Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
19. okt 2009

jaj,prečo tak vravíš,jaka pribrzdena... tak potom ja bola 2roky pribrzdena 😀

dali4
autor
19. okt 2009

No... tak zas idem... ma vyhodili od pc 🙄

denisocka
19. okt 2009

no že sa dáš !!! 😕 ja tu čakám jak na ihlách 😀

denisocka
19. okt 2009

baby,
došla som v myw.knihe k tomu,ako ten pán opisuje,ked bol mimo tela a lietal pomedzi ludí , že ked cez nich prešiel tak on cítil akoby chuchvalce a tí ludia sa zas tým,že cez nich prešiel akoby "striasli"

ja len,že šimona striasa velmi často 😕

j.a.n.u.s.
19. okt 2009

Baby, jsem zapomela napsat...me v noci navstivil nekdo(buhvi kdo to byl)....jeho tvar byla uplne u me a jedine co jsem si zapamatovala byla uplna paralyza a jeho oci....uplne vodnate blede, hnus...husi kuzi mam jeste ted...koukal primo do mych....blede modre, ale ne hezke....takove vyblite....ne jako maji slepi(potahnute blankou), ale normalne svetle blede modre a zornicka jenom takova tecicka....fuj! 🙄

denisocka
19. okt 2009

janus fuj 😲

denisocka
19. okt 2009

bože,mna striasa dnes abnormálne.... a ešte ked som prave dočítala,že to ked cez telo prechádza niekto z astralnej roviny 😅

j.a.n.u.s.
19. okt 2009

no fuj deni...ale bohuzel to tak je ☹

dali4
autor
19. okt 2009

Tak som sem vletela 😀 ... no neviem na ako dlho... MM si doniesol domov robotu.
Deni... o tom, ked niekoho striasa, som už dávnejšie počula, že to nieje len prejav nejakej fyzickej nepohody... Je to zaujímavé... vraj aj vtedy človeka strasie, ked potrebuje byt sám, stiahnut sa a venovat sa svojim myšlienkam.
Janus... 😕 to musel být šok ! Co když se to objeví znova 😕 ?

dali4
autor
19. okt 2009

Teraz som si tiež spomenula na niečo... Než som otehotnela, teraz s druhým dietatkom, asi tak týžden pred tým, som počula detský hlások ako hovorí "maminka". Vtedy som bola v spálni pri pc a išlo to akoby s obývačky, to je hned vedla. Automaticky som vstala a išla do ddetskej k malému, som sa spýtala že čo chcel a on na mna kukal, že vraj on ma nevolal 😕 . Ináč potom ked som nad tým tak rozmýšlala tak ten hlas išiel ozaj z tej obývačky a detská je na druhom konci izby a Marek tam sedel na zemi zapálený pre hru s autami. Potom sa mi to stalo ešte dvakrát ... to som bola doma sama... že by dušička našej malinkej 😅 ?

dali4
autor
19. okt 2009

Som si pripadala ako ... 😀 no tý čo počujú rozne hlasy 😀

dali4
autor
19. okt 2009

No kde ste zase 🙄 ... paráda 😀

denisocka
19. okt 2009

ja som tu, ale nemam chut ani pisať

mywiel
19. okt 2009

Ahojko, no mala dufam, zachvilu zaspi a bude viac casu... 😉

mywiel
19. okt 2009

No kde nik tu nik....vsak piste, je velmi nemam co, ale ked mam tak si tu pisem aj sama ved si to neskor precitate. 😅 😀
Marianka no nezabudla som sa spytat svokry na tych tvojich anjelov? Ale spytam sa neboj, mozno to nie je nic vynimocné. 😕

denisocka
19. okt 2009

ja som tu,stale ....

mirka1308
19. okt 2009

ahojte, ja som pred chvíľou dočítala vaše príspevky
tá téma čo dala janus, to sú naozaj zaujímavé názory 😕
ale nečítala som celé, lebo ma to nebavilo, také kydy 😨 😖

mirka1308
19. okt 2009

deni, to s tým striasaním - to myslíš že je pravda?
už som síce knihu od myw prečítala celú,ale sa k nej musím ešte vrátiť 😉
moc zaujímavé veci, normálne sa teraz úpne ináč pozerám na smrť 😕 😔

mirka1308
19. okt 2009

adi, som rada že sa ti mailík páčil 😵

denisocka
19. okt 2009

no,neviem,cely den ma striasalo,maleho striasa posledne týždne

mirka1308
19. okt 2009

žeby sa to u vás hemžilo návštevami a chodia si "cez vás" ako chcú? 😕
no to snáď nie, by som mala aj strach 😔

denisocka
19. okt 2009

neviem. čakam čo myw napíše

mirka1308
19. okt 2009

pozerám ten nový seriál Keby bolo keby dobrý!! 😀 😀 fakt zo života 😀

adina22
19. okt 2009

Deni to v tej knihe ma tiez zaujalo (teda okrem ineho)...hmm zaujimave ze mna strasie vzdy pri miesani anjelskych kariet,vtedy viem ze maju pre mna odpoved 🙂

denisocka
19. okt 2009

no...a mna pri nich striaslo malokedy,niekedy ma už ruka boli čo miešam a nič 😀

adina22
19. okt 2009

Deni ale to mna len pri anjelskych,ked miesam ine napr tarotove tak nic 😅

linette
19. okt 2009

dobry vecer prajem ludkovia 🙂

vcera vecer som nevedela zaspat. isla som do postele o jednej a nie a nie zaspat. hrozny pocit to bol, som aj nervozna bola, ze kedy budem spat, je vela hodin a myslienky, ktore som vypnut nevedela. uz ma aj zaludok zacal boliet a hrdlo stipat, potom zavrete lave oko akoby som v nom mala piesok. o pol tretej som sa isla napit a vypisat a som prosila anjelikov nech mi pomozu zaspat. a predstavte si, ze do tretej som zaspala ani neviem ako. predstavovala som si ako sa mi zvdiha a pada brucho ked dycham. teraz ma neboli nic, len hlava a to nenormalne, az sa mi chce vracat, dufam, ze dnes zaspim rychlo. take tlaky citim 😖

este jedna vec. vcera vecer som si zacala hovorit mantru: om mani padme hum viackrat a nemoze to byt z toho, ze som nevedela zaspat? tusim mantra vplyva na energiu?

denisocka
19. okt 2009

mne pri anjelsýcj skor vyskakuje karty...male ruky mám

adina22
19. okt 2009

Deni ale aj to je znamenie od nich...je to ako upozornenie, ze to je teraz dolezite (co nemusi byt ale odpoved na tvoju otazku)

denisocka
19. okt 2009

😉 viem