Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

nobody
19. okt 2009

dobrý den
ono ti programátoři, ti mě pokaždý umí tak vytočit
to bylo sprostých slov ...

adina22
19. okt 2009

myw - ten vychod slnka nad Alpami je naozaj nadherny(poznam),mohla si foto urobit 😉 😀

certica
19. okt 2009

ahojte 🙂
ja obcas nakuknem, preletim... este mam stale decka chore, tak sa mi moc nechce na net... kazdopadne aj ja dakujem, ze ste a ze ste ma nakopli... pozitivnym smerom 🙂

deni, no tesim sa s tebou 😀 😵

myw, ja mam tiez vsetky dostupne kapitoly precitane a tesim na tie zaverecne 🙂

dali, rychlo sa uzdrav, nech si do porodu tip-top 😎

adina22
19. okt 2009

ahoj certi 😉 detickam skore uzdravenie 😵

mywiel
19. okt 2009

Vymenit gumy nie je ziadna veda, len sa nesmu pomiesat, ze das predné na zadné a naopak... 😀

denisocka
19. okt 2009

myw, ja som myslela inu gumu 😀

denisocka
19. okt 2009

myw,ešte vymienaš? 😕 😅

nobody
19. okt 2009

hlavně to vyměňte, ať se po zimě můžeme zas sejít ve zdraví

denisocka
19. okt 2009

😵

j.a.n.u.s.
19. okt 2009

Caute...uz jste cetli novou diskuzi???
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
zajimave nazory tam amji holky... 😅 ..jen si tak rikam, co si asi mysli o nas tady....ne ze by na tom zalezelo 🙄

roasha
19. okt 2009

janus,ale tu sa diskutuje o "smrtelne dolezitych"veciach 😎 😀 ,a ten link je len nejaka dalsia sekta na vymyvanie mozgov...teda nemala som snahu to citat,ale tak som to pochopila po kliknuti na link... 😝

denisocka
19. okt 2009

nečítala som ju,ale prešla som posledne strany temy -milenka - a je mi všeliako 😅 😀

roasha
19. okt 2009

jaj,tak tu takych tem jeeee.... 😀

denisocka
19. okt 2009

mna dorazilo,ako jedna baba neveru prirovnala k tomu,že si hovorila Nikdy nebudem mať leskle kachličky v kupelni,Nikdy nebudem mať rovnaku dlažbu v jedalni aj chodbe ... a teraz to má .... proste,fakt NIKDY nehovor nikdy 😖 brrr až ma striasa 😕

roasha
19. okt 2009

hod link,nech sa aj my potrasieme... 😉 😅 🤐

adina22
19. okt 2009

janus - stacil kuk do tej temy a odisla som odtial...suhlasim s roashou vymyvanie,ale takych tem je tu veru viacej 😒

denisocka
19. okt 2009

ja som tiež urobila kuk a radšej som odklikla odtial preč

ivka144
19. okt 2009

Deni, to je super!
Velmi Ti to prajem... ked si predstavi, ze si pisala pred mozno 2 tyzdnami take o zmatenosti a pod. a teraz taka laska, poko, radost!
🙂

denisocka
19. okt 2009

no ivka...a dnes zas zmätok v duši 😀 ale to je očista mysle,si myslím ... to čo sa deje,musim si potriediť veci v hlave

baby,som uplne zažrata do tej knihy od myw. a na str 40. som zistila,že som to videla na satelitem,asi na spektrume,či ako sa vola ten program,kde take veci davaju . Bolo to tam krásne ukazane,ako tie matky v nebi vítaju tie deti,...ako dieťa si niečo predstavi a vidi to ako žive 😵

denisocka
19. okt 2009

15:55
Láska vám připadá stereotypní a nudná.

To ale ještě není pokyn k tomu, abyste se rozhlíželi jinde.

Pracujte na sobě.
😕 😅

denisocka
19. okt 2009

a príspevok v teme 6 888 -

888 - fáza vášho života sa chýli ku koncu, a to je znamenie, aby vám varuje pripraviť. Táto číselná rada môže znamenať, že sa likvidácia emocionálne kariéru, alebo vzťah fázy. To tiež znamená, že svetlo na konci tunela. Navyše, to znamená, "plodiny sú zrelé. Nečakajte a vyberať si a využívať ich. "Inými slovami, nemajú odkladať uľahčenie vášho pohybu alebo užívať plody svojej práce.

denisocka
19. okt 2009

no,chcela som znamenia,mám ich ... až mi je z toho zle 😀 😅

denisocka
19. okt 2009

ten google to teda podarene preložil 😀

denisocka
19. okt 2009

ja dnes zo seba nemožem 😀 ale ešte musim naPísať,že sa mi zda,že tu začíname mať kolektívnu dušu 😀 lebo všetky teraz niečo v sebe riešime 😎

mywiel
19. okt 2009

😖 nezobralo mi dlhy prispevok, tak ja idem upratovat 😒 pa pa

adina22
19. okt 2009

deni suhlas 😉 😵

adina22
19. okt 2009

myw - tak snad neskor 😉

denisocka
19. okt 2009

ježiš myw,som sa tešila

dali4
autor
19. okt 2009

Ahojte babulky... 🙂

ivka144
19. okt 2009

deni🙂
to len ja som dajaka "pribrzdena"... nejak nie a nie..., toto je u mna uz velmi dlhy stav...