníhkupectva a kúpila som si knihu Žiadne stretnutie nie je náhodné a z výplaty si chcem kúpiť ešte to objednávanie... :grinning: :grinning:
teraz by som aj tak na to nemala čas :angry: :unamused:
1. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale teda nenormálne meníte svoje foto :grinning: :grinning:
kde je bibula s copíkmi :grinning: :grinning:
mywiel s vetrom vo vlasoch :grinning: :grinning:
a napísala by som aj o ostatných no tak rýchlo sa meníte, že si vás nestíham pamätať :confounded:
ja som sa akurát zmohla na obrezanú fotku so psíkom :angry: :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mirka... no ja mám tiež stále tu istú akurát že vylepšenú :wink: ... no nie mujou zásluhou :dizzy_face:
1. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím, že každý máte svoje povinnosti a večer ožívate :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja padám, idem do robotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer dúfam že aspom nakuknem, lebo som nejaká prechladnutá mám kašlisko, tak možno budem len ležkať :unamused: :sweat_smile:
papa a už sa tu stále nemente :grinning: :grinning:
1. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok