Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
5. okt 2009

no asi by som si to mala niekde naštudovat 😖

nobody
5. okt 2009

to nevím, to nechytám

ale když se dělala mapa z tý doby - prostě simulace na superrychlých stanicích, tak jim to přibližně vycházelo jako snad orion (ale to bych kecal, to si nejsem jistý)
ale je to už docela dlouho

marianka79
5. okt 2009

dnes sa ma malý spýtal že prečo námanjelik spravil jamku medzi perou a nosom a nato si sám odpovedal:aby sme mali pekné ústa?Nad čím on ešte nepremýšla 🙂

viem od veci ale to ma teraz napadlo lebo mi tu sladučko chrapká 😔 🙂

j.a.n.u.s.
5. okt 2009

hezky marianka...

Predevcirem mi El rekla:"Jak jsem byla u maminky v brisku, tak maminka byla na letisti a musela se zapasat abych nevypadla...ja jsem se bojila!"
...byla jsem ve 4.mesici tehotenstvi, kdyz jsem se stehovala z Anglie....pusu jsem mela dokoraaaan!

vysvetlivky:
*zapasat=zapnout pas
*bojila=bala jsem se

bibula
5. okt 2009

no , dohrala som sa, mozem ist hajat 😀

dobru noc vam vazeni.... 🙂

bibula
5. okt 2009

nobody ja si nemyslim,ze vymreli....
len nastala ina sfera...veci sa zmenili,tak aj ludia....
co bolo predtym dobre,vymenili za nieco ine,co nebolo az tak dobre,ale to samozrejme zistili az casom... 😅

ewelyne
5. okt 2009

ahojte baby 😉
chodim na MK, pozeram a vobec som si nevsimla temu s anjelmi 😕
az dnes 😉
inak aj ja mam kopec kariet uz hadam aj 4 roky a knihy a anjelikovia stoja pri nas a pomahaju nam 😉 🙂
mam aj fotky duhy u nas doma 🙂 takej ktora vychadzala u obrazu 🙂 zajtra vam ukazem 😉
ked stihnem,nieco si spatne precitam, a sem tam pridem k vam na pokec ak mozem 😉

marianka79
5. okt 2009

oki prídi a už aj ja idem do hajan papa 😔

marianka79
5. okt 2009

jéjha čo znamená 333 mám tolko príspevkov no už ale o jeden viac-o tento

nobody
5. okt 2009

bibula, jde mi jenom o některé rituály ještě ze starověku nebo ještě dřív, kdy má jeden kmen pokaždý vzívání z nebes ...
a vytváří si kostýmy z rostlin, který připomínají skafandry..a nemluvím o vyobrazení různých desek, kde se objevují létající stroje

není to o tom, že by tam bylo nějaký ufo nebo takový sračky ... ale prostě ty rituály jsou, vyobrazení jsou, musely mít nějaký podtext

všechny ty civilizace zanikly - a vlastně nechápu proč, když byly tak vysoko

ness
5. okt 2009

nobody, to je zaujimava otazka, ale nato asi nikto nepozna dokonalu odpoved 😖

nobody
5. okt 2009

ness- na to není odpověď vlastně

ale důkazů je dost - hodně v amerických oblastech - Aztékové, Mayové, primitivní kmeny a ty rituály "skafandrový"

já jsem za to, že to byl člověk z budoucnosti ..ono to cestování časem není zas tak šílená představa 🙂

nobody
5. okt 2009

ale tak radši jdu dělat grafiku 😀
ale jsou to zajímavý věci, to rozhodně

mywiel
5. okt 2009

Ahojte Svetluskovia len som nakukla lebo mala sa stale budi a pre zmenu ja neviem zaspat... 🙄
Body myslis nieco ako Nostradamus? Ten tiez videl pilotov lietadiel v maskach a nechapal co su to za vizie, tak ich nazval ze lietajuce prasata, lebo sa v tych maskach na ne podobali... 😅 😀 😕
Napojit sa da aj dnes na narod z Atlantidy, Majov, Egyptanov atd. oni nezmizli len sa prestahovali... 😉

mywiel
5. okt 2009

Ked sme boli v crop circloch svokra v meditacii videla ze to robi ta ista civilizacia ako pyramidy, videla naraz pyramidy v Egype, aj Majsku civilizaciu aj Atlantidu... 😉 vsetko jej vraj prebehlo pred ocami ako film 😵 jednoznacne maju pre nas odkaz a nie je im jedno co bude s nami, so Zemou pretoze sme sucastou vesmiru cize pre jeho rovnovahu sme tiez dolezity aj ked len mravenecci oproti tak starym civilizaciam. Aj dnes sa mozes napojit na Edisona ci Eisteina a este stale ti mozu vnuknut napad nejakého vynalezu ci uz vo sne, ci v meditacii, to je zas skusenost mojho manzela. 😉

mywiel
5. okt 2009

Cestovat v case raz urcite budeme vediet, tak ako lietat a potapat sa bolo pre ludi niekedy tiez sialena predstava... ja cakam keby sa zbavime aut a najdeme rychlejsi sposob premiestnovania nasho tela bez nejakého prostriedku, myslim aj toho fyzického tela... 😉

nobody
5. okt 2009

no pokud budeme využívat maximálně mozek, tak nebudem potřebovat žádný prostředek ... ale tak to předbíhám 😉

nobody
5. okt 2009

no já myslím, že ty odkazy řečený z minulosti jsou vlastně odkazy z budoucnosti ...jestli mi teda rozumíte

no uvidíme, jak pokročí v teorii červích děr

já myslím, že ten jeden šikovný pán na vozíčku v tom má jasno 😉

mywiel
5. okt 2009

no já myslím, že ty odkazy řečený z minulosti jsou vlastně odkazy z budoucnosti ...jestli mi teda rozumíte

Ano toto si myslim aj ja, ved Majovia maju kalendar az do roku 2012 tak to je dost dlha doba predpovedat veci tak dopredu na co by to im bolo? Mozno ma. 🙂 Ale preco tie narody potrebovali ludské obete ked boli tak vyspely to mi nie je jasné... 😕

nobody
5. okt 2009

no byl to rituál obětování Božstvu ..ale často to byli nepřátelé, no i když ....
nevím, je to zvláštní ..třeba to byla podmínka, jak upozornit, že tam nějaký odkaz vůbec je

Mayové mají zvláštní rituály a zvláštní pohled na to, co je po životě, pokud jsi to někdy studovala ... víceméně většina civilizací na americkým kontinentě

mywiel
5. okt 2009

Asi ano nepriatelia, lebo inac je to dost strasidelné... 😅 😕

nobody
5. okt 2009

oni z nich i čerpali sílu žejo 🙂 😉
lebku, orgány .... atd

no mimojiný je tam ještě pár nevysvětlitelných věcí kolem částí těl .... ale to už je zbytečný probírat

jo, jsem přesvědčený ..že je to odkaz vlastně pro nás z budoucnosti - třeba jak se starat o přírodu, o prostředí ..a taky jaký mít vztah k druhýmu člověku ... a taky odkaz, že může svět zaniknout

zas na druhou stranu Země prodělala obrovské změny (komplet ledová koule, komplet magmatická)
pokaždé si našla cestičku k organismům

tak v tom vidím ten odkaz já

mywiel
5. okt 2009

Vytrhli im srdce za ziva fuuuj... 😝

mywiel
5. okt 2009

No Nostradamus videl tretiu svetovu vojnu nuklearnu v r. 2012 tak dufam, ze ludia nebudu tak blbi a neznicia sa nakoniec sami... 🙄 🤐

nobody
5. okt 2009

no ségra se věnovala hieroglyfům a takovým věcem, je to zajímavý
jsem to musel vzpomenout 😀 ale to je jiný soudek

joo, zaživa

prostě mi to pasuje jako posun z budoucnosti přes červí díru , anebo zpětnou rotací kolem Země rychlostí blízkou rychlosti světla..nebo aspoň třetinovou
samozřejmě museli mít skafandry, jinak by to nezvládli
s tímto se ztotožňuju

mywiel
5. okt 2009

No bez nich by zamrzli... 😅 😀

nobody
5. okt 2009

a proč ty odkazy?
podle mýho je to varování 🙂

já moc na ty Nostradamovy předpovědi nejsem ... ale tak třetí světovou už chtěla udělat Čína ve společenství s Ruskem proti zbytku světa..tak snad je to pustilo ....

no stačí odpálit nějakou jadernou zbraň na dvou místech Země a nemusíme to řešit 😀

mywiel
5. okt 2009

Videl si film Apocalypto od Mela Gibsona, dobre spraveny film o Majoch a Aztékoch... este som si chcela pozriet aj ten co natocil o Kristovi ale neviem ci budem mat na to zaludok. 😝 😅

mywiel
5. okt 2009

Ved a preco crop circles? To su tiez odkazy... 😉

mywiel
6. okt 2009

No ja idem zalomit, uz vidim dvojmo... 😀 😝 tak dobru noc, nech vas anjely strazia. 🙂