Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
1. okt 2009

skus ide o to upokojit si mysel---odporuca sa mysliet len na jednu vec-na nejaky pocit napriklad,a potom sa ti bude v hlave vynarat hlasok....

bibula
1. okt 2009

to nepocujes usami-je to taka hlasna myslienka ako ked ides napriklad zamyslena na cestu a zakrici ti pozor a ty v soku zastavis.... 🙂

mywiel
1. okt 2009

A kde sa podeli Certica a Janus? 😅

bibula
1. okt 2009

ktohovie .... 🙂

marianka79
1. okt 2009

bibi no skúsim dnes neni malý doma tak sa možem viac sústredit lebo on sa furt v posteli mrví ked zaspáva 🙂

mywiel mantru vravím od predvčera a je to lepšie chcem vydržat tých 5 dní a ozik stačí vraviet len tie mená alebo aj ich čísla? a modlím sa tak ako včera večer tak i dnes sa budem 😔

majte sa krásne a snívajte a celkovo dobrú noc 😉 😔

mywiel
1. okt 2009

Marianka mantra je na meno a mozes mysliet cez den aj na cislo to je jedno tak drzim palce. 😉

adina22
1. okt 2009

No ahojte dobry vecer 😵 Konecne som vas docitala 😀 Dnes som mala kraaasny den 😵

bibula
1. okt 2009

super adin,tak nas potes 🙂

adina22
1. okt 2009

No bola som s kamoskou v meste na kavu a pizzu.casto sa nevidime tak ma to potesilo...a navyse poobede bolo este celkom fajn tak som zasla s inou kamoskou na male pivko,no proste relax,jesenne pocasie a pohodickaaa 😵 😵

adina22
1. okt 2009

milujem jesen vsetko je take farebne a vonaveee 😉 ja vela veci vnimam cez vone,mam dobry nos 😀

bibula
1. okt 2009

hmmm,aj ja som bola skamoskou na ihrisku-bez piva a pizze -ale bol tam taky kraaasny chlap.... 😅 😅 😀 😵

teodorka
1. okt 2009

neviem ci sem uz niekto hodil takyto link http://elf-struck.blog.cz/0706/2012-transformac...
teraz do toho cumim 😎

adina22
1. okt 2009

bibul si ho sem mohla dohodit 😀 😀

mywiel
1. okt 2009

Theo zaujimavé nieco na tom je... 😕 😉

bibula
1. okt 2009

no mozno by siel--ste takeho davnno nevideli....
uplny superchlapik,samu neda nic vytknut.... 🙂

bibula
1. okt 2009

ja ked vidim 2012,necitam dalej-nejak mi ten datum-rok nic nevravi...nemam z neho ziadne pocity.... 🙂

mywiel
1. okt 2009

Transformace. Lidé, zvířata, fauna... vše se začíná mohutně měnit.
Ano takto to vnimam aj ja aku velku zmenu co nas caka, ale pozitivnu. 🙂

adina22
1. okt 2009

bibul ani mne...ja som sa prave na tuto temu rozpravala s tetou minule a tiez som vravela ja nejak ten datum neriesim a reci o konci sveta mi nic nevravia

adina22
1. okt 2009

myw zmenu ano to v kazdom pripade 😉 🙂

teodorka
1. okt 2009

ani ja to neberiem ako koniec sveta ale zmena musi prist ...a podla mna je dobre ze sa nad tym ludia zamyslaju a nie len nad hmotnymi vecami[ako ja] 😀 🙄 dokelu musim to zmenit 😵

mywiel
1. okt 2009

Tak tomuto verim, tak ako ludia z Atlantidy nie su povodom zo Zeme... 😉

http://elf-struck.blog.cz/0702/mayove-jako-puvo...

Inac Salvator Dali tam ma na tej stranke, sranda toho som vzdy mala rada... 😅 😕

mywiel
1. okt 2009

Moja Kaya k nim patri o tom niet pochyb ked to citam... 😅 😀 😵

http://elf-struck.blog.cz/0702/indigovi-lide

certica
1. okt 2009

caute vily+vilko 😀 , idem vas len pozdravit....veeela ste popisali, snad vas v dohladnej dobe docitam, teraz vobec nemam na net cas, i ked pomyslenie hej 😀 ... trochu "pretvaram" byt, citam, liecim chore decka a taak.

ja len, ze zijem 😀 . pekny vecer 😉

certica
1. okt 2009

jo, a kukam, ze stale brutal menite image v pasoch 😀 , ale to je fajn. chce to zmenu..! 😎

bibula
1. okt 2009

a moj kristalik tam nie je.... 😀 /neviem ake i/y/ 😀

mywiel
1. okt 2009

Ahoj Certik, ved aj ja tu travim uz vela casu, manzel sa uz obcas aj hneva takze sa lucim a pekny vecer. 😉

bibula
1. okt 2009

papa myw.-)

adina22
1. okt 2009

myw aj som sa chcela spytat ze ako to stihas 😉

teodorka
1. okt 2009

myw aj ja iba citam a citam ..a je toho vela

bibula
1. okt 2009

😀 ja este varim 😀