Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
11. nov 2009

ja som dnes vstala o deviatej .. (krce ma zobudili 😠 , dnes som nejedla ibalgin, len vcera.. vyhrabala som si biolampu a svietim.. zatial to ako tak zabera)

linette
11. nov 2009

cibulkas ked sa k nim prihovaras uprimne a so srdca, tak ta pocuju. skus si zapalit sviecku a prihovor sa im. oni ta iste budu pocut. pripadne si od nich vypytaj nejake znamenie, ci ta pocuju.

denisocka
11. nov 2009

😉 a čo čakaš? aky scenar?pýtam sa,lebo ja som to včera riešila .... či čakam ze za tebou príde okrídleny muž a pohladi ťa a pokecáte ....alebo .... ja som tiež mala vysoke naroky ako si ich predstavujem

až včera mi to došlo , netreba tlačiť na pílu a čakať neviem ake stelesnenia . niekto počuje vnutrny hlas, vonu,energiu,... každy ine,každy tak aby to chapal 😉 hlavne že ich citiš nejak a veriš im , na podobe nezaleži , oni si daju len taku,aby si ich ty pochopila

denisocka
11. nov 2009

včera večer som skušala zavolať OPAT bytosti svetla,teda svojho duchovneho sprievodcu hlavne , ale netlačila som na nich ako stále . len som ich poprosila,podakovala a čakala,,,a nič,tak som sa pýtala,nech mi aspon daju vedieť,čo je ten čisty chladivý VANOK čo stale citim , ked píšem,ked ležím ,ked sa cítim fajn .... a ten vanok stale akoby mi niekto dýchal na tvár taky čisty vzduch,ale nik mi neodpovdal. nevadi,netlačila som na nich,dostala som sa do takeho stavu ako pri meditacii,pekne som si dýchala a relaxovala,zrazu som na chvílku započula akoby zvonkohru, vonku na terase bambusovu zvonkohru . nemame terasu,ani bmbusovu zvonkohru,nič to nebolo ale počula som to, tak som mala akoby taky krááátky pohlad smerom na drevenu terasu,zvonkohra, ja neviem -ako na prerii, na okraji dediny :D take ticho,čerstvy vzduch -len som podakovala. po nejakej dobe som otvorila oči a citila som ,že niekto pri mne je,teda videla som jemne energie,akoby vibrovali okolo mna , take vlny robili,mali aj nejaku jemnu farbu - take svetlo žltu či bielu,. nebolo vidieť tvar-telo,ale vedela som,že su to akoby postavy,podakovala som im,že su tu . vlastne som od nich ani nič nechcela,jedine som prosila spoznať svojho duchovneho sprievodcu a vysvetliť,kto je ten vanok. teraz ked píšem vidim jemne ružovu,obačs fialovu .

linette
11. nov 2009

😵 😵 mas pravdu netreba tlacit. ja anjelikom rozpravam sice len v skratke, neviem ci su tu ked sa im prihovaram. v poslednom case sa im casto prihovaram aj viackrat za den, nekontrolujem to, len si na nich pomyslim a uz aj prihovaram. zatial som nepytala ziadne znamenie, ci ma pocuju, ja im verim. viackrat som pytala znamenie na moj problem a prvykrat co som si ho pytala normalne, ze s otvorenymi ustami som zizala. niekedy si pytam znamenia a mam pocit, ze nechodia. oni velmi dobre vedia kedy a ako dat na co znamenie, ked vidia, ze sa velmi trapime tak nam to znamenie poslu sami od seba..

minule sa mi take nieco stalo, ze som bola v predsieni, tusim som upratovala a z nicoho nic som pocula so svojho vnutra (neboj sa, ...) az sa pluca rozstrngali a zrychlil tep. neviem doteraz ci to bolo vyssie ja, podvedomie, alebo sa ku mne anjelikovia prihovorili, viem, ze dobry pocit som z toho mala 😵
ked sa to vsetko vyriesi tak ako cakam a tak ako mi to ukazili anjelikovia (cez znamenia), budem vediet na 100% ze som si to vsetko len nenamyslala.

linette
11. nov 2009

den ako si sa naucila vidiet auru? ja som parkrat skusala a zatial len take sive az priesvitne vidim.. a co je zaujimave v lese som to videla akolo kmena stromu, tak som isla dookola a vsade to bolo..

denisocka
11. nov 2009

lin,ved oni s ti prihovaraju,ake ešte ine znamenia čakaš? 😉 NEBOJ SA

auru som sa učila veidieť pred 3 rokmi,skoro som prišla o zrak,tak som to nechala,,,to čo vidim teraz prišlo samo 😉 beriem to ako dar,podakovala som zato,ale neupínam sa na to , nie je to nič take zazračne,aby ma len toto vedelo naplnať a hnať do predu

tina888
11. nov 2009

mywiel-ako sa ti podarilo ho vidieť?aj ja chcem vidieť svojho anjela 😒

mywiel
11. nov 2009

Tina ja som videla len ruky a ten pocit lasky je neopisatelny, ale svokra ich vidi bezne. 😉 Nemam recept na to asi clovek musi na sebe pracovat neviem. 😅 😉

denisocka
11. nov 2009

podla mna musi na to dozrieť,akokolvek,ale duchovne dozrieť a samozrejme aj pracvovať na sebe . aby citil tu energiu,alebo anjeli su energia

denisocka
11. nov 2009

teda lebo anjeli su energia,nie alebo ...

tina888
11. nov 2009

mám anjelské karty-z časopisu-sestra hovorí že nezáleží na tom odkial ich mám len musím veriť.naozaj som sa sústredila-verila som tomu,skušala som to viac krat-každu jednu kartu som prebrala v rukách.....ale neviem,pítala som sa na niečo a odpoved bola uplne od veci,čo s tym nesúvisela. ☹ davala som uplne jednoduche otázky.

denisocka
11. nov 2009

no s anjelskými kartami zas nemožeš veštiť jak s tarotom 😉 to ked sa ich budeš pýtať take veci,na ktore nie su určene tak ti ani nemožu odpovedať tak ako si predstavuješ. preto je tolko rôznych druhov kariet . niekedy na jednu otázku treba hladať odpovede viacerými cestami ... a tiež,no karty z časopisu .. no neviem 😝 to si radšej klikni tu a pýtaj sa,mne stale odpovedali dobre

http://www.tarotnet.cz/crowley_tarot/

mirka1308
11. nov 2009

Ahojte bambulky 😉
konečne mám trochu času a čítam, čo ste napísali 😅
linette, tá spomienka na tablo - super, hneď som si spomenula na to naše 🙂 😎
a keď som videla ten klip - to bola doba: každá druhá mala trvalú, mrkváče museli byť, kto mal mramorové rifle bol "Boh" a tie netopierie rukávy 😀 😀 móda sa stále vracia , presne ako teraz 😀
inak lin, presne viem o čom si písala, keď si vravela že tažko je odpustiť 😕 😔
úplne viem pochopiť, ale keď to prebolí tak aj ty to dokážeš, lebo čas rany hojí a človek sa po nejakom čase na určité veci díva s takým nadhľadom 🤐
idem vás ešte dočítať 😉

mirka1308
11. nov 2009

deni, to čo si písala o tom videní bytostí je pekné 😉
no mne sa niečo podobné stalo asi pred mesiacom, len som myslela, že nejako zle vidím 😀
akurát som dočítala knihu a tak som sa zahľadela z postele do okna a zdalo sa mi, ako keby také lesklé bodky padali, len som nevedela čo to je, tak som si dala okuliare, že asi sneží vonku 😀 ale nesnežilo a videla som to pred sebou asi 2m pred oknom 😕
vôbec som nevedla čo je to, myslela som, že som veľa čítala a unavila si oči 😵
a o týždeň som čítala na nete taký článok a jedna žena tam písala, že bytosti sa môžu zjavovať aj ako lesklé bodky v priestore a presne to som aj videla 😕
akurát som si nevšimla či mali dáky tvar tie bodky 😔
takže zrejme sa mi aj zjavili, ale som nevedela že to sú anjelikovia moji 😉 😵

cibulkas
11. nov 2009

Dakujem Linette za radu, budem skusat a dam vediet ako to ide. PEkny vecer prajem. Idem dat spat moju krevetku : ))))

denisocka
11. nov 2009

oni sa ti nezjavili,oni tu su stale , len si ich asi unavou oči a "prebratím " 3 oka uvidela - ja som teraz skušala vidieť energiu ruk v tme - a videla som - krasna zelena

proste daš prsty k sebe / nemusiš hned po tme / ,mne to ide lešpie na čiernom podlklade,niekto vidi lepšie na bielom .... daš prsty k sebe,uvolniš oči a pomaly ich odtahuješ ....cca 1-2cm a kukaš do prestoru medzi prstami ale neostríš !!!kukaš do blba . aj aura sa ma kukať za predmet dozadu do blba,nikdy nie priamo nad človeka a ostriť odušu,to nič neuvidiš. no a kukaš na ten priestor medzi prstami mala by si tam mať akoby dymvu nitku . motuzok - čo ti tie palce spaja. ja to už vidim farebne,ale zväčša je to biele, je to prva vrstva tela. vidi to aj moj muž a vola to že - očny klam 😀

tak skušajte,trenujte

denisocka
11. nov 2009

dnes si muž zaželal reiki , tak idem oprášiť svoje danosti a znalosti 😀

mirka1308
11. nov 2009

deni, díky za opis, snáď auru aj ja niekedy uvidím 😀
len dosť dobre som nepochopila tie prsty, to položím ruky s roztiahnutými prstami na nejakú podložku a pozerám medzi prstami? 😕
nemáš nejaký link o vnímaní aury alebo niečo lopatistickejšie? 😨 som nechápavá 😝 😀

denisocka
11. nov 2009

no,fakt lopatickejšie to nejde,ale skusim najst 😀

denisocka
11. nov 2009

sorry http://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=...

10: Mimohled (peripheral vision, side vision):

Auru je mozne videt pouze pri mimohlednem pohledu, neni ji mozno spatrit primym zaostrenim na zkoumany objekt. Auru je mozne vidiet iba pri mimohlednem pohľadu, neni ju možno uvidieť primym zaostrenie na skúmanú objekt. Abyste skutecne videli auru, je nutne se podivat tak nejak do strany a za vas subjekt. Abyste skutecne videli auru, je nutne sa podivat tak nejak do strany a za vas subjekt. Mimohled je neuveritelne ciltlvy na jakykoli pohyb, mnohem vice, nezli normalni primy zrak. Mimohled je neuveritelne ciltlvy na jakykoli pohyb, mnohem vice, nezli normalni primy zrak. Tak muze ohhalit pohyby, ktere by vas normalni pohled vubec nezaznamenal. Mimohled je take mnohem sensitivnejsi na subtilni energii. (koutkem oka casto vidime az dvakrat lepe, nezli normalnim pohledem. Zkuste se nekdy podivat na nocni oblohu primo a pak „jen tak mimochodem" -SNOP) Tak muze ohhalit pohyby, ktere by vas normalni pohľad vubec nezaznamenal. Mimohled je take oveľa sensitivnejsi na subtílne energiu. (Kútikom oka casto vidime az dvakrat lepe, nezli normalnim pohľadom. Skúste sa nekdy podivat na nocni oblohu primo a potom "len tak mimochodom" -ŠNOPA)

Mnozi lide maji zkusenost se „zahlednutim pohybu jen tak koutkem oka" - aby pak zjistili, ze nic nevidi, kdyz danym smerem pohledli primo. Mnozi lide maji zkusenost sa "zahlednutim pohybu len tak kútikom oka" - aby potom zistili, ze nic nevidi, kdyz danym smerem pozreli primo.

denisocka
11. nov 2009

😀 joj ten google prekladač 😀

denisocka
11. nov 2009

daš k sebe 2 ukazovaky , spojiš ich , zakukaš sa na miesto kde sa spajaju,ale pohlad uvolníš ,neostríš . mala by si mať v pozadí bielu stenu / mne to ide lepšie,ked je pozadie čierne alebo tmave , najlešoie mi to šlo oprosti bordovemu kobercu,oproti klavesnici alebo v aute ako spolusediaca,ked si dam ruky oproti čiernym rohožkám . snad toto už chapadno 😎

pozeraš uvolnene na tie ukazovaky a pomaly ich oddaluješ, na 1-2cm - mala by si vidieť okolo nich akoby 0,5cm opar - biele - dym ..ja neviem,nazvy to akokolvek + akoby dymový motuzik ,špagatik čo tie 2 palce spája .skušaš zas k sebe približiť a zas ich oddiališ - tie ukazivaky a furt čumiš do blba medzi ne a ešte kus dalej .proste mimohladom kukaš,ked dačo zbadaš,tak sa nezačni na to kukať jak na zjavenie,bo to bude fuč ... proste furt do blba

asi som kus tvrdo napísala,ale pochopiš aspon

mirka1308
11. nov 2009

denisočka, ďakujem 😉
super stránka, už ju mám uloženú, cez víkend vyskúšam 😅
ale už teraz sa teším na nedeľu - ideme do Ikei a na hrob sestrenke 😔 lebo nemám rada na dušičky keď je milión ľudí všade 😝
tak pobeháme Blavu, niečo pokúpime 😀 😀 a budem spokojná 😅

denisocka
11. nov 2009

juuuj do Ikei aj ja potrebujem,ale nemáme ju tu 😔

mirka1308
11. nov 2009

deni, pochopila som 😀 😀
mne to pripadá ako tie 3D obrázky čo bývali napr. v časopise Mystery kedysi 😉 aj tam si sa musela pozerať najprv zblízka a potom si sa dívala ako keby doblba-proste si nezaostrila zrak-a obrázok si vzďaľovala od očí a vystúpil ti z neho nejaký obraz 😵
som rozmýšľala kto to vymýšla 😕

mirka1308
11. nov 2009

deni, v Trenčíne tiež nie je Ikea ale sme si naplánovali akože hroby 😎 a tak šups do Ikei
ja ju proste môžem vo všetkých podobách 😀 😀 vždy keď som v Blave tak nemôžem obísť 😅
a vždy si hovorím že len pozriem, lebo nič extra nepotrebujem, ale aj tak tam opláchnem zase dosť euríkov 😀

denisocka
11. nov 2009

nevadi,peniaze treba držat v obehu 😉

lubii
11. nov 2009

Teraz,keď to tu čítam, tak si uvedomujem, že ja kútikom oka naozaj často vidím akoby obrysy pohybujúcej sa postavy za oknom a keď tam pozriem priamo,tak nič. Aj tú auru okolo prstov vidím, ale mi to pripadalo tiež ako očný klam