Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
2. okt 2009

deni,tu nejde o to ci si ,alebo nie si sama,potrebujes to zo seba dostat,napis to,odovzdaj anjelom a zapal.... zakop hlboko do zeme...proste nedrz to v sebe,vykric to do sveta-co je ta po inych,kazdy nech sa stara o seba.... nie kazdy je vzdy silny aby pomahal inym...na tom nic nie je kazdy mava zlu chvilku....
ja byvam netrpezliva,potom som nervozna a potom si to rozoberiem a zasmejem sa na sebe aka som hlupa 🙂

bibula
2. okt 2009

ok lin,idem na to....moja umelecka dusa sa ide prejavit 😀

linette
2. okt 2009

deni ☹ kazdy mame zle obdobie - ja to chapem. treba sa cez to preniest so vztycenou hlavou. co boli, to preboli, mysli na pekne veci 😉 raduj sa, nech vidi tvoj muz, ze si stastna a nenechas si od neho pokazit naladu.. mysli na zakon pritazlivosti 🙂 dufam, ze sa vratis este dnes 🙂

linette
2. okt 2009

veru ako hovori bibul, co ta je po inych, ved ty si prvorada (com to citala v knihe) mi musime byt prvorade, inak sa nicime... ked sa budes trapit, tak budes stale viac utrapenejsia 😒 a ty sa predsa nechces trapit. povedzte si medzi sebou co ta trapy, potom to pokrc a zahod alebo to splachnu (aspon nieco preto spravis) zacni akoby od zaciatku s peknymi myslienkami 🙂
(mojej znamej dali policajti pokutu a ona sa na nich usmiala a s radostou im povedala, nech sa paci - policajti nechapali, ona si nenechala pokazit den a dalej sa jej darilo a policajti tiez mali pekny den)

denisocka
2. okt 2009

ešte chcem niečo napísať,ako pekne ukazuju anjeli - pred nejakými 10dnami som vykladala všeobecne a nechapala som,ako take karty mohli vyjst

1.karta - starostlivosť o telo / že anjeli mi dávaju vystrahu,aby som sa viac starala o svoje telo,a pripravovala sa

2.karta - samota -potom že ma čaka samota,lebo vela viem ,všetko chcem , mam načuvať hlas

3. karta - duchovny rast,mam sa tešiť, mam to nechať v božích rukách.

tak som prosila ešte jednu radu,čo mam robiť teraz,momentálne,neviem sa pohnuť a vyšlo mi sustredenie - mam premýšlať o tom,čo chcem a čo nechcem a počuvať svoje myšlienky

myslím,že je to až desivo pravdive 😉

linette
2. okt 2009

bib som zvedava na tvoju umelecku dusu 😉 len zo mna nesprav priseru 😀 😀 😀

linette
2. okt 2009

pekne ti poradili karty 🙂 mas mysliet na to, co chces 😉 problem si vyrozpravaj a dalej to odovzdaj do vyssich ruk a ono sa to vyriesi (ty sa preto netrap)

adina22
2. okt 2009

deni karty neklamu 😉 to je odkaz od nich tak pocuvaj 😵

adina22
2. okt 2009

deni alebo este jedna metoda napis na papier vsetko co ta trapi...proste pis vsetko co ta napadne je jedno ze ot nebude mat hlavu a patu..proste to daj na papier kludne si pri tom poplac ak to tak citis a potom ten papier spal

bibula
2. okt 2009

lin-posielam,ak chces aj inu farbu daj vediet,zatial pat🙂

linette
2. okt 2009

adi fiha, jaka carodejka je z teba 😉 a pomaha to na 100%???

adina22
2. okt 2009

ja som ianc vcera citala ze anjlei strazni pocuvaju stale a tak som sa toho mojho pytala preco ked dostavam odkazy som si niekedy nie ista,preco nie su zretelnejsie a v tej chvily som zacula v raadiu pesnicku od knechtovej kde spieva nieco spravu v kridlach anjelov....no som sa pousmiala a podakovala zretelnejsie to byt nemohlo 😀 😀 😀

bibula
2. okt 2009

pekne adin,tak to byva....
lin-ide o to verit tomu,ze nieco davas prec....
/ono sa to zda lahke,ale nie je to tak,ludia sa neradi niecoho zbavuju/

linette
2. okt 2009

bib dakujem 😉
vies mi este blond spravit?? 😉
ta ciernofialova nema chybu, jaky respekt mam pred sebou 😀 😀 😀 a tie jesenne farby, to by sa hodilo k listom 😉

bibula
2. okt 2009

lin fialova a cervena ti velmi pristanu 🙂

bibula
2. okt 2009

ok,potom poslem

linette
2. okt 2009

bib ja viem z vlastnej skusenosti ako je tazko zabudnut na to, ked niekto niekomu ublizi ☹

linette
2. okt 2009

dakujem 😀 ja chcem byt bordovaaa 😀 😀 😀 to je tiez jesenna farba 😉

linette
2. okt 2009

adi pekne ti odpovedali 🙂 to som rada ked ma pocuju stale, aj v myslienkach - niekedy sa hambim za svoje myslienky 😀 😀

bibula
2. okt 2009

no taka bleda farba je krasna-bude ako prva a zlta nieeeee-na tu si bleda 😀

linette
2. okt 2009

idem off, dosiel priatel a ja som este v pyzame 😀 😀 😀 a musim este rychlo sprchnut..
bib dakujem za fotky 😉
dufam, ze sa vas stihnem docitat 😉 😉 😉
papa

adina22
2. okt 2009

lienete carodejnica nie som...no mne to pomohlo 😉

adina22
2. okt 2009

bib to som chcela videt tie premeny lin..skoda mohla nieco hodit do albumu
ja sa teraz ani nemusim takto menit,bola som tetno tyzden u kadernicky,takze mam cerveno failovy melir na vlasoch 😀 😀 no proste sa ladim na jesen

bibula
2. okt 2009

a o to prave ide adi -najst nieco/niekoho ,co/kto nam pomoze 🙂

mywiel
2. okt 2009

Dobré rano andilci d 😵
Dnes mi ide net zas neskutocne pomaly, nechapem preco to tak pedaluje obcas... 😠

Tak v noci sa mi snivalo, ze som bola niekde v Pakistane ako humanitarna pomoc, videla som zeny zahalené od hlavy po paty, aj oci im bolo vidiet len cez tie ich mriezky, no a zase som zachranovala deti, hladala som cim ich nachovat, lebo boli vyhladované, nasla som tam len nejaké jablka a mrkvu nic iné sa tam nedalo zohnat. Potom som zhanala nejaké nakladné auto aby som ich mohla nalozit a odviezt do bezpecia, bolo tam neskutocne vela deti, vyzerali chudata ako cigancence, bolo mi ich luto. Potom sa mi do toho zaplietol bratranec, videla som jeho svadobnu obrucku a bol nejaky smutny, asi mu skusim zavolat, ci je ok... 😕

adina22
2. okt 2009

ale to sa ku mne tato metoda dostala nahodou (ak sa to tak da povedat,kedze nahody neexistuju) 😉

bibula
2. okt 2009

mywiel to bola pracovna cesta 😉 no zavolaj,mozno aj caka...

bibula
2. okt 2009

adi-ja ju poznam,aj som to pisala vyssie 😀
ja ju nepouzivam,ja pouzivam balonovu formu.... 🙂

adina22
2. okt 2009

myw - ked ta vidim ma nieco napadlo,vcera ked sme sa bavili o tych anjeloch ze su pridelovani podla datumu a casu narodenia, tak som potom niekde citala od jednej,ktora s nimi komunikuje,tak vraj jej povedali ze nie su pridelovani podlla toho ale podla poslania ake tu mas 😵

adina22
2. okt 2009

bib aka to je?balonova to ma zaujima 😵