Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
7. sep 2009

janus:
ulozila som si to k zalozkam. je to vsetko zaujimave a uz ma napada spusta otazok, ktore by som ani do zajtra nedopisala. ja sa radsej nechcem zamyslat, bojim sa, zeby som mala pochybnosti, ale zaroven to chcem vediet a tiez chcem verit.
takze peklo neexistuje a nebo ano, tiez karma, minule a buduce zivoty.. cize ja ked som cely zivot dobra a nerobim hriechy ziadne (to je len priklad) tak je sanca, ze po smrti sa dostanem do neba a nenarodim sa v buducom zivote, pretoze si nemam co odtrpiet?
su ludia, ktori vidia buducnost a vedia ju predpovedat - my ked ju vieme dopredu tak ju mozme zmenit a tym padom si zmenime osud. alebo to sa neda? co je v osude dane tak sa to stane a nevieme to zmenit?

denisocka
7. sep 2009

dievčata,na tom linku čo som dala su aj knihy Hovori s bohom na stiahnutie

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Ja neco takoveho jako vesteni budoucnosti nemam rada, nebot je mozne, ze si - pokud si zasahnes do budoucnosti nejakym jinym rozhodnutim - beres moznost naucit se tomu cemu zrovna mas.

Jinak kazdy si utvari zivot svymi myslenkami....muzes si svuj osud menit uz ted....zalezi jake jsou tve myslenky....

Strach pritahuje energii podobneho druhu...

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

den-nechce se mi hledat....das ho tu jeste raz?

denisocka
7. sep 2009
linette
7. sep 2009

janus:
ja mam bujnu fantaziu aj myslienky. viem si predstavit vselico. ked si predstavim ja nieco o inom a potom iny o sebe tak sa to splni? ale ktore? to co som myslela ja o nom alebo on o sebe?
to vsetko je uz take magicke ako magia.

denisocka
7. sep 2009

linete, každa myšlienka je tvoriva, každa 🙂

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

jsi zlata...diky!

Perla:
Snaz se v druhych videt vic, nez ti ukazuji.

linette
7. sep 2009

denisocka:
a neni su to vsetko len dohady?

denisocka
7. sep 2009

a prečo by to mali byť dohady

denisocka
7. sep 2009

😝 ja neznašam filozofovanie a take podobne dokazovanie pravdy a tak,takže ja sa ani nezapajam do presviedčania,to neni moja parketa .

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Kdyz po necem treba touzis...priklad po krasnem cervenem koberci...."vysles" tuhle myslenku do Vesmiru a tam se to zacne "otacet" a vsechno ve tvem zivote te bude vest k tomu, aby jsi docilila sveho prani(cerveny koberec)....budou ti "nahodne 😉 " chodit do schranky letacky s kobercema...nejlepe ve sleve 😉 ....kamoska pojede do Ikei a poprosi te, jetsli nepojedes s ni...a bum! Bude tam presne ten koberec, ktery jsi chtela. atd.

Takhle funguji myslenky....

Ale pozor, znamy si pral stravit dovolenou se svou novou partnerkou jinak nez se vsemi ostatnimi...a taky se mu to dostalo. Partnerka mela horecky a on pri ni celou dovolenou sedel a mel o ni strach.

To, ze si tvorime zivot vlastnimi myslenkami se muze zdat jako blbost. Protoze casova vzdalenost mezi myslenkou a vysledkem muze byt i nekolik mesicu. Mezitim vlastne zapomeneme, ze jsme si neco prali. A pozor funguje to prave taky v tom negativnim smeru.

linette
7. sep 2009

denisocka:
kazdi tvrdi nieco ine a kazdi si je v tom "svojom" isty. dohady ani ja nemam rada a z filozovania ma len hlava rozboli.

janus:
toto som uz niekde pocula. je to zaujimave ako to vsetko do seba zapada.

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Pravdu vidis tam, kde ji chces videt linette 😉

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

A je dobre, ze se ptas, protoze jen tak ti dojdou odpovedi...

V kazdem okamziku se rozhodujes, kym jsi a budes. Tvuj zivot je vzdycky vysledkem tvych myslenek.

ad kazdi tvrdi nieco ine a kazdi si je v tom "svojom" isty: vsechny cesty vedou do Rima 😉

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Chcete-li změnit destruktivní směr, jímž se ubírá svět, můžete udělat pět věcí:

1. Můžete přiznat, že některé staré představy o Bohu a Životě přestaly být prospěšné.

2. Můžete přiznat, že o Bohu a Životě nevíte všechno a že toto poznání může všechno změnit.

3. Můžete připustit, že se dnes mohou zrodit nové představy o Bohu a Životě, které mohou vést k novému způsobu života na naší planetě.

4. Můžete začít zkoumat tyto nové názory a pak je začlenit do svého názorového systému, pokud budou v souladu s Vaší vnitřní pravdou.

5. Můžete začít žít takovým životem, který bude vyjádřením Vašich nejkrásnějších představ, místo aby byl jejich popřením.

ness
7. sep 2009

ja len nechapem jedno, vsade sa pise o sile myslienky, a ze treba mysliet pozitivne, neprivolavat si nic negativne tym, ze budeme na to mysliet, potom sa nam to nestane, u mna je to opacne, vzdy ked myslim pozitivne, ze vsetko dobre dopadne, tak sa stane ten najhorsi scenar, aky moze nastat a naopak, vzdy ked myslim tazko negativne, ze urcite sa mi stane to najhorsie, tak sa mi stane to najlepsie, ze az neverim, ze az tak skvele sa mohla ta situacia vyvinut
ako keby to u mna fungovalo naopak 😒

denisocka
7. sep 2009

možno preto že kdesi je presne ta myšlienka o ktorej voeš,že sa stane pravy opak toho,čo si myslíš

elule
7. sep 2009

Ahojte tak prave som si čitala tuto temu najprv som si nebola moc ista a zrodila sa vo mne otazka či je to možne aby nam pomahal niekto ako anjeli no čim dalej som čitala tak som bola ako v tranze. Mam taky problem už dlhšiu dobu nemam spravy o manželovy neviem, sa vôbec uvolniť stale na neho myslim mam neskutočny strach či sa mu niečo nestalo a vtedy to prišlo bum a zazvonil telefon hned som vedela kto to je aj ked to bolo neuveritelne.Možno to bola len nahoda no ten pocit bol divny myslim si že prave teraz zasiahla vyššia moc.

denisocka
7. sep 2009

super ! 😉

slavik
7. sep 2009

baby, však ja vás nestíham čítať. Som v robote tak sem vždy len nakuknem. Večer to snáď dobehnem 🙂

ivka144
7. sep 2009

Ja si Vas cely cas citam, ale nemam take skusenosti ziadne, lebo som niekde veeeelmi na zaciatku.
Ale nazorovo sedim - napr. vsetko co mywiel napisala - uplne uplne suhlasim a verim. Ale neviem, v com je problem sa hybat, ked viem, ze veci su takto - ocakavala by som, ze ma samotna tato vedomost pohne spravnym smerom a nic a odkedy som sa vydala a mame maleho..., bieeeda, uplne som sa zozemnila.
Tak len tak pisem, aby ste ma prijali virtualne medzi seba a zacinam citit, ze je pre mna tato diskusia inspirujuca, teda mtivujuca...
Pre zaciatok som si tiez spravila test - vyslo mi Projektor, daco 3/5, ale este som sa nezorientovala, kde si precitat viac a ako si to vysvetlit.
A neviete, ako VELMI je dolezity cas narodenia? U nas sa traduje, ze som narodena rano o tristvrte na 8, ale neviem, ci to realne nebolo skor za 10 8. Ak ide o nejake casove pasma pocas dna, tak ok, ale ak ide presne o cisla - 7:45 alebo 7:48 alebo 7:50, asi je to rozdiel, ze? Vy to viete ako presne??
D.
Inak Deni - ako maly a ekzemy? Pamatas si ma? (Musim sa zas rozhybat k alternativnym smerom, lebo medzicasomm okrem extremnej diety sem tam pouzivame aj kortikoidy a denne antihistaminika, aby sme prezili...) A nahodou kukam Vasu vestu na MMB, ale ked je velka Vam, asi aj nasemu bude.,.., skoda...

denisocka
7. sep 2009

ivka-tak ekzemy nemáme !!!! 😝 nič,odkedy som zistila že nam škodili ečka a farbivá,hlavne v jogurtoch a lekvároch,kašiach .....

denisocka
7. sep 2009

a ešte,ja ked som porodila,ja som zo svojho uhlu videla čas 7:57 a napísany mám 7:55

ivka144
7. sep 2009

Aha a mi napadlo, ze nas maly je narodeny 24.9. o 15:15 - tie dve 15ky daco mozu znamenat?
Inak Vam je niekomu jasne, ze ako to robi ten test - na zaklade coho? Viem si to nejak aj ja vypocitat a niekde je schema?
Deni - vy sa mate! My nechyrujeme o Eckach, mlieku, jogurtoch, lepku, vajciach, orechoch, cukre, paradajkach, broskyniach, kurcatach atd, atd a..., aj tak..., mozno este travy, pele, rooztoce... Inak myslim, ze to je taky psycho u nas, ze to pomaly aj s touto temou suvisi..., taky extre to nemoze byt nahoda, ani len taka vrodena neznasanlivost, takze opat sa musim do hbky nejakej dostat... (a tu vestu este kuknem, d)

denisocka
7. sep 2009

Ivka,možno neuveríš,ale ked som sa na to všetko vykašlala tak sa nám začalo dariť. Proste som prdtala na ZDRAVOM DECKU HLADAT CHOROBY - doslova.tak mi to pri posladnej navšteve pohotovosti povedala doktorka

inač baby,my asi máme črevnu chripku,aj muž dnes prišiel jak vyrigana krupa 😝 a ja mam take krče v žaludku,coca cola to ešte zhoršila,ale možno aj zat,že som od rana len na vode,nič som nejedla

nobody
7. sep 2009

elule ..tak tušení je úplně normální věc .... jak telepatie ..prostě normální vjem
tak už jsem si zas sem vlezl..radši půjdu 😀
andělům zdar

dali4
autor
7. sep 2009

Ahojte decká 😀 no, nestíham ani ja... Toto je taká téma že sa o tom dá rozprávať fakt do nekonečna.Ale to je super 🙂 .Ak možem,k tomu očistci...ja si myslím že očistec je vlastne tu na zemi.Vždy keď sa narodíme,tak vlastne napravujeme chyby z minulých životov... Tým sa zdokonalujeme,stávame sa lepšími.

dali4
autor
7. sep 2009

A ešte k tomu,čo je po smrti... ja si moc nemyslím že ked niekto verí tomu že život nekončí tak pre neho naozaj nekončí a pre toho kto si myslí že končí,tak skončí 😒 ... Nemyslím si že máme v tomto na výber.Všetci sme tu abysme sa učili... tí ked sa menej naučili za minulé životy,tí majú samozrejme aj pochybnosti,čo sa týka energií...Boha... preto sa musíme rodiť znova a znova abysme pochopili...

bibula
7. sep 2009

podla mna to po smrti nikomu nekonci,ani tym co si myslia,ze skoncili...len je to pre nich asi tausie,aj umriet,aj sa "zobudit" mimo 🙂