Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
20. okt 2009

deni... 😀 to vážne? Ty máš teda silné zážitky...

dali4
autor
20. okt 2009

Ja som zvedavá čo sa mne bude snívat tento posledný týžden pred porodom...

dali4
autor
20. okt 2009

Ozaj... a o tom som vám písala že pri mne bude ta moja kamoška liečitelka 😅 ? Teraz si napamatám, či som to tu spomínala... minulý týžden som sa to dozvedela.

denisocka
20. okt 2009

nepísala ,super

dali4
autor
20. okt 2009

Od začiatku tehotenstva som vedela že budem rodiť cisárskym... Jasné že človek si to tak trochu už predstavuje, ležím na stole, pripravená, v tých zelených handrách s ihlou v ruke a čakám kým zaspím... Pri tejto predstave, nikdy som nevedela prečo, videla som tam tu moju kamošku, vždy stála po lavej strane, oblečená ako zdravotná sestra a ukludnovala ma. Myslela som, že ju tam vidím preto, že ona je taký človek, ktorého bysom tam ozaj chcela mať, ale nikdy som nerozmýšlala nad tým, že ju poprosím aby tam bola, aspon teda pred porodom, namiesto mojho muža...Ona v skutočnosti aj robila volakedy zdravotnú sestru na gynekologii ale už roky sa venovala psychologii a liečitelstvu. Asi pred tromi mesiacmi mi len tak spomenula, že by prijala nejakú zmenu, že by aj išla robiť zase do nemocnice k bábatkám... ale povedala to tak nazávazne že možno do budúcna, tak som to aj tak brala.
Minulý týžden, zazvonil mi mobil, tam sa ozvala ona, vraj nastúpila do galantskej porodnice na šestonedelie a že ked prídem rodiť, tak bude pri mne, že akurát v ten deň jej dali aj službu 😵 ... ja som sa vtedy skoro rozplakala... od šťastia že bude pri mne ale aj preto, že to, že som ju vždy pri sebe videla... som vlastne videla skutočnosť.

denisocka
20. okt 2009

krása

dali4
autor
20. okt 2009

idem si lahnút 😉 ... dospat tu dnešnú noc...

denisocka
20. okt 2009

téma na FB vytvorená,kto chce dnu,nech sa ozve - tu alebo do IP

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

...a kde je pozvanka???? 😀

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

jake jsme tu vsechny pekne barevne 😀 😀 😀 😀

denisocka
20. okt 2009

jáj,kokso,maly mi spal ani nie hodinu , som uplne grogy

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

Deni toto je hnusny stav!

denisocka
20. okt 2009

a nemám ho ani kde dať,ani vonku bo je kosa, ani ho už nič nebavi robiť,nesom schopna urobiť ani zakladny poriadok v byte

denisocka
20. okt 2009

a uplne sa cítim prekyslená ... ked vidiim trebars mandarinku,tak mi je až zle ... som musela nasilu vypiť mlieko,
čo je dobre na neutralitźovanie.... niečo zasadite ?

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

😀 ...ja vim, ze to neni smesne, ale toto iste je u nas!...a zima pred nama! Mala se naucila strouhat pastelky, tak ted strouha a je do toho zazrana 😀 ...ale bacha uplne precizne, do spicky!!!!! 😵

denisocka
20. okt 2009

moj sa naučil jest pastelky, takže skrývam

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

...jo a jeste poznamka...Elishka se vcera dorvala k mym malovatkam....oblicej cely pomalovany, pak jsem zjistila, ze ma zlate stiny aji v nosnich dirkach!!!! pak na zubech a aji na podnebi...v puse na patre! Tomu se nejde nic, nez zasmat 😀 😀 😀 😀 😀

kessina
20. okt 2009

ahojte anjelikovia 🙂
dufam, ze sa k vam mozem pridat. este mi chyba vyse 50 stran, pokial vas docitam do konca, ale snad mi na moju otazku odpoviete, dufam, ze ste to este nerozoberali 😅
co si myslite o proroctvach od nostradamusa... kde predpovedal do roku 3797 (takto som to citala)... co bude potom? verite tomu, ze dovtedy budu vsetci ludia len "dobri"? je nieco take vobec mozne?
nazor mojho priatela k teme peklo- peklo je tu na zemi, to, co si ludia vytvaraju a robia... ja sa k tomu tiez priklanam, na druhej strane neverim na ocistec, ale je to mozno len tym, ze nemam tie spravne informacie...
som len v zaciatocnom stadiu, ale duchovno ma strasne zaujima a verim, ze existuje nieco, co clovek chapat nemoze (zatial).
ja nemam osobnu skusenost s anjelmi, ale moj priatel ano... a to ma akosi utvrdilo v presvedceni, ze musi existovat nieco viac, nieco vyssie.
to stretnutie opisoval ako tu uz bolo spominane... neopakovatelny zazitok... clovek to nemoze zabudnut, nevie vysvetlit, ale pamata si kazdy jeden okamih a detail... on mal to stretnutie da sa povedat pred smrtou... ked mu jeho anjel povedal, ze este nie je cas... tiez videl nebo (alebo raj), kde chcel ist, ale nemohol... bol pred branou a jeho anjel mu povedal, ze jeho cas este nenastal, preto sa musel vratit spat...
na druhej strane tu niekto pisal, ze pokial si clovek sny nepamata, tak nie je pripraveny.. on si sny pamata ozaj len zriedka, ale ked ma clovek takyto zazitok... aby nebol pripraveny..
co si o tom myslite??

denisocka
20. okt 2009

kesi,v prvom rade ťa vítam 😉

denisocka
20. okt 2009

tvoj priatel musi byť rad,že ma tak mudru a ohlduplnu priatelku,ktora aj napriek tomu ,že nevidela,tak nespochybnuje 😵 nech vam to vydrží .... potom napíšem svoj nazor,teraz letím za malym

kessina
20. okt 2009

denisocka dakujem 🙂
to urcite ano, na zaciatku mi vravel, ze sa bal, aby som sa mu nevysmievala.. ale pre mna to bolo len dalsie znamenie, ze nieco nevysvetlitelne predsa existuje 🙂
a hlavne, ked clovek vidi rozne filmy a cita rozne knihy... vsetko to predsa odnekial pramenit musi...
ozaj videla ste film K-pax?? skvely film... 😵

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

kess...vitej 😉

dali4
autor
20. okt 2009

Zdravím ťa kessi 🙂

dali4
autor
20. okt 2009

kessi... ja som nostradama ešte nečítala. No ak sa pýtaš na to, či je možné aby do roku 3797 boli všetci ludia dobrí... ja myslím že je to možné 😉 , veď preto sme tu a to je náš ciel. Zdá sa že ste si s priatelom našli rovnakú cestu... nieje nič lepšie ako ked muž a žena, ktorí spolu žijú majú rovnaký pohlad na tieto veci. 😵

dali4
autor
20. okt 2009

Kukala som o čom je ten film kessi ... vyzerá fakt dobre 😉 ...to si určite pozriem.

kessina
20. okt 2009

jeej, dakujem za privitanie, ste zlate 😵
dali, ja som ho tiez necitala, ale je zaujimave, ze spominanym rokom sa jeho proroctva koncia... urcite to ma nejaky vyznam, uz len vediet aky 😀
pozri, pozri, mne sa velmi pacil, aj ked musim priznat, ked som ho videla prvykrat, rozmyslala som, ci je nieco take mozne alebo ci je to len film... no cim viac citam o tychto veciach, verim, ze je to ozaj mozne, dufam, ze tu nebudem za blazna 😀 hlavne ten koniec, kde nikto nevie, co sa s nimi stalo, teda nikto z tohto sveta.
k mojmu priatelovi, ja mam taky pocit, ze my obaja sme uz stare duse 😵 tiez si myslism, ze sme sa uz v minulych zivotoch stretli, ale mozno sa mylim...
u mna je zaujimva jedna vec, a to, ze hovorim zo sna, to som sa od neho uz ake veci dozvedela. lebo priatel sa so mnou normalne rozprava, samozrejme, ze ja si nic rano nepamatam... ale odkedy som chcela, aby sa ma v spanku opytal na minule zivoty, tak vraj nerozpravam. no asi to bude znamenie 😅

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

kessina...to je zaujimave...jsem rada, kdyz si nekdo klade otazky(jako ty)....nejses na facebooku?

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

Kde jste babulky??????
Mala mi usla uz v sedm, takze mam VOLNO...

mirka1308
20. okt 2009

Ahoj Kess 🙂 tiež ťa vítam aj keď prispievam málo ale všetko nasávam ako "houba" 😀 😀
no škoda že ja takého priateľa s takými skúsenosťami nemám 😖 i keď vždy vraví "niečo je nad nami" 😕
respektíve nič nie je náhoda 😔 Chodí do kostola(katolík) iba keď nie sú omše atď. nie je zvedavý na farizejov v naftalínových kožuchoch 😀 a cestu k Pánovi si hľadá sám, lebo nikde nie je napísané, že to musí ísť cez duchovného 😨 a ako história ukázala, duchovný udávali panstvu, polícii..... 😔
stál za mnou a diktoval, že nech napíšem ako to cíti 😅

mirka1308
20. okt 2009

dali, myslím na teba a to čo si napísala - no len pozerám 😕
úžasné, veď ty vieš, čo sa stane?? 😕
moc ti prajem aby všetko bolo v poriadku a aby pri tebe stála tvoja liečiteľka 😉