• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. decembra 2016 
deni,tu nejde o to ci si ,alebo nie si sama,potrebujes to zo seba dostat,napis to,odovzdaj anjelom a zapal.... zakop hlboko do zeme...proste nedrz to v sebe,vykric to do sveta-co je ta po inych,kazdy nech sa stara o seba.... nie kazdy je vzdy silny aby pomahal inym...na tom nic nie je kazdy mava zlu chvilku....
ja byvam netrpezliva,potom som nervozna a potom si to rozoberiem a zasmejem sa na sebe aka som hlupa :slight_smile:
2. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok lin,idem na to....moja umelecka dusa sa ide prejavit :grinning:
2. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni :frowning2: kazdy mame zle obdobie - ja to chapem. treba sa cez to preniest so vztycenou hlavou. co boli, to preboli, mysli na pekne veci :wink: raduj sa, nech vidi tvoj muz, ze si stastna a nenechas si od neho pokazit naladu.. mysli na zakon pritazlivosti :slight_smile: dufam, ze sa vratis este dnes :slight_smile:
2. okt 2009 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ako hovori bibul, co ta je po inych, ved ty si prvorada (com to citala v knihe) mi musime byt prvorade, inak sa nicime... ked sa budes trapit, tak budes stale viac utrapenejsia :unamused: a ty sa predsa nechces trapit. povedzte si medzi sebou co ta trapy, potom to pokrc a zahod alebo to splachnu (aspon nieco preto spravis) zacni akoby od zaciatku s peknymi myslienkami :slight_smile:
(mojej znamej dali policajti pokutu a ona sa na nich usmiala a s radostou im povedala, nech sa paci - policajti nechapali, ona si nenechala pokazit den a dalej sa jej darilo a policajti tiez mali pekny den)
2. okt 2009 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte chcem niečo napísať,ako pekne ukazuju anjeli - pred nejakými 10dnami som vykladala všeobecne a nechapala som,ako take karty mohli vyjst

1.karta - starostlivosť o telo / že anjeli mi dávaju vystrahu,aby som sa viac starala o svoje telo,a pripravovala sa

2.karta - samota -potom že ma čaka samota,lebo vela viem ,všetko chcem , mam načuvať hlas

3. karta - duchovny rast,mam sa tešiť, mam to nechať v božích rukách.

tak som prosila ešte jednu radu,čo mam robiť teraz,momentálne,neviem sa pohnuť a vyšlo mi sustredenie - mam premýšlať o tom,čo chcem a čo nechcem a počuvať svoje myšlienky

myslím,že je to až desivo pravdive :wink:
2. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bib som zvedava na tvoju umelecku dusu :wink: len zo mna nesprav priseru :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 10:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ti poradili karty :slight_smile: mas mysliet na to, co chces :wink: problem si vyrozpravaj a dalej to odovzdaj do vyssich ruk a ono sa to vyriesi (ty sa preto netrap)
2. okt 2009 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni karty neklamu :wink: to je odkaz od nich tak pocuvaj :dizzy_face:
2. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni alebo este jedna metoda napis na papier vsetko co ta trapi...proste pis vsetko co ta napadne je jedno ze ot nebude mat hlavu a patu..proste to daj na papier kludne si pri tom poplac ak to tak citis a potom ten papier spal
2. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin-posielam,ak chces aj inu farbu daj vediet,zatial pat:slight_smile:
2. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi fiha, jaka carodejka je z teba :wink: a pomaha to na 100%???
2. okt 2009 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ianc vcera citala ze anjlei strazni pocuvaju stale a tak som sa toho mojho pytala preco ked dostavam odkazy som si niekedy nie ista,preco nie su zretelnejsie a v tej chvily som zacula v raadiu pesnicku od knechtovej kde spieva nieco spravu v kridlach anjelov....no som sa pousmiala a podakovala zretelnejsie to byt nemohlo :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne adin,tak to byva....
lin-ide o to verit tomu,ze nieco davas prec....
/ono sa to zda lahke,ale nie je to tak,ludia sa neradi niecoho zbavuju/
2. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bib dakujem :wink:
vies mi este blond spravit?? :wink:
ta ciernofialova nema chybu, jaky respekt mam pred sebou :grinning: :grinning: :grinning: a tie jesenne farby, to by sa hodilo k listom :wink:
2. okt 2009 o 10:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin fialova a cervena ti velmi pristanu :slight_smile:
2. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,potom poslem
2. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bib ja viem z vlastnej skusenosti ako je tazko zabudnut na to, ked niekto niekomu ublizi :frowning2:
2. okt 2009 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning: ja chcem byt bordovaaa :grinning: :grinning: :grinning: to je tiez jesenna farba :wink:
2. okt 2009 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi pekne ti odpovedali :slight_smile: to som rada ked ma pocuju stale, aj v myslienkach - niekedy sa hambim za svoje myslienky :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taka bleda farba je krasna-bude ako prva a zlta nieeeee-na tu si bleda :grinning:
2. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off, dosiel priatel a ja som este v pyzame :grinning: :grinning: :grinning: a musim este rychlo sprchnut..
bib dakujem za fotky :wink:
dufam, ze sa vas stihnem docitat :wink: :wink: :wink:
papa
2. okt 2009 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienete carodejnica nie som...no mne to pomohlo :wink:
2. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bib to som chcela videt tie premeny lin..skoda mohla nieco hodit do albumu
ja sa teraz ani nemusim takto menit,bola som tetno tyzden u kadernicky,takze mam cerveno failovy melir na vlasoch :grinning: :grinning: no proste sa ladim na jesen
2. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o to prave ide adi -najst nieco/niekoho ,co/kto nam pomoze :slight_smile:
2. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré rano andilci d :dizzy_face:
Dnes mi ide net zas neskutocne pomaly, nechapem preco to tak pedaluje obcas... :angry:

Tak v noci sa mi snivalo, ze som bola niekde v Pakistane ako humanitarna pomoc, videla som zeny zahalené od hlavy po paty, aj oci im bolo vidiet len cez tie ich mriezky, no a zase som zachranovala deti, hladala som cim ich nachovat, lebo boli vyhladované, nasla som tam len nejaké jablka a mrkvu nic iné sa tam nedalo zohnat. Potom som zhanala nejaké nakladné auto aby som ich mohla nalozit a odviezt do bezpecia, bolo tam neskutocne vela deti, vyzerali chudata ako cigancence, bolo mi ich luto. Potom sa mi do toho zaplietol bratranec, videla som jeho svadobnu obrucku a bol nejaky smutny, asi mu skusim zavolat, ci je ok... :confused:
2. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to sa ku mne tato metoda dostala nahodou (ak sa to tak da povedat,kedze nahody neexistuju) :wink:
2. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel to bola pracovna cesta :wink: no zavolaj,mozno aj caka...
2. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi-ja ju poznam,aj som to pisala vyssie :grinning:
ja ju nepouzivam,ja pouzivam balonovu formu.... :slight_smile:
2. okt 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw - ked ta vidim ma nieco napadlo,vcera ked sme sa bavili o tych anjeloch ze su pridelovani podla datumu a casu narodenia, tak som potom niekde citala od jednej,ktora s nimi komunikuje,tak vraj jej povedali ze nie su pridelovani podlla toho ale podla poslania ake tu mas :dizzy_face:
2. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bib aka to je?balonova to ma zaujima :dizzy_face:
2. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok