Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
29. okt 2009

tak dufam,ze tato bude vyhovovat 😉

mywiel
29. okt 2009

Zas drazim hodim foto... 😅

adina22
29. okt 2009

myw - ja tie stolicky a stolceky uplne ''zerem'' 😉 su tak milucke...od koho su vlastne?

mywiel
29. okt 2009

Butik so Slov. suvenirmy v Tescu v Ban. Bystrici, vyrobca Slonco 😉

denisocka
29. okt 2009

kde dražiš,na ebay?

mywiel
29. okt 2009

ano 😉

denisocka
29. okt 2009

kde ste? ja som prave skušala ciganske karty, som zvedava či sa trafili . sice som sebe včera jednu vytihala a veru , dnes to vyšlo 😕

linette
29. okt 2009

babulky pekny vecer prajem 😉
vas ale zanedbavam, ale citat sa vas snazim aspon 😉

lienocka skus sa s tym nejako vyrovat, uz ked sa ti to oko otvorilo, tak to je ako dar 😵 neviem, ci si si to predtym nezelala ako tu spominaju dievcata..
to som nevedela, ze tie duse sa dokazu takto nejako napojit a robit "zle". ja zvyknem citit, ze v miestnosti som neni sama, casto mavam pocit, ze ma niekto sleduje. nezelam si vidiet toho, kto tu je, pretoze neviem ako by som to zvladla. mozno kebyze ich vidim, potom by uz bolo lahsie. ide o ten prvy dojem. si myslim keby si na to neni pripravena tak sa ti neotvori. urcite to vsetko ma vyznam, ved vsetko sa pre nieco deje a nahody neexistuju. neviem ci davala byt vysvatit knazom, palit kadidlo, atd.. nepoznam tie metody. v jednom mojom oblubenom serialy (supernatural) sypali sol pred dvere a okna koly zlym demonom.. neviem ci to pomaha, ale skusit mozes.

teodorka to je super feng shui, ja som sa tiez chcela zapisat na kurz, lenze mama mi neda peniaze na take "hluposti" ako to vola.. ved ty nas poucis 😵

deni ja som tiez bola raz u jedneho liecitela a ten robil take hokus pokus - drzal pri mne dlan, kreslis "mna" na papier a potom kruzkoval na "mne" choroby, teda dal kruzok na organ, z ktorym mam problemi. neviem povedat ci sa trafil bola som tam hodinu a cim viac som tam bola, tak celu "mna" pocarbal. potom okolo "mna" nakreslil dalsie osoby a zevraj som obklopena duchmi. tak volaco v duchu asi robil a povedal, ze duchovia su prec. a odvtedy sa na mna divne pozeraju ludia.. jaaaj a este sa ani netrafil preco som k nemu dosla. isla som k nemu koly mojmu strachu z ihly. 😒

janus som sa naplasila tym videom, sa modlit budem za to aby to aj k nam neprislo. tak usa teraz vymyslaju hluposti, ze ich to bavi na ludoch si zarabat a robit im zle. waaaaa 😠 😠 😠 😢 ja zit v usa tak som uz na psychiatrii s mojim strachom z ihly a este k tomu na silu ockovat. sa zblaznili. a to akoze zobrat deti nasilu rodicom a zaockovat?? to ma byt zart? a ten kto sa neda, tak toho izoluju a ktovie co na nich budu skusat, zacina mi byt zle ☹
inak nieco na menstruacne krce by sa zislo aj mne (okrem ibalgina, z toho som uz prejedena, ked mam menstruaciu tak to zerem ako chleba).

myw a deni jako vam je dobre, ze mate take knizky doma, ja som take knizky nedostavala v detstve a ked rodicia videli, ze ma take veci zaujimaju mi aj tak nekupili, vraj by som sa bala. a teraz ked sa staviam pomaly na vlastne tak si ich zacnem kupovat 😀

myw diagnoza nakupna horucka 😉 velice su chutnucke tie hracky a aj tie stolicky a stolik, krajsie ako v ikei, len pekne kupu kayi nech sa hra, ved detsky svet je najkrajsi 😵 (ja by som sa este aj teraz s niekym vedela zahrat a odreagovat sa 😀 )

linette
29. okt 2009

baby zajtra idem na pohreb 😢 nemam rada pohreby, neviem ako to tam vydrzim..
deni myslis, zeby som v mysli mala rozpravat tomu panovi, ktory zomrel, ze zomrel a nech sa s tym skusi vyrovnat? (dobili ho cigani a v kome v nemocnici zomrel - je to vzdialenejsie rodina)

denisocka
29. okt 2009

prihovarať sa určite možeš , ja pohreby nemusim

linette
29. okt 2009

ani ja ich nemusim, ked vidim tych ludi ako placu a potom zomreleho a este ked je vystaveny.. a potom ako pochovavaju ☹ ani neviem ci mam ist, videla som ho len parkrat, mama nejde, ale ja idem. idem s babkou aspon nepojde sama. ja som tu vzdialenu rodinu videla len parkrat, ale si myslim zeby som tam mala byt

linette
29. okt 2009

zevraj bol sest dni v kome ☹

linette
29. okt 2009

inak som sa rozpravala s jednou tetou (s tou ktora sa zaobera ezoterikou) a ta mi poradila knihu svet bez hranic, zevraj ju ta kniha posunala najviac. podielal sa na nej joe vitale (znami zo secretu). je to vlastne havajska metoda ho´oponopono

denisocka
29. okt 2009

no a sme pri hoponopono,to som tu už dávno písala 😉

linette
29. okt 2009

aj sa mi to marilo, ze si to spominala 🙂 tusim aj clanok si sem hadzala, a skusas tu metodu??

linette
29. okt 2009

deni aky je postup pri ciganskych kartach? pomiesas a vytiahnes alebo si ich nejako vylozis?

linette
29. okt 2009

minule si spominala, ze ta bolia usi, ak si dobre pamatam. v knihe liecenie s anjelmi som nasla toto a hned som si spomenula na teba:
usne cakry, ktore najdete priamo nad obocim nalavo a napravo, suvisia so schopnostou nacuvat hlasu Ducha. ti, ktori ticho medituju a dokazu zachytit odkazy z Neba, otvorili svoje usne cakry a pritahuju k sebe dalsich posluchacov.

denisocka
29. okt 2009

lin,dakujem

karty 3x zamiešam,preložim a taham,ale to je metoda z knihy,najdem si svoju asi

idem spať,mna okrem ineho bolia uši aj od hrdla,už 2týždne ma boli hrdlo,ale tak divne,že až teraz mi došlo,že mam pod ušami zväčšene uzlliny,tak neviem čo s tým,

linette
29. okt 2009

deni tak rychlo chod za lekarmi aby ti dali nejake antibiotika, uzliny su nebezpecne ked su napuchnute 😕
ja som mala v hrdle napuchnute a mohlo ma to aj zadusit, ale nastastie klop klop mi lekarka dala lieky a nemusela som do nemocnice.. inak to by bola moja krizova cesta..

dobru nocku, idem aj ja uz spat, vela hodin..

denisocka
30. okt 2009

lin,že utekaj za lekarmi...xiii..to jak utekaj do klietky k anakonde 😀 ale pojem,aspon sa ukazať . davala som si večer reiki tak dačo sa zlepšilo,uvidime 😝

mywiel
30. okt 2009

Ahojko, Linette ja som tiez fan Supernatural 😀 😀 😝 😉

mywiel
30. okt 2009

Uzliny napuchnu ked filtruju zapal, alebo iné toxiny to je ich normalna funkcia a antibiotika hned na vsetko netreba davat, to je ale moj nazor. 😉

denisocka
30. okt 2009

tak nebola som nikde,čakaren bola plna tak som hodila spiatočku

denisocka
30. okt 2009

kde nik, tu nik ... nevadi , poobede idem po karmicke karty

kto to že má tie ciganske - nech sa ozve

adina22
30. okt 2009

no sa neviem dockat co povies na tie karmicke 😵

denisocka
30. okt 2009

čo ty sa nevieš,ale čo mam povedať je...ešte hodinu a vyražame

adina22
30. okt 2009

😀

denisocka
30. okt 2009

mne neodošle prispevok - teda iba smejka

janus,zapni si skype,nech dotahaš ten album

mirka1308
30. okt 2009

Ahojte bambulky 🙂
tak som vás práve dočítala, no moc nepíšete, zrejme teraz veľa čítate 😅
myw, tie hračky sú krásne 😕 Kaya bude nadšená, juj škoda že keď sme boli mi malí, tak také krásne hračky nemali 😒 ale určite som mala veľa hračiek, len s bratmi sme hneď všetko "opravili" 😀 😀
deni, a tie cigánske karty máš dlho či to sú tie nové a dnes budeš mať aj karmické 😕
napíš ako sa ti pracuje aj s tými od Doreen a aksa ti bude chcieť, nepofotíš tie karty rozložené lícom tak, aby bolo vidno aké sú obrázky?? 😨 😔 lebo ja si chcem ešte kúpiť nejaké, ale neviem či anjelské pre dušu alebo pre harmóniu, alebo cigánske. 😉 a možno aj tie karmické ale neviem ako sú pokreslené a v obchode sú všetky riadne zabalené 😖 ak by si pofotila budem neskutočne Happy 😀 😀 mne stačí aj tak málo na radosť 😵

mirka1308
30. okt 2009

janus a anjelskú menovku už máš?? 😕 odfotíš?? 😔 som moc zvedavá 😕