Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
22. okt 2009

Jaj takú dobrú paštéku som včera urobila... už si dávam tretí krajec chleba 😝

dali4
autor
22. okt 2009

Taký od veci príspevok sem... len sa mi to napísalo ked som utierala sliny s klávesnice 😝 😀 😀

adina22
22. okt 2009

dali dobru chut 😉 😀

dali4
autor
22. okt 2009

adi dakujem 😀

dali4
autor
22. okt 2009

myw... musíš sa teraz cítiť perfektne 😵 ... ča sa týka domu. Ja si vždy tak predstavujem, aké by to bolo, keby že sa sťahujeme do nového... My s mm velmi túžime po dome, máme trojizbový byt, za ktorý sme samozrejme vďační 😉 ale dom je našim snom. Ja verím že raz ho budeme mať .
Veľmi vám prajem, aby ste sa v novom domčeku cítili dobre 😵 ...

mywiel
22. okt 2009

Dali dakujem, no ja som hladala 7 rokov kym sme nasli a novy nie je, je z roku 76 ale vo velmi dobrom stave, samozrejme, ze bude treba par veci prerobit, kachlicky v kupelni, novu kuchynu, vymalovat, ale na to vsetko sa strasne tesim. 😉 😵

mywiel
22. okt 2009

Adina navrhnem mu... 😉 😝 😀 😀

dali4
autor
22. okt 2009

v 76-om som sa narodila 😅

j.a.n.u.s.
22. okt 2009

...prozivam nejakou krizi(vztahovou)...fuj

Tak jsem poprosila tatku at za mnou prijde v noci....a on prisel 😉

Nic nerikal, jen se usmival...prisel jen zkontrolovat....tak mi bylo dobre ho znovu videt.

Byl krasny.Zdravy....jsem rada, ze se to deje...

To jen tak mimo temu.

myw...to zarizovani na baracku, je to fajne, vid?

mywiel
22. okt 2009

Januska moj drahy Menakel 66 ti pomoze... 😉 Ano je to super, hlava plna snov. 😵

mywiel
22. okt 2009

MANAKEL oprava 😉

mywiel
22. okt 2009

Manakel 66

Poznání dobra a zla
Stabilita, důvěra
Vysoká morálka
Zklidní te, vyléči nemoci
Přívětivost, laskavost
Potenciálem skryté v hlubinách naší
Sny, sny, High Zahájení
Znovusjednocení kvalit těla a duše

j.a.n.u.s.
22. okt 2009

myw...diky 😉 ...ale nevim co s tim mam delat? Bo jak tu byla o tom diskuze, jsem byla busy...

Jinak jsem u mamky, a nejde mi psat do fb! Ale musim reagovat! Nadherne fotecky....s mesicem mam na plose PC....moc me dostala....
A s tym co jsi psala o prispivani souhlasim.... 😉

linette
22. okt 2009

dobre ranko snehulky a snehulko 😉 sice je uz obed, no pre mna rano 😀
v poslednom case vas zanedbavam, ale to preto, lebo priatel ma dovolenku a musim sa mu venovat, niekedy si vyzaduje viacej pozornosti ako male dieta 😀 😝

vidim, ze sa tu objavili novy prispievatelia tak vas vitam, dufam, ze sa priucite nieco pekne 🙂

BIBULA welcome konecne, kde si bola tak dlho?? 😎

myw congratulation k domceku 🙂 jak vam je dobre novy domcek, nova energia, nova etapa, len pekne zariaduj (ja mam chut tiez zariadovat a to dost casto, len nemam co) 😉 zelam vsetko dobre v novom domceku, aby sa vam dobre spinkalo a byvalo 🙂

j.a.n.u.s.
22. okt 2009

myw...co to jsou za tapety? jenom obrazky, nebo se to nejak da koupit i na stenu....vis jak byly kdysi pres cele steny ty tapety.....ja jsem takovy magor, ze byc sem chtela mit v obyvaku takyto les!!!! 😀

linette
22. okt 2009

janus ja som na facebooku neni registrovana. ale to je super, ze ta tema je uzavrata, pretoze mnoho ludi veci zneuziva a nielen na facebooku ale aj na pokeci 😉

linette
22. okt 2009

vcera ste sa bavili o tarotovych kartach, ja s nimi nemam skusenost, no anjelske chcem pod stromcek 🙂 ale oni nevestia. minule som skusala vestit ale ani neviem ci som to dobre robila..

pozrite si tieto: zrejeme aj tie si vypytam pod stromcek, su nadherne: 😉
http://www.aeclectic.net/tarot/cards/legacy-div...

linette
22. okt 2009

myw to je nadherny lesik 😵 asi zavitam do lesa, som tam davno nebola. a teraz ked opadava listie, tie stromy budu nahe. ja mam rada zimu, ved som zimne dieta 😀 pre mna ma zima a jesen svoju vonu.. je to normalne? 😀 😀

linette
22. okt 2009

janus ta tapeta co sem myw hodila je na pc.. ako pozadie na pocitaci 😉

renatkas
22. okt 2009

ahojte. viete mi poradit, co to znamena ked stale vidim na hodinach 22:22? uz asi 5 dni v kuse sa stale pozriem na hodiny ked je 22:22. S manzelom riesime nejake financne problemy, znamena toto cislo nieco?

Vdaka.

linette
22. okt 2009

renatkas moc sa do tych cisel nevyznam 😒 na hodinu 22:22 sa viaze toto:

22:22
Nejintimnější spojení s jemnohmotným světem, který je všude kolem vás. Přicházejí důležité informace, vize a sny,
které přesahují rámec všedního dne.

renatkas
22. okt 2009

co to ale moze znamenat? mam strasny strach z toho ze mm zostal nezamestnany (bez podpory), zobrali sme si uver a ked v januari pojdem na matersku, tak splatim akurat tak uver a ani na najom nebudeme mat.
moze to s tym suvisiet? da sa to dat nejako do suvislosti s tymi dvojkami?

mywiel
22. okt 2009

renatkas pockaj najdem, je to pozitivne nemaj strach...

mywiel
22. okt 2009

222 – Vaše čerstvo zasadené nápady začínajú prerastať do skutočnosti. Neprestávajte ich zalievať a vyživovať, a oni skoro vyrazí na svetlo, takže uvidíte dôkazy svojho zhmotňovania. Inými slovami – nevzdávajte sa iba 5 minút pred zázrakom. Skoro sa prejavia a presvedčíte sa o výsledkoch svojej manifestácie, tak nepoľavujte ! Naďalej si pestujte pozitívne myšlienky, používajte afirmace a pokračujte vo vizualizovaní.

dali4
autor
22. okt 2009

myw... dakujem za tip 😉 ... už som si to nahodila...
Tie 22.22 alebo 2.22 vidím stále aj ja... Teraz som si dokonca bola zohrievať jedlo a na mikrovlnke bol nastavený čas ohrievania 2.22 ,čo som teda kukala kde sa to tam vzalo 😕 lebo mi nikdy na mikrovlnke nič nezadávame, že kolko sa má zohrievať...

mywiel
22. okt 2009

Cakas dietatko to je zaciatok novej etapy, neboj sa bude dobre. 😉

mywiel
22. okt 2009

Idem do mesta, je krasne. pa pa 🙂

dali4
autor
22. okt 2009

renatkas... tie dvojky sú znamením že može všetko dobre dopadnúť ak začneš myslieť pozitivne a začneš veriť že to finančne zvládnete. Pokús sa toho strachu a obáv zbaviť 😉

denisocka
22. okt 2009

dali,ty si na FB??? lebo ak nie,niečo ti skopírujem na skype