• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
janus - no nieco tam musi byt to ano,kedze nic nie je nahoda...mozno si navzajom nieco odovzdat
20. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a možno keď sa stretnú taký dvaja na rovkanej úrovni, tak majú ten jeden život veget :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus a možno vtedy zažijú osudovú lásku :pensive:
20. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri - :grinning: :wink:
20. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, napr. ja už teraz viem, že s priateľom sme sa mali stertnúť, lebo som sa ja osobne mnohému pri ňom naučila :unamused: a potvrdila sa mi veta - nikdy nehovor nikdy! :pensive: sa ti to vráti ako bumerang :confused:
tvoje činy, myšlienky alová :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som dosť prchká(lev) a on tiež tak sa hlavne učím trpezlivosti :pensive:
20. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne čo som odsudzovala pri mojom otcovi, tak také niečo podobné mám doma :angry:
takže tam hore ma majú radi :sweat_smile: že v tomto živote si hneď viac vecí uvedomím :confounded:
20. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vztah, kde som mala pocit, ze sa nieco ucim mala jeden...ale to je asi subjektivny pocit,alebo nie?
20. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto keď som našla túto tému, tak pre mňa to bolo ako keby ma niekto nakopol a donútil nech otvorím oči :sunglasses: a pozriem na život aj z iného uhla :pensive:
20. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsem chtela napsat uz davno....to co odsuzujeme...se nam vpravi do zivota....

Poznam jedneho cloveka....jednou rekl:"Nechapu proc se delaji sbirky pro mentalne postizene, vsak z toho oni sami nic nemaji...neuznavam to..."
Do trech let se mu narodilo mentalne postizene dite...... :pensive:
20. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ale ten pocit, že sa niečomu učím nie je o takejto tej duševnej sfére :fearful:
ale o tie moje výroky, činy a čo sa mi v poslednom polroku udialo :confounded:
zrovna nie moc príjemné veci a jednou z niech je aj to, že človeka nemôžeš vlastniť :zipper_mouth: aj keby si ho akokoľvek ľúbil nie vždy je to na oboch stranách rovnaké, niekto dáva do vzťahu vždy viac a niekto vždy menej :pensive:
20. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus, to je také hrozné :frowning2:
ja si ani neviem predstaviť že by sa mi narodilo také diaťatko :cry: :cry:
zrejme nie som dosť silná aby som to zvládla aj napriek slzám sa na neho s láskou pozerať :frowning2:
preto deti nemám aj keď detičky moc milujem :zipper_mouth:
no na druhej strane, nikdy nehovor nikdy a určite sa nezapovedám :pensive:
ak by to mala byť ďalšia moja skúška tak zrejme by ma niekde dalej posunulo v ďalšom živote
tak sa len modlím, že tento život ešte nie :pensive:
20. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale na druhej strane myslím, že čo sa má stať, tak sa stane :wink:
a narodí sa mi ešte dieťatko, veď nič netreba siliť :sunglasses: aj keď už nemám dvadsať :grinning: :grinning:
aj Madonna mala dieťa po 40-ke :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus = zakon pritazlivosti :pensive:
20. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyz si clovek uvedomi, ze vse co se mu v zivote prihodi....je nejaka vyzva....je to pro nej neskutecne vysvobozeni....

At uz se stane cokoli....na vyssi urovni to ma smysl....
20. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi...presne tak...
20. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja som mala malu v 31 :wink:
20. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto ja od určitej doby nehovorím, že mne sa to nemôže stať a ani že to nechápem prečo niekto urobil niečo aj ked nejaký hrozný čin :unamused:
napr,sebevrah, niekto povie ako to mohol? ale možno v tom momente ked sa odhodlával čo ďalej, tak keby v tej chvíli niekto pri ňom bol, tak by to nikdy neurobil! veď musel byť veľmi osamelý a ten strach čo ďalej??
zrejme je to ozaj všetko o láske vedieť ju dať ale aj vedieť prijať :fearful:
20. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v 29
20. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi janus, tak to ste mladšie ako ja :grinning:
som už starý kóň :sweat_smile: pri vás :grinning:
20. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stary kon ma zkusenosti...mas co nabidnout :wink: :wink: :wink: :wink:
20. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka - to si len myslis :wink: nie si stara,si tak stara ako sa citis
20. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus, na facebooku som :grinning:

mirka, s tym kostolom je to vecna tema :unamused: ja som bola vychovana tak, ze ako deti sme museli pravidelne do kostola chodit. ja som to ale neznasala :confused: a samozrejme teraz do kostola nechodim. tiez som toho nazoru, ze na to aby bol clovek veriaci, nepotrebuje chodit do kostola... ved len samotna predstava, co vsetko nam cirkev zatajovala a zatajuje... no hruuuuza, ale tak vsetko ma nejaky zmysel, nie?

pekny vecer vsetkym
:slight_smile:
20. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kess...muj tatka byl verici a chodil sem tam do kostela...ale nikdy-NIKDY-mi nenutil viru...rikal, ze si na to prijdu sama....dekuju tati :slight_smile:
20. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri,to som presne myslela,čo píše adina-o tých dušiach

myw, na FB je to uzavrete,len my to čítame
20. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri - este k tomu co si pisala ze si sa naucila veci chapat a byt trpezliva...mne sa vela ludi divi ze sa bavim a komunikujem s clovekom,ktory mi velmi ublizil.Ja som ale musela prejst cestou ked som ho nemohla ani vystat,potom bolo obdobie ked som ani pocut nechcela a teraz sa spolu bavime....ale musela som odpustit.To ma stalo vela,ale pochopila som ze tym ze ho budem neznasat nic neziskam..
20. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus si zlatá :grinning: :grinning:
niekedy si pripadám medzi vami ako outsajder :rolling_eyes:
vy máte skúsenosti s anjelmi, cítite duchov, vidíte auru, viete astrálne cestovať, venujete sa reiki alebo meditáciam, no ja robím z každého rožka troška a hlbšie už nejdem :confounded:
mám niečo ako rešpekt a možno aj strach :pensive:
ale som rada,že píšete svoje skúsenosti :wink:
20. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uff uz zase dycham, manzel sa ospravedlnil ze bol nervozny na mna. Evidentne ho ucim... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, no ja budem musieť utekať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
priateľ tu ticho pení že sa mu nevenujem :unamused:
tak sa idem venovať :sweat_smile:
píšte, zajtra vás dočítam :dizzy_face:
prajem pekný plodný večer :grinning: :grinning: papa
mirka.....vsak cti-nikdy nevis co te zasahne do hloubky....a vis co? Ty jsi zlata :slight_smile:
20. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok