• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
a som kukla svoj kvetinovy horoskop... :grinning:

Mimóza 1. – 10. března

Zajímavá, nevšední květina a takový je i člověk tohoto znamení. Je to velký snílek, většinou má neuvěřitelně krásné oči a působí až nadpozemsky krásně. Nezáleží mu na hmotných statcích, ale touží být oblíbený, obletovaný a žádoucí. Tito lidé po celý život pracují na svém sebevědomí a potřebují od druhých spoustu uznání.
:slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi pozrela som fotky naaadhera,obloha kraaaasa :wink:
7. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pěkné fotky
já pak dám svoji grafiku na ukázku ..teda až se mi bude chtít
i když to stojí zaprd
7. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco body....
7. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a pekne su aj vdaka tebe body...uz sa mi s fotakom aj sniva :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibu aj ja chcem z kade mas ten horoskop? :wink:
7. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu myw:slight_smile:
http://www.zenyprozeny.cz/art/1170-kvetinovy-horoskop/

a predtym som nahadzala aj ine veci,len necitane,tak neviem....a napravo mas este odkazy na kadeco...
ja som strom vrba- no parada :grinning: :sweat_smile:
7. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iris 1. – 10. ledna To sedi.
Lidé narození v tomto období jsou vytrvalí a snaživí, bývají také optimisticky naladění a dokáží druhým poradit a pomoci. Bohužel nedokáži projevit plně své city a při řešení různých problémů se řídí svojí střízlivostí a rozumem. Za přátele a partnery si vyhledávají nejraději stejně schopné a pracovité osoby.
7. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gerbera 21. – 31. ledna Moze byt :slight_smile:

Je „všeználek“, neustále sbírá nové informace, kontakty, je velmi společenská a také je ráda neustále v pohybu, má ráda změnu a vzruch. Nic obyčejného jí nezajímá, má ráda zábavu a sama bývá vtipná a žádnou legraci nezkazí. Je sice citlivá, ale nedává to najevo. Bývá to oblíbený člověk v přátelství i partnerství.
7. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zas tu nie je ani nohy...tak pekny vecer tazko pracujucim. :wink: :grinning:
7. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja pozeram modre z neba:slight_smile:
7. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte alebo presnejšie ahoj mywiel :grinning: :grinning:
ja som tu už dlhšie ale kým prečítam všetky vaše príspevky tak vy končíte :dizzy_face:
7. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja som tuuuu :slight_smile:
7. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: ........ vraj snežienka ....... somarina ten horoskop :rolling_eyes:
7. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Trochu som došla kuknút čo sa tu deje... moj muž si doniesol kamaráta, fajčia na balkone dútničky, tak ich nechám, nech si pokecajú :sweat_smile:
7. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj teraz - super téma Egypt a všetko čo s ním súvisí :dizzy_face: :dizzy_face: ale kým sa stihnem zapojiť tak je téma dávno papa a vy fičíte na niečom úplne inom :grinning: :grinning:
inak všetky až na pár výnimiek máte očiská :confused: :sweat_smile:
nehovorím že nie sú pekné :wink: ale už mi splývate a pred tým som hneď podľa foto rozoznala kto píše :unamused:
ako som čítala tak Kaya je už v poriadku teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som prišla z poobednej a teraz mi ide práčka a ešte varím :unamused: :pensive:
7. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka, čo dobré varíš? :wink:
7. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egypt má vyjímku, ten kdykoliv :grinning:
7. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka dakujem no este stale pada z noh je oslabena z tej teploty, padne aj 10x na zadok akoby nevedela udrzat rovnovahu... :confused:
7. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc :pensive:
7. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nobody... súhlasím :sweat_smile: . Mna Egypt strašne zaujíma, no moc o nom neviem :unamused: ... musím viac čítať. Tak možete začať rozoberať :grinning: ...
7. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
denisocka... ideš spať :fearful: ?
7. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z tých kvetov - ja som čakanka no zaujímavé ale či aj pravda?? :confused: verím ža áno :grinning: :grinning: pekne o mne píšu :sweat_smile:
Chcela som vám napísať, čo som pred pár dňami zažila
večer asi 22.30 som bola venčiť hafíka a naraz počujem z diaľky sa približovať taký zvláštny zvuk :confused: ako keď počujete v diaľke pískať poplašné na aute :fearful: neviem to inak opísať a sa to približovalo ale taký zvláštny jemný zvuk a išlo to z neba :confused: tak som naraz zdvihla hlavu aj so psom a vidím - pár metrov nad nami preleteli dva krásne biele bociany :dizzy_face: :sweat_smile: normálne som čumela na tú tmavú oblohu, som také niečo ešte nezažila :pensive: zrejme leteli na juh :wink: neviem prečo ale mala som taký dobrý pocit z nich snáď to je dobré znamenie :dizzy_face:
7. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou Deni
7. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniska nechoď buvať :confused: tuším to tu začína ožívať :grinning: :grinning: noc je ešte mlada :grinning: :grinning:
dali robím zapekané cestoviny aj klobásku som dala a navrch strúhanú cukinu zaliala vajcom so smotanou :sweat_smile:
môže byť dobré - ma napadlo, lebo toto konkrétne som ešte nevarila :grinning: :grinning:
snáď polovička zje :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já začnu: Egypt geograficky leží v Africe
7. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka improvizácia je najlepšia :slight_smile: ... pýtala som sa lebo ja mám čo sa varenia týka prievan v hlave, už neviem čo... možno vyskúšam :wink: ...

Tie bociany museli byť super :slight_smile:
7. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem:slight_smile:
nobody súhlasím aj ja, Egypt má svoje čaro, by som sa vedela dlho rozprávať :sweat_smile:
aj som kedysi chcela vyskúšať to s tou žiletkou, no nejako som na to zabudla :pensive:
mňa veľa vecí nadchne ale málo čo dotiahnem do konca :angry: :pensive: :pensive:
Cleopatra si kvapkala do oci Belladonu co je jed, ale rozsirovalo to zrenicky oci a zeny boli povabnejsie. :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok