• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
pekny vecer prajem vsetkym :wink:
zasa mi strajkuje pismenko na klavesnici, tak musim kopirovat :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dali podla mna malinkej kludne davaj materske mlieko ved to je pre nu to najlepsie a ublizit to urcite neublizi.

myw to je sen. nebola si z neho vytocena?? :confused:

hedunecka obdivujem ta, ze si sa nebala, ja by som sa s velkou pravdepodobnostou zlakla.. teda aspon na zaciatku. tebe sa to stalo, lebo si pripravena a nebojis sa. ked si pripravena a snazis sa znovu spojit, tak ti prajem aby sa ti to splnilo :dizzy_face: tak pekne si to opisovala :dizzy_face:

inak baby tolko rozmyslam ohladom tych liekov a vakcin.. vsetko to je smutne ako s ludmi zaobchadza "vyssia moc" .. farmaceuticke spolocnosti su 2 najvacsou sponzorovanou spolocnostou vo svete a keby ludia chori neboli, tak by ani zisky neboli. nejde mi do hlavy ako to mozu takto zneuzivat, vsade vidia len peniaze :angry: :frowning2:
6. nov 2009 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesnu noc som mala teda dva sny.. :confused: s tou umelo vytvorenou chripokou :angry: :confused:

Ak si dobre pamatam, tak:
Bola som na centrale Medicopter 117 a mali karantenu (inak jedna taka cast bola), prisiel za nami veduci a povedal, ze podte s nami tadeto vas nenajdu. Tak sme s nim isli do pivnice cez karantenu, ale ti ktori nas strazili na to neprisli. Potom sa volakto pytal, ze s cim poletime? Ten veduci stiahol plachtu a ze tu je kopia medicopteru.. Peter (herec) so svojim kolegom lietali a isli zachranovat. Ja som mala byt tretia (v lietadle vzdy traja lietaju). Tak som za nimi utekala, ze ako to lietal peter. Mala som volajake umelohmotne obdlzniky na rukach a snazila som sa lietat. Utekala som a trepotala "kridlami" no neslo mi to. Som si hovorila, ze to je take iste ako ked utekam.. Tak som si zdvihla zadok, nahla trup a som bola vyssie. A esteraz a este az kym som nebola uplne vysoko a letela som rychlo. A ked som chcela zist dole tak som hned vedela pristat. Lietala som z centraly medicopteru do novych zamkov, bolo tu vela ludi.. Priatelova sestra bola v nemocnici (zaujimave je, ze tam v skutocnosti nemocnica neni), tak som ju isla navstivit, ze co ako. Bola v karantene, pretoze mala prasaciu chripku alebo nieco podobne. A bola tam ta osoba, ktoru nemusim. Hrala sa tam na milu a ja som ju isla byt a rozpravala som sa s nou... Konec

Druhy sen, ktory sa mi snival tusim pred tym prvym:
S priatelom som isla k lekarovi a ten povedal, ze ma prasaciu a musi byt v karantene.. Ja som sa o neho velmi bala a chcela som tam byt s nim. Ked som ho dosla pozriet bola tam jeho sestra.. (bolo to hrozne, pretoze som priatela videla v nemocnicnom pyzame a v postely.. )
Tento sen sa krizil s tym prvym.

inak cely tyzden mam taky divny, vcera som aj revala.. v noci spat neviem (napriklad vcera som isla spat o pol dvanastej, som zaspala asi o hodinu na to, a zobudila asi o pol tretej, potom zasa som nevedela zaspat, a ked som zaspala o deviate som vstala...) asi som prisla na to, ze to bude zo splnu... :unamused:
6. nov 2009 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trocha od temy..
som taka natesena - obavila som na nete moj oblubeny serial SUPERNATURAL v slovenskom jazyku (hrozba z temnoty).. su tam skoro vsetky casti..

myw si spominala, ze je tiez tvojim oblubenym, tak ak budes mat cas mozes kukat :wink:

http://iserialy.sk/serialy/supernatural/
6. nov 2009 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj ahojte baby a babjak tak som tu dávno nebola ja som už z toho všetkého taká zúfalá čo sa to deje v mojom okolí je to tým že mám len dvoch anjelov strážnych? Neviem, mám pocit že našu rodinu niekto preklial. No asi tu už nik nieje všetky hajáte :pensive:

dali blahoželám k malinkej aj ja by som rada mala druhé bábo ale...zrejme mi to nie je súdené :cry:

myw tak čo pýtala si sa tej svokry?
7. nov 2009 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa chcela večer spojiť konečne vedome s mojim sprievodcom a miesto toho som vytuhla v momente :rolling_eyes: :grinning:

predvčerom som mala v se,že sme sa spojili , hovoril na mne pomocou písania, tak čakám

ináč,mam v lavom ukazovaku triesku - myslím,že myw. by mi vravela čo znamena plavy ukazovak :confused:
7. nov 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka tak nezabudla som na teba :wink: vobec nevadi ze mas len dvoch anjelov, vraj su to aj tak tri energie, cize intelekt, fyzicky a psychicky, aj moj svokor ma dvoch ale oni pracuju na vsetkych troch urovniach, cize su to tri energie. :wink:
7. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Linette dakujem, ja som uz videla uplne vsetky casti uz aj sezonu 5 az do konca, ale kuknem. :wink:
7. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky :dizzy_face:
Myslela som si že to je kravina s tým preváraním MM ... Mišelka mi ožltla až doma, na piaty deň, v nemocnici bola ok, ináč by ju dali pod UV určite. Vitamín D tiež dávame.
V porodnici som mala raz strašný sen, zobudila ma moja spolubývajúca, ktorá so mnou bola na izbe... vraj som strašne plakala :frowning2: ... ináč vankúš som mala totálne mokrý od slz. Snívalo sa mi že som strašne bila mojho syna :frowning2: ... za každú hlúposť som ho doslova zmlátila. Ked som sa prebrala z toho sna, tak som sa rozplakala zas, lebo mi za ním došlo strašne smutno a lutovala som ho. Presne viem čo mi ten sen naznačoval :dizzy_face:
7. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata,včera som našla v anjelských kartách ORB - pozrite si foto v albume
7. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jé deni... naozaj :confused:
7. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že? včera som si ju vytiahla ,tak ma až zohrial ten pocit
7. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééj Denii krasne :dizzy_face: Ja som fotila izby v nasom novom dome a na foto mam plno orbov.... :grinning:
7. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw,plís foto
7. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslem ti na mail :wink:
7. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vravela,ze je tajomny,tak aj navsetvnici taki su:slight_smile:
7. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :wink:
práve som vás dočítala, no už nepíšete tak žhavo ako predtým, takže nemusím sedieť 2 hodiny a čítať čo máte nové :grinning:
ako sa máte?? počasie otrasné, pred chvíľou som prišla zvonku z prechádzky bŕŕŕ :unamused:
U mňa nie je nič nové, do roboty a z roboty a keď sa dá, tak čítam knihy :dizzy_face:
Som si objednala ďalšiu o feng šuej a zdravom stravovaní :grinning: :grinning:
Bola som u jednej poradkyne zdravia a tá mi povedala toľko vecí :confused: :frowning2: budem sa musieť dávať zdravotne do poriadku a nepôjde to hneď :unamused:
myslela som že ona je homeopatička, ale nie je, no nevadí to, dosť mi povedala čo mám robiť a hlavne ako upraviť stravu :pensive: a pokiaľ sa dá žiadne mäso, ak tak len rybu a občas kuracie :fearful:
Našťastie nie som mäsový typ, tak sa to bude dať-si myslím :pensive:
myw ty si písala, že si vegetariánka, a to ako dlho? Z vlastného presvedčenia alebo si to tak cítila :confused:
dali, dúfam že Mišenke sa lepší tá žltačka :angry: a budete onedlho v poriadku :slight_smile:
7. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw a nedáš aspom jednu fotečku?? :confused: :pensive:
aj ja som zvedavá :dizzy_face:
7. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte deturence :grinning:
poslusne hlasim, ze zijem, citam a ine :grinning:

deni, dodatocne, ale predsa - vsetko NAJ k meninam :slight_smile:
dali, viki mal taku tu fyziologicku zltacku asi mesiac aj nieco, v norme, ale predsa. no a stym prevaranim fakt hovadina

k tomu stravovaniu s- sa mozno pamatate, ako som vas kedysi este v uvode "spovedala", aky styl stravy uprednostnujete, resp. prevadzkujete. nebolo to le tak :wink:

jo, knizku od mywiel som uz preluskla :slight_smile:
7. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
písala som toho týždňa príbeh do novín, ako sa mi ozvala babka.....z neba...... dúfam, že to vyjde...potom dám vedieť:slight_smile:

www.janbari.webnode.sk
7. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka z vlastného presvedcenia, kvoli zvieratam a aj zdraviu, uz 15 rokov a nejem ani hydinu, len ryby. :wink:
7. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata,mame detsku izbu a ukazali sa mi tam aj návštevníci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw došlo,parada - večer kuknem a hodim svoje .
7. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela by som vediet či sa dá zistit prekliatie a ako sa odklína ak by to bola pravda
7. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemožem si pomoct, marianka,ak je toto tvoje oko tak je krááásne
7. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to moje očko
7. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto mi neporadí o tom prekliatí? :frowning2:
7. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja sa k vam pripajam, konecne tema, kde sa mozem pytat, vidim ze mywiel sa v anjeloch vyzna, ja v nich tiez verim a viem, ze ked poprosim tak pomozu. nikdy som sa s nimi nestretla, ale nepotrebujem dokaz, ze su. velakrat mi uz pomohli, som si ista. tiez som v zivote prezila veci zaujmave, ktore clovek nemoze tak hocikomu povedat,lebo na teba divne pozeraju.
7. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a prepacte ze vsetko necitam, tu sa ta diskusia tak rozputala.... :slight_smile:
denisocka aki navstevnici? :confused:
7. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tušim tu nik nie je :frowning2:
7. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok