Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
1. nov 2009

dobre ranko 😵 😵 😵

denisocka
1. nov 2009

ja idem variť,dnes gulaš a malemu nejake file s zemiaky .... pekny den

denisocka
1. nov 2009

teda varim divinu a myslím na bibulu 😀 ..... ta to tuším varila minule

linette
1. nov 2009

dobre ranko ludkovia..

aj ja sa pripajam k dakovaniu: dakujem teodorke a jej mm 😉

teodorka film je fantasticky, videla som len zaciatok, chcem si stiahnut, no nejde to ☹ take zamerania, kde rozpravaju pravdu mam rada

mirka mas toooolko knih, ja mam len rozpravkove, par romanov a zemepisne 😀 aj tie som dala do pivnice 🤐 doma mam len atlas, anglicke slovniky a rozum do vrecka 😀 😀 zacinam si postupne kupovat knizky, ktore ma zaujimaju 😉 tie v pivnici neskoncia

deni tak si predsa skoncila na lieku ☹ mna minule hrozne bolela hlava, az sa mi odpadnut chcelo (ale som to vydrzala). sa snazim obmedzovat ibalginy. ten ruzovy zazrak si davam uz len pri mrche aj to skoro cely platok zozerem 😠 ☹

myw nezobrazuje mi fc fotky - chce to heslo a meno..

linette
1. nov 2009

dnes som mala divnu noc. som isla spat o jednej a zobudila o 4:38 a potom som horkotazko zaspala asi okolo siestej a zobudila az teraz. taky jemny tlak citim v hlave.

mala som 4 sny:
1) dosla ku nam babka a vo dverach stala nechcela ist dnu, kricala so mnou na chodbe (kazdi ju pocul) a na konci vykrikla, ze som tehotna
2) zo strednej sme isli povinne do parlamentu, ja som najprv nestihala, tak som si rychlo pobalila cestovnu tasku a utekala do autobusu. strasne som si chcela zobrat fotak, mala som pocit, ze som ho zabudla, no nakoniec som ho vybrala z tasky, bola som strasne nabalena a naobliekana,parlament bol taky schatraly, vazensko sivy, chodbicky, rokovacia sala mala so skaredymi stolickami. taka uzka chodbicka k nemu viedla ale taka dlha. vela som chcela fotit, no nakoniec ani jednu fotku som nespravila a bola som velmi sklamana z toho vsetkeho. profesorka videla ze nas to nebavi tam nam dala rozchod do tesca. ja som so spoluziakov nikoho nepoznala len jednu (ta bola moja spoluziacka v reale), pretoze ja som skolu davno vychodila a toto boli tretiaci.
potom som sa stazovala profke, ze kde budeme spat a kedy sa ubytujeme, ta pozera na mna, ze to je jedno denny vylet a ja som jej povedala, za toto som dala 15 000 korun??? ona na mna kuka, ze ich to stalo okolo 600 korun a mna zrejme preto tak vela, ze som mimo skoly ako externista. ziadne ubytovanie neni, pretoze to je jedno denny vylet..
3) den maturit. mali sme sa poobliekat do kostymov 😀 a ked dosiel rad na mna musela som anglicku pesnicku spievat a ja spievat neviem. nakonci pri hodnoti som mala ist esteraz, ze si to mam opravit. samozrejme som to zaspievat nevedela, len hrozne falosne. inak som vsetko vedela, len tu pesnicku nie. ked nam rozpravali znamky tak mi povedali sj 3 matematika 1 a aj 4- . som sa rozhnevala, ze ako je to mozne, ved vsetko som vedela az na tu pesnicku a oni sa len smiali. ani tu slovencinu som nechapala preco 3 a matematiku, tak to som sa cudovala, ze 1? ved len jeden priklad som vyratala.. (sranda je, ze z matiku som v skutocnosti vobec nematurovala)
4) u babky bola moja triedna - anglictinarka a ja som s nou zacala kricat, preco mi dala 4- koly tej pesnicky. neslo mi to do hlavy nevedela som sa s tym zmierit. ako sedela, jej trcalo brucho a potom som sa jej spytala, ci aj na svoje decko bude taka zla. potom tusim plakala. ja som zabuchla dvere a isla domov nazurena. (inak on v skutocnosti caka dieta)

co to vsetko ma znamenat? nejako casto snivam z lekarmi, tehotenstvom, dietatom.. nemyslim si, zeby som ja bola tehotna. zeby nieco do buducna?? ..

linette
1. nov 2009

ludkovia ja sa s vami aj rozlucim, musim obedovat a potom do cintorina..
papaaa

denisocka
1. nov 2009

že do cintorina,to snad nie 😅

jka si robim www stranku 😀

denisocka
1. nov 2009

ja som mala zas sen ,že som šla do Ostravy , za kamaratkou z parce, ja mam stale sny o Ostrave ..... je to vlastne moj nesplneny sen,teda bola som tam rok,ale muž tam nechcel ostať -ja by tam teraz šla aj hned

adina22
1. nov 2009

Nedalo mi nehodit to sem,je to z mywielinej knihy:

Vy toho totiz jeste moc nevite o zakonu karmy,ktery do znacne miry tohle spojeni umoznuje a nabizi vam ruzne prilezitosti,ktere jsou velmi dulezite pro vas vyvoj.Zakon karmy neboli zakon priciny a ucinku,jak se mu obycejne v krestanskych zemich rika,se na rovine sveta tyka kazde vasi myslenky,kazdeho slova a cinu.Uz jen to,ze jste se do Daphne kdysi zamiloval a ona vas cit opetovala,i kdyz nedoslo k naplneni,jemuz svet rika manzelstvi,znamena ze mezi vami dvema existuje pouto,ktere se drive nebo pozdeji musi projevit...

teodorka
1. nov 2009

ahojte babenky ...
deni s tou Ostravou ...ja som citila to iste co Ty citis k Ostrave tak ja k osade kde byvala starka ...snivalo sa mi s tym domom a so vsetkym ...prirodou a tak stale dookola .Nevedela som co to znamena a tak po viac ako 10rokoch som sa tam s mm vybrala .Dom je opusteny nikto vnom nebyva uz velmi dlho ...cez okno sme vliezli dnu ,vsetko som si prezerala ,vsetko bolo tak ako som si to pamatovala ale ten pocit stastia ktory som mala vzdy v sne sa nedostavil 😒 A uz viem preco...tie spomienky neboli len dom a okolie ale aj ludia ktori to tvorili [bratranci ,sesternice ...ktori tam zili so starkou...]teraz to bolo opustene a smutne ,ziadny smiech ,hukot ,sliepky,kravy,barany....nic ...iba kopec nepokosenej travy ,rozbity dom.... ☹ od vtedy su to dva tyzdne sa mi s tym miestom snivalo len raz a sen bol uplne iny ako som som snivalo roky pred touto navstevou.Snivalo sa mi ze som tam prisla a ze mi vsetko vadilo ,prach ,smrad,nechcela som nic jest lebo vsetko bolo spinave ....a chcela som odist .Od vtedy sa mi uz sen s tym miestom nevracia ....
k tomu filmu co som Vam poslala ...fakt je na kazdom z nas ako sa rozhodneme stravovat a ako sa rozhodneme zit .Je to len a len nase rozhodnutie

bibula
1. nov 2009

deni no ako? podarilo sa? ja divinu len gulasik🙂
vcera sme vybavili cintoriny,nech predideme hustotam na ceste,ci hustote na cestach 😀

j.a.n.u.s.
1. nov 2009

deni...Ostrava...cakam ta tu! 🙂

denisocka
1. nov 2009

teodorka- tak to som teraz nepochopila.... :( ale Ostrava je moja srdcofka ,bola som tam len rok + 1x na navštevu ,preedtým asi 3x kým som vybavila robotu

bib - gulaš je famozny,taky fakt šmačny , a vraj je z divej svine .... tak a teraz možem pozreť film,na ktory ma upozornoval teodorkyn muž,že od toho filmu mäso nezjem 😀

janka,ver ,že ak raz pojdem,a ja pojdem,tak aj pridem ! priamo k vám

teodorka
1. nov 2009

no ze TA to taha na to miesto spomienka ....a mozno ak by si tam teraz isla po 6 rokoch by si to vnimala aj inac....kedze clovek sa meni ...
Deni inac vsetko naj k meninam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teraz som si vsimla

denisocka
1. nov 2009

teo díííky, a už teraz chápem

mywiel
1. nov 2009

Deni vsetko naj, tu to ani neoslavuju ze meniny... 😒 Uff no dnes to boli zas orgie... 😝 😀 Boli sme na oslave starej mamy mm, mala 92 rokov, a toooolko jedla ako na svadbe, bolo to na obed a jedlo sa az do 17tej, hrozné, tiramisu tri druhy, kakaové, pomarancové, kavové, no a potom dalsie cokoladové torty, gastanové pyré, ani veceru som robit nemusela. Aj ma dako boli hlava, asi z toho jedla, bolo to dobré ale takto jest boze clovek to nema kam davat, zo vsetkého chce ochutnat, asi pojdem si skor lahnut, lebo mi je vselijako dufam, ze to stravim boze. 😝 Zajtra nas caka malovanie v dome tak sa tesim, uz vymyslam aku farbu do ktorej izby a tak, konecne si budem moct robit co chcem, vymalovat a nemusiet sa pyta ci majitel s tym suhlasi. 😉 Tak prajem pekny vecer Angels girls and boy, ktory sa tu obcas objavi... 😉

denisocka
1. nov 2009

dakujem myw.

prave som písala s jednou vešticou 😕 a teda,to bola pecka. taka energia s nej,akoby som dýchala oheň z pahreby

teodorka
1. nov 2009

a? deni? co si sa dozvedela?

denisocka
1. nov 2009

no, sranda,ale to čo som vedela

denisocka
2. nov 2009

dobre rano,zas ja prva

lieeenocka
2. nov 2009

Ahojte, dnes sa mi snívalo že som sa išla vydávať. Ni nevidela som sa v šatách. Bolo to len o prípravách v ten svadobný deň, maľovanie, účesy, varenie. Videla som svojich blízkych čo tu už nie sú.... čo to znamená, viete?

bibula
2. nov 2009

deni aky /film/? mozno budem vegetarianka ,ak zaberie aj na m a

denisocka
2. nov 2009

co tu dala tusim teo,ten

teodorka
2. nov 2009
mywiel
2. nov 2009

Ja som vegetarianka uz 15 rokov ale to s tou cokoladou sa mi tiez paci... 😀 😝

denisocka
2. nov 2009

ja siidem dať ten gulaš z diviny,k filmu som sa ešte nedostala ale gulaš je fakt fajnovy

mirka1308
2. nov 2009

Ahojte bambulky 😉
deni na ten tvôj gulášik sa mi zbiehajú všetky slinky 😀 😀
čo myslíte, je už dali doma aj s bábätkom?? 😕 verím že áno a majú sa obe dobre 😔 😵
dali pozdravujem vás obe na diaľku 😉
myw,teším sa s tebou, to maľovanie a zariaďovanie domčeku musí byť super 😵
mňa vždy chytí,keď vymýšľam čo kde dať a aké farby a aké závesy, prehozy atď. 😅
len sťahovanie je na nič, lebo naraz všetko pobaliť 😝 a potom zasa všetko vybaľovať 😝 taký malý chaos 😔

denisocka
2. nov 2009

myslím,že ešte oddychuju na oddelení,ale snad zajtra ich pustia

mirka1308
2. nov 2009

deni, ja sa už teším keď napíše ako sa obe majú a či jej vyšiel ten sen, čo mala pred pôrodom 😕
vôbec neviem koľko sú teraz maminy po pôrode v nemocnici a dali mala mať tuším lumbálku alebo niečo také? 😕

dali4
autor
2. nov 2009

Ahojte babulky... 🙂 😵
Tak sme domaaaaa 🙂