Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
26. okt 2009

Ja som zas mala pred týždnom jednu víziu 🙄 ... z ničoho nič som sa videla v porodnici, ako držím malinkú a len som ju hladkala, nemohla som ju pobozkať, lebo som mala herpes na ústach. Snažila som sa to ignorovať, povedala som si to čo mi napadlo za hovadinu... A dneska ráno sa zobudím, a ja herpes na ústach 😒 ... No je toto možné? Pozajtra idem rodiť.

bibula
26. okt 2009

kazda dusa sa rodi kompletna

dali - nemyslim,ze chape vyznam astralneho cestovania,skor ma lucidne sny 😉

bibula
26. okt 2009

dali vysusuj si to hned rychlo sa toho zbavis

dali4
autor
26. okt 2009

bibul... ja si myslím že on chápe viac ako niektorý z nás 😉. Musela by si ho poznať a počuť ako rozpráva o snoch o vesmíre o energiách. Niektoré veci fakt nechápem odkial má... Okrem toho mal zážitky z minulého života, ktoré mi do teraz vie vyrozprávať

dali4
autor
26. okt 2009

Bib... suším suším 😅 ...

denisocka
26. okt 2009

DALI presne, uplny strach.... vyťah sa proste rozbehne hore neskutočne rýchlo a ide až uplne hore,,,, uplne ,,, vravim,niekdy sa aj otoči .... alebo idem dole a vystupim v suterene bez okien,dveri a nemam ako vyjsť na 1poschoduie,kedže to blokuje výťah

inač,ja mam take fazy - vyťahove, lietajuce,autobusove..momentálne mam schodzky s kamaratkami z detstva

dali4
autor
26. okt 2009

Deni... to ano. Myslím že práve také tie fázy sú dokazom toho že nám sny niečo naznačujú. Ja mám teraz fázu erotických snov 😅 a stále niečo riešim s mamou.

certica
26. okt 2009

ahojte zlatikovia 😀
ja zas len na hop-skok, co uz so mnou... 😅

myw, velke Ď. za dalsie kapitolky 🙂

k lieceb. metodam - ja sa tiez snazim trochu alternativnejsie fungovat, klasika medikamenty nastupuju az ked zlyha ine, resp. neviem najst vhodnu alternativu. rozhodne, co dost silne odmietam su kortikoidy, rozne analgetika proti bolesti na brufen. baze tiez nemusim, atb rozhodne nie za kazdu cenu a na kazdu blbost.
pouzivame babske recepty, biolampu, eter. oleje, hydrolaty, dolezita je urcite strava. a pocas choroby urcite co najmenej zatazovat travenie, post je ideal.
co sa homeo tyka, nieco na nej bude, par veci pouzivam, niektore v minulosti zabrali, niektore nie. len ja si myslim, ze homeopatika moze byt velmi fajn zalezitost, ak sa neaplikuje plosne, teda hromadne, ale individualne na jednotlivca, co si vyzaduje dobreho homeopata a nie len tak kupovat volnopredajne v lekarni.

ale mywiel to v podstate zhrnula uplne najlepsie 🙂

dali, aj mne sa kedysi v davnej minulosti velmi casto snivalo s vytahmi (i v detstve) a tiez to bola obrovska rychlost, bolo tam vasinou mnozstvo cisel (aj 500 posch.) a letelo to so mnou dole, ale obcas aj naopak. hlavne som to nevedela ovplyvnit, ked som sa chcela dostat na nejake konkretne poschodie alebo vystupit.vsetko mimo moju volu a teda nie velmi prijemne sny.

dali4
autor
26. okt 2009

Ale teraz tak rozmýšlam... aj herpes na ústach mi niečo naznačoval. Asi som to nemala ignorovať... mala som možno urobiť niečo, čo som neurobila, alebo nerobiť niečo, čo som urobila... 😒 S čím má súvis herpes na ústaCh 😕 ? Nemám doma knihu Uzdrav svoje telo, nakukla bysom tam... ☹

bibula
26. okt 2009

dali - to je super, moj nejavi ziadne znamky pamatania si, mozno stym este zije...len niekedy ked nevie zaspat,tak odhana rocickami,chodte prec ondrik ide spinkat,potom pridite budeme sa hrat🙂
mohla by si skusit mu davat otazky co sa tyka jeho vyznamu v tomto zivote, mu ho mozes pomoct naplnit...

dali4
autor
26. okt 2009

ahoj certica 🙂
Presne tak, homeo sa musí predpisovať absolutne individuálne. Je tam doležitý aj psychologický rozbor, vzťahy v rodine a detstvo, to hlavne.

certica
26. okt 2009

dali, herpes - udajne nieco v sebe dusis, potlacanie hnevu, predpojatost, neochota prijmat nove veci...

no musim bezat, uz som mala byt davno fuc 😲

dali4
autor
26. okt 2009

bib... niekedy bysom chcela vidieť čo vidia deti 😵 .
S Marečkom sa strašne vela rozprávame na tieto témy, lebo som zvedavá, čo všetko "vie", alebo ako vníma, je to zážitok ho počúvať 😅. Pýtam sa ho, musím ale postupne, pomali, lebo hned mi povie "teraz na to neni vhodný čas abysom ti to povedal 😲 😅 😀 "

dali4
autor
26. okt 2009

Ozaj včera som mala zaujímavý sen 😀 ... kukala som na seba do zrkadla a bola som strašne nádherná 😅 . Bola som to ja, ale taká vylepšená, ako ked vyretušujete a upravíte fotku. Hustejšie lepšie vlasy, výraznejšie oči, úplne hladká pleť a tak... a ja som sa len na seba pozerala a usmievala sa 😅 ...

dali4
autor
26. okt 2009

Ešte jeden výrok mojho malého 😅 "musím si upratať izbu, lebo mi tu neprúdi energia a potom zle spím." 😅 Toto povedal bez toho abysom mu ja niečo také hovorila...

dali4
autor
26. okt 2009

certica... to potláčanie hnevu, može byť 😒

dali4
autor
26. okt 2009

... lebo som sa nechcela hádať 😒 ... to by bolo ešte horšie. No mala bysom sa teda nejako vybiť...

denisocka
26. okt 2009

dalimáš vynimočne dieťa a je vzacne sa vidieť v zrkadle 😉

denisocka
26. okt 2009

09:09

Nezapomínejte na období, kdy jsme byli dětmi.

Tam je totiž největší tajemství,

stát se dospělým je jako zatáhnout navždy černou oponu

dali4
autor
26. okt 2009

deni, viem že je vynímočný, no bohužial málokto v jeho okolí si to uvedomuje ☹ . Preto sa mu to snažím nejako ja vynahradiť a pomoct mu pochopit, prečo na nom ludia vidia len to negatívne.
09:09 ... to sedí čo 😵 ?

dali4
autor
26. okt 2009

Vidiet sa v zrkadle je vzácne 😕 ?

bibula
26. okt 2009

dali- musi to byt skvele...asi este nie je ten spravny cas ,aby ti urcite veci hovoril... ktohovie kym bola jeho dusicka predtym .zachvilu mu zacne skola,puberta-same rizika zabudnutia... 😒

dali4
autor
26. okt 2009

bibula... veď to 😒 ... Ale kto vie, možno nezabudne. Neťahám z neho vedomosti, len nadhodím tému a ked vidím že chce hovoriť tak sa aj pýtam a ked na mna hodí ten svoj pohlad 😅 ... tak sa nepýtam a poviem, že chcela bysom sa o tom rozprávať a ked sa bude chciet aj jemu, tak hocikedy nech za mnou príde. V tomto je tu generálom on.

bibula
26. okt 2009

tak to ma byt...a ako reaguje na babatko?🙂

dali4
autor
26. okt 2009

Velmi sa teší. Aj to bolo také zvláštne že hned od začiatku rozprával o dievčatku... bola som tehotná iba pár týždnov a on si bol úplne istý že bude mat sestričku 😅 ... a vraj bude mať rada vláčiky ako on. Tak to som naozaj zvedavá 😀 .

denisocka
26. okt 2009

😵 krásne

bibula
26. okt 2009

🙂
takze to chce vlacikove obliecky do postielky🙂

mywiel
26. okt 2009

Herpes na ustach je hnev... 😅 😔

mywiel
26. okt 2009

Dali Marek je stara dusa ked uz v detstve si toto pamata, je uzasné ze si ta vybral. 😵

denisocka
26. okt 2009

musi byť polovička duše práve partner??? nemože to byť trebars brat?