• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. decembra 2016 
autor
myw... nejde mi to preložiť :frowning2: ... neviem prečo...
8. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Treba vybrat z francais do slovaque a kliknut na traduire...

http://translate.google.fr/translate_t#
8. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali - vdaka za tuto temu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nebola som tu 3dni a tu zas nik? mala som čo robit aby som vás dočítala ale všetko sa nedalo niečo som len prebehla očami
8. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táto téma vznikla 27.aug. a už sa toho tu popísalo teda :wink:
8. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw už si zistila to o tých anj. že mám len dvoch strážnikov?
8. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no píšem si tu sama so sebou ale ved to sa aj niekedy rozprávam sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
8. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maji :wink:
8. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte něco jinýho v logu modrýho koníka??
mě to zarazilo
8. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo tam má byt?

ahoj deni
8. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
body nie,mam tam hojdacieho koníka :wink: ako vždy a ty čo tam máš?

ja som si dala silne kafe a neviem kedy zaspím.už aby bola sobota poobede, zajtra ešte musím urobiť velky nakup, dupratovať byt, navariť guláš do najväčšieho hrnca a dať sa nejak do kopy aby som to v sobotu prežila v zdraví .... a samozrejme ešte lietať za šimonom :dizzy_face: a obskakovať chlapa :grinning: ..... ale furt lepšie jak s drotom do oka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jého možem si nehat takúto fotku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to nie je reklama!!! :wink: :confused:
8. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ten guláš to by som si dala a čo máte v sobotu ?
8. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka,pokial to je tvoja prava tvar,tak to možeš mať,ta reklama tam vobec nevadí :grinning:

v sobotu ideme na svadbu,ale prídu k nám kmotrovci,tak aby mali niečo pod zub , v sobotu sa mi variť nebude chcieť
8. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj svadby mám rada tam sa dobre papá mnam koláčiky :grinning:

používala som asi zlú kometiku a takto to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no,dopadlo te teda hrozne :grinning:
8. okt 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
body a to som chcela ešte kto by tu pomlouval prosím te?! :astonished:
8. okt 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :wink:
8. okt 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobre ranko .... a dovi,ide sa makať
9. okt 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko všetkým :slight_smile:

marianka... ale na druhej strane prečo by si to body vymýšlal :confused: .Ináč super fotka ti poviem, si kočka :grinning:
9. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobree ranko aj vam...zelam vsetkym pekny den :dizzy_face:
9. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem

ja som sem nakukla včera večer, ale som sa zľakla Marianky, tak som to hneď aj vypla. Som si myslela,že som v zlej téme :grinning:

Dali, ty si minule písala, že ti anjeli pomohli uspať teba aj tvojho synčeka. Tak ja som to tiež predvčerom naobed skúšala, lebo môj malý bol ako z divých vajec vysedený, ale nikto neprišiel :frowning2: . Ani nespal celý deň. Ako to robíte???
9. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač,ja som včera opäť poprosila tých hore,aby mi pomohli rozbehnuť obchody a ako minule,aj teraz sa mi predala najdrahšia vec z albumu,ktora mi tam stala pol roka :wink:
9. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babulky :slight_smile: ...

lubii... ja neviem, že by tréning a absolútna dovera že prídu ? Ja s nimi už komunikujem dlhšie a v poslednej dobe, /asi rok/ prídu vždy ked ich zavolám :dizzy_face: . Neviem ako si ty na tom ?
9. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne za každým pomáhajú hlavne čo sa týka zdravia a psychiky...

denisočke ... pomáhajú viac v obchodoch ako vidím :wink:
9. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko barbieny a ken :wink:
ja som si teraz otvorila oci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som uz davno nespala do skoro tristvrte na dvanast :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

myw takze to otravu davali do tych sosiek a hrobov. to vsetko vysvetluje. takze ziadna kliatba? ale ved kliatby existuju :confounded:

dali aj ja dakujem za tuto temu a dakujem vsetkym, ktore maju trpezlivost mi odpovedat :wink: niekedy si pripada az moc zvedava :unamused:
ja sa k anjelikom modlim v poslednom case a potom ku nim este chvilku rozpravam, dufam, ze ma pocuju. vzdy im poviem co ma trapy (ale potom mi myslienky smeruju k tomu co nechcem, tak sa aj bojim aby sa to nesplnilo), aby mi pomohli v tom a v tom a potom si pytam znamenie ci sa tak stane. neviem ci si tie znamenia namyslam alebo ci su to ozaj od anjelikov. skusam s nimi komunikovat. ci to robim spravne neviem.

marianka 2 anjelov?? :confused:
9. okt 2009 o 11:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka ty si ale sikovna, taky velky gulas ides navarit - mnam mnam :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Linette nie otravu som pisala, bol to program proti bielym, cize islo o kliatbu.
Kaya ma na hlasivkach virus, ked kasle tak akoby stekal pes, dnes ideme k dokimu. Pekny den Svetluskom.
9. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka svokra je este na dovolenke takze sa jej spytam ked pride... :wink:
9. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw som nevedela, ze myslis kliatbu - takze existuje .. :unamused: take ine slovko si pouzila, ktore mi nedoslo :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
aj ja som mala problemi z hlasivkami ked som bola v kayinom veku a volajako som to vyrastla klop klop klop. neboj kaya to prekona a bude vsetko v poriadku :wink: drzim palce
9. okt 2009 o 12:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok