• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
inak, dnes bolo krásne aj keď zima, som sa vybehala zo psíkom :grinning: :grinning:
milujem jeseň, všetky tie farby :wink:
30. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chci se zeptat, zda nekdo byl na regresni terapii, jinak take na hlubine abreaktivni terapii. U nas ji velmi praktikovala Marta Fouckova, ktera take napsala 2 knihy Jsem a Ja jsem, kde pojednava jednak o terapii a jednak o tom, jak funguje svet.
Je to velmi zajimave cteni, trochu ducharina, takze se cloveku taji dech a nevi, zda ma uverit (ale asi jo).
Kdyz jsem se jimi procitala, dost mi to pripominalo buddhismus, i kdyz jsou tam znaky i krestanstvi. Ale budd. to vystihuje mnohem lepe.
30. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som doma,pekne popoludie som mala, mam za sebou radu znamení :confused: najprv som autom postrašila zamnou iduce auto a ked ma predbehlo tak že reklama JOGA CENTRUM :grinning: a potom som v jednej knihe o onajeloch zbadala na titulke presne takých anjelov,ako mam ja tetovanie na krížoch :confused: a pritok to je kerke,nie anjel, nikdy ma to nenapadlo,asi pojdem dotetovať hlavu :dizzy_face:

dostala som na prečítanie tajomstvo príťažlivých srdc od mojej twinflame

a mám tie karimicke karty , ešte som ich neodbalila,mam poct že ich budem musieť mesiac študoavť až ich vyložim

som velmi rada m dokonca sa mi teraz ozvala dlho urazena známa :confused: že ona nebola urazena na mna,že mala dovody ine na odmlku
30. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavi,na regres som chcela,ale vyriešila som to nakoniec sama , bez regresu . nato treba mať aj odvahu,to ti zmeni život šmahom ruuky
30. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem na koncert katky knechtovej - pehy :slight_smile: našla sa stratena duša,ktorej polovička ju nema rada a tak sme sa spojili a ja sa nechám zviesť :slight_smile: autom
30. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, idem vam napisat svoj sen... lebo si ho vobec neviem vysvetlit, ale najprv trosku objasnim situaciu, mozno bude mat niekto nejake vysvetlenie :sweat_smile: ja nad tym premyslam uz cely den. ja som s priatelom cca rok a pol, no nas vztah je odcudzovany hlavne z jeho rodiny. ide o to, ze pri mne sa uplne zmenil a dnes som mala sen, kde sa mi jeho brat prihovoril... normalne spolu vobec nekomunikujeme, ani sa vobec nestretavame... hovoril o tom, ze moj priatel (teda jeho brat) sa zasa k vsetkemu vrati, ze vsetko bude ako predtym... ze sa vrati naspat do svojho bytu, vrati sa k svojej manzelke... ide aj o to, ze od decembra sa stahujeme.. ale ja naozaj neviem najst ziaden suvis a neviem si ten sen vysvetlit...
30. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni gratulujem :dizzy_face: :wink:
30. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda,ja som chcela mať 7777 prispevok,slubola som to tu ked som mala 6666 , a teraz jaka nahoda,som sa potešila
30. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7777 prispevok na anjeloch a moj 5511 v poradi
30. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessi, možno prehovoril len tvoj strach
30. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, myslis?? ja som prave este nikdy nad tym neuvazovala, ze by ma priatel opustil, teda vedome urcite nie...
ale strach z noveho, mozno ano.. no neviem, akosi mi to cele nesedi :confused:
30. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech bibula poradi,ona sa stretla so svagrom tušim a vyrozpravalai si to,či so svokrou?
30. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,mne sa stala teraz taka vec,nechapem

išla som fotiť karmicke karty,tie sa skladaju z 3časti po 12 karty/domy,znamenia a planety. a fotim a v poslednej kopke karty 13 . medzi nimi som hned zahliadla jednu na ktorej bola kvapka od kavy,dost ma to vytočilo,nakolko neviem,či karty neboli v predajni otvorene a ukazovane,lebo sice boli obalene foliou,ale asi tak,ako sme sa učili v škole na pestovatelskom kružku lepiť foliu so zrnkami :sweat_smile:

no ale ine som chcela,kavpku som zmazala slinami :grinning: a začala hladať,ktora karta je duplikat. alebo žeby tam bolo 13 kariet a inde len 11?

nakoniec ma až oblial pot,ta karta čo bola navyše,bola ta obliata kavou :sweat_smile: je to slnko - odfotim detail a dam na FB
30. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola mi smazana fotka.... :grinning:
30. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoj janka,zapni skype,že doťahaš katku
30. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, ja som raz kúpila noviny a bola nich vylúštená krížovka. :slight_smile:
30. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem na skype-ty nee denka...
30. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako mam najst tu knihu o anjeloch , bola taka jemne žlta a farebny anjely do kruhu, asi 5 anjelov bolo,kreslených akoby farbičkami
30. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...cekam az to ztvrdne...ta jmenovka...pak dotvorim.
30. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komu ma čo stvrdnuť? :grinning:
30. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni Tebe sa spat nechce ,coooo?? :slight_smile: :slight_smile:
30. okt 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ja som nabíjana každy večer tolko energiou

ja už 2den po nociach počuvam Alchymistu na mp3 , včera si pamatam,že som sa zobudila na 29.kapitole , tak dnes musim zas aspon od 10. bo som to prespala :grinning:
30. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale už idem,citim tu okolo seba taky zvlášny chlad,vanok, mam to na lavej strane a ruky ma chladne. a okolo je všetko ružove ... sranda,zvyknem vidieť okolo modre,alebo fialove,a dnes ružove :confused: .... dufam,že to nie je ovuulacia :grinning:
30. okt 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile:
31. okt 2009 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré rano :grinning:
31. okt 2009 o 05:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko anjelske dusicky :dizzy_face:

body vitaj po dlhej dobe :wink:

myw - co ty take ranne vtaca? :slight_smile:
31. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok