• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
bambulky, neviem prečo ale stále mi chodí po rozume dali :confused:
asi na nás myslí v tej nemocnici :wink:
už sa teším keď napíše, aká je malinká a tak :dizzy_face: a či ten sen bol naozaj :wink:
29. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano dve taburetky zlu so slonikom, zelenu so zirafou, ten stol a stolicku oranzovu so slnieckom, je to rucna praca a aj rucne tienené a malované, zboznujem jeho vyrobky, robi plno inych veci este... :wink:
Mirka keby som mala fotit vsetky knihy tak to by bolo aspon 10 fotiek... :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw to mi je jasné že by tých foto bolo viac :grinning: :grinning:
ja sa práve pozerám na našu knižnicu, už sa knihy nedajú kde dávať, vyzerá to ako bordel :unamused: :grinning:
ale rozmýšľam že ich ináč poukladám, lebo som dala navrch romány a tie ma už neberú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som vždy na každý sviatok chcela knihu a mama mi kupovala veľa krát sladké romány :grinning: :grinning:
moc to nemusím ale oddychovka dobrá :wink: len na jedno kopyto všetko :sunglasses:
29. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zlu... :grinning: zltu nie zlu :grinning:
29. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano aj pre mna je kniha ten najkrajsi darcek, ale na romany nie som ani ja. :sweat_smile:
29. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som vam to pofotila,len facebook zas blbne
29. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi net,z mobilu sa mi zle pise,ale vidim,ze nic nezmeskavam
29. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulenky...

...mate alternativni recept na nebolestivou menstruaci?
Ja pouzivam jen zelezo v sumaku....

Mivate taky takove "jine" stavy? Ja mam schopnost(kdyz mi to zacne-tak cca2-3hodiny bolesti) promlouvat silneji se svym duchovnim pruvodcem :wink: ...vice citim i pritomnost "cizich" dusi... :confused:

Jsem jakoby "naha", lehka...temer necitim telo :wink:
29. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw...to je muj sen...neco takoveho vyrabet!!!! Stolicky a malovat...ja delam ze starych veci nove... :wink:
29. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toz kde ste vsetky?

Mamka si vzala malou na obed k ni...mam volno, pujdu vyrabet andelskou jmenovku na nase dvere :wink: ...pak odfotim a ukazu!
29. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zrovna jsem požádala svého Mistra o zasvěcení do I.stupně Reiki... :slight_smile:
29. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani fakt?tak ti poslem knihu,tesim sa,nech ta to obohati.
29. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, jsi zlata...premilam to v sobe uz dlouho...ale jsem odhodlana, potrebuju prekrocit tento pomyslny prah-dostala jsem radu :wink: ...pri tech bolestech! Mistra uz mam dlouho vybraneho, stacilo jen pozadat. :slight_smile:

Vraci se mi SÍLA!!!! Deni, vraci se to!
29. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Januš, pozerám že si z Karvinej, ja tam mám veľmi dobrú sesternicu. :slight_smile:
29. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janus tak super :wink: no na MS je dobra alchemilka caj :slight_smile: Aj mne by sa pacilo nieco vyrabat, malovat, tiez mam sklony k malovaniu...sa vytesim na stenach v dome :grinning:
29. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem upratovat, vysavat a zas po auto do garaze uz opravili tie brzdy a objednali nové kluce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/photo.php?pid=716230&l=205b3e7425&id=1436405535
toto je nádherna myšlienka ... ach kolko veci a kolko ludi ma pri nej napada
29. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodi z vás niekto na JOGU?

alebo použiva pripravky od ENERGY?
29. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som užívala gynex. :slight_smile:
29. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj ja,aj to na pečen a obličky, bola som aj členka , bavilo by ma s tým robiť
29. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tvorive anjelske dusicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ked neprispejem citam vas poctivo.Mam teraz obdobie ked som sa viac do seba schulila a citim nejake zmeny na sebe,bavi ma citat a mysliet na pekne veci :dizzy_face: :wink:

deni - ja som cvicila jogu asi dva roky

myw - ten detsky nabytok krasa,nemohla som sa vynadivat,alchemillka mi tiez zabera :wink:
29. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak? maš dačo z toho?
29. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc sa porovnavas....
29. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pozrite čo som našla, odkaz od Patrika Schwayze z druhej strany. Som dojatá, nemám slov. http://cestaklasce.webnode.cz/patrick-swayze-sdeleni/
29. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni - no citila som sa v kazdom pripade lepsie tak vyrovnanejsie,aj ohybnejsia som bola nemala som problemy zdravotne :wink:

bibul - kto? :confused:

a tak mi zmazali fotku v profile vraj som tam nebola :grinning: no nebudem sa hadat,aj ked skoda ze nevideli blizsie kedze to bola fotomontaz :slight_smile:
29. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka - pekne :wink: :dizzy_face: ako z filmu duch tam si to vlastne zahral to co teraz preziva :wink:
29. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi mna mysli ....
29. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok