Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
16. nov 2009

Jé myw, tak to si ma ukludnila 😵 čo sa týka toho dýchania. My máme Mišelku v spálni, dokonca postielka je prirazená k mojej posteli, takže ako keby spala vedla mna... niekedy v noci k nej prestrčím ruku a hladkám jej ručičku. Cumel má, no vždy ked tvrdšie zaspí tak ho vypluje, len s ním zaspáva.
K tým snom ... ja ti neviem čo sa stále tak sprosto pýtam, že čo také sny znamenajú 😅 ... ved ja to viem že zlé sny vačšinou neznamenajú nič zlé, ani že sa to splní alebo tak... Asi to robím zo strachu, asi potrebujem aby ma niekto ukludnil 😅 ... Nejako som polavila vo viere vo svoje vnútro 😒 Musím zo sebou začat niečo robit 😉

dali4
autor
16. nov 2009

Ahoj lin... tiež som kukala na tu stránku, je to super 🙂 ale ja sa tam neviem zaregistrovat lebo ked si to pýta email, nejde mi tam napísat @ ... 😅 nechápem prečo.

linette
16. nov 2009

myw ked som si pozrela prvykrat to video, tak som si tiez myslela, ze niekto nieco vymyslel a dal to dokopy, co mu vyhovovalo a spravil z toho toto. neverila som tomu. a stale tomu nechcem uverit, ze takyto iluminati existuju, ved to je hrozne ☹ 😠
satan? kto to je? ved peklo je tu na zemi.. chapem, ze ked je dobro tak musi byt aj zlo, jing a jang.. ale ked to peklo neexistuje tak naco ho oslavuju? to skor ciernu magiu oslavuju 😒

linette
16. nov 2009

dali skus prekopirovat ten zavinac.. ani mne tam nesiel zavinac, tak som ho skopirovala.. 😀 ja pouzivam operu a tu sa mi to stalo uz viackrat ze nesiel @..

dali4
autor
16. nov 2009

Vraj aj v reklamách a filmoch sú také podprahové zábery 😒

dali4
autor
16. nov 2009

tiež mám operu ... ok skúsim 🙂

dali4
autor
16. nov 2009

Jé ta blond ti ide 🙂

mywiel
16. nov 2009

linette to je co za link co sa s nim hras? 😀

mywiel
16. nov 2009

Dali kazdy obcas potrebujeme ukludnit, nikto nie sme dokonali a obcas pochybujeme, to je ludské. 😉 😵

mywiel
16. nov 2009

Zachvilu pojdem spaaaaaaaat lebo vidim dvojmo, co som celu noc spala asi dve hodiny. 😒

linette
16. nov 2009

myw www.taaz.com
ked sa tam zaregistrujes vies si tam dat svoju fotku, najlepsie taku kde mas vypnute vlasy aj spredu a aj zo zadu, potom si tam nastavis oci, usta, zuby, obocie.. a mozes sa zacat malovat - ocne tiene, ceruzky na oci aj na pery, spiraly, ruze, lesky, farbu oci si vies zmenit, obocie ztensit, vlasy si vies dat podla vselijakych celebrit, vies si zafarbit vlasy aj s melirom... hovadiny, ale zabava 😀 teda ten vysledok 😀

linette
16. nov 2009

dali dakujem, som zvyknuta na tmavu a toto je taky velky rozdiel, ale tak takto sa viem vyskusat vselijak 😀
to je velmi smutne, ze to aj do reklam a do filmov, ja som si to vobec nevsimla 😒 a to aby som vsetko otacala odzadu.. cisto teoreticky v ceskom jazyku podrbat zada je poskrabat si chrbat (tusim) a u nas v slovenskom jazyku je to nadavka.. a mozno aj anglicky jazyk ked otacaju tak to inym jazykom dava iny zmysel.. ale zasa ani nahoda to nemoze byt 😒

dali4
autor
16. nov 2009

lin, u tých reklam a filmov je to zase inak. tam sú také zábery, ktoré my okom nezbadáme ale mozog ich registruje.

mywiel
16. nov 2009

Ja idem Dobru noc 😉 😀 😝 😔

dali4
autor
16. nov 2009

Dobrú myw ... vyspinkaj sa do ružova 😵

denisocka
16. nov 2009

zda sa mi,že tu miznu linky,dakomu to asi vadi !

dali4
autor
16. nov 2009

deni... iluminátom 😀

denisocka
16. nov 2009

😀
dnes som na nete presedela cely den a hič som nevysedela, takže odchadzam. dnes mam jogu ,teda asi nie jogu ale gymnastiku ,ale hlavne že kus vypadnem

kessina
16. nov 2009

ahojte anjelikovia,
znova sa hlasim po dvojtyzdnovej dovolenke na slovensku 😀 mam teraz znova co citat, pokial vas docitam.
uz som dostala knihu Pros a dostanes a aj precitanu ju mam 🙂 tak sa tesim, aky to bude mat vplyv na moj zivot 😵 zatial vam prajem pekny vecer 😉

marianka79
16. nov 2009

ahojte

lin to je tvoja tvár?

dali4
autor
16. nov 2009

som sa trošku hrala aj ja 😅

marianka79
16. nov 2009

dali dobrá si! 😀 😉

denisocka
16. nov 2009

dajte mi ten link na vlasyyy

linette
16. nov 2009

www.taaz.com kedze je to po anglicky skusim v skratke popisat co tam treba robit.
1. start makeover
2. ak ste neni zaregistrovane tak sa zaregistrujte
3. nalavo je tabulka a vedla nej BROWSE (ked to stlacite tak vam vyhladava fotky z pc, kliknete na tu, ktoru si chcete prerobit), pockate kym fotku nacita
4. fotka, ktoru ste si vybrali sa zobrazi a ked nie tak sa zobrazi v pravej casti pod kolonkou MY PHOTOS, kliknete na nu
5. zacne sa vas pytat na tvar, akeho je tvaru (bud date yes alebo no) /moze sa stat, ze sa neopyta/
6. podla obrazku nalavo, klikajte na fotku, ktora je na pravej strane (kraj oci, najprv na lave oko a potom na prave oko, lava strana pier, prava strana pier, brada - keby to neslo same od seba, tak zakazdym klikajte NEXT)
7. vyhodi tvar oci, ktory viete formovat, zvacsovat zmensovat, posuvat - je to dolezite, lebo podla toho vam program oci vymaluje, najprv lave oko a potom prave, potom sosovky, obocie, potom sa opyta ci mate na fotke usta otvorene alebo nie, ked mate otvorene date yes a zacnete tvarovat pery a zuby, ak mate usta zatvorene tak date no a tvarujete len pery.. ked to mate stlacite nalavo START MAKEOVER
8. vyssie viacej nalavo ale nie uplne hore su kolonky: face - tvar, eyes - oci, lips, hair, sunglasses - slnecne okuliare, hot looks - horuce "trendy".. kliknete na tu cast, ktoru chcete prerabat.. (napriklad ked si kliknete na oci, mate na vyber: shadow - ocne tiene, liner - ceruzku na oci, lashes - spiralu, contacts - vyberete si farbu oci, brows - obocie.. ked si kliknete na ocne tiene vyberate z tych vzorov, kde su oci aky tym chcete malovat a potom si veberate farby..)
9. hore viacej nalavo hned nad fotkou kliknite na SAVE - TO MY COMPUTER, pockate chvilku, DOWNLOAD a ulozi sa vam fotka do pc..
10. pre deni: vlasy mas pod kolonkou HAIR, vhodi tam kopec celebrit podla ktorych si vies dat vlasy, po tych modrych bodkach nastavujes presnejsie (posuvas) a ked stlacis HAIR COLOUR tak vies menit farbu vlasov..
to je vsetko 😉

ej ako som sa rozpisala 😀 😀 😀 😀

linette
16. nov 2009

marianka tvar je moja, len vlasy nie 😀 tie su podla neviem akej celebrity.. 😀 ja mam kratsie vlasy a hnede.. tiez som vymalovana v tom programe 😀 je to haluz sa takto prerabat, lent o chce nervy.. niekedy to mrzne 😒

linette
16. nov 2009

dali hodia sa ti dlhe vlasy 😉 nechces sa vyskusat ako blondynka?

linette
16. nov 2009

deni ako dopadla gymnasticka joga? 😉 🙂

denisocka
16. nov 2009

http://noviny.joj.sk/z-domova-presovsky-kraj/15... baby , tak togto video hovori amo za seba,tento pohlad som mala včera, ešte aj to že ich uhodilo do pravej strany 😔

denisocka
16. nov 2009

lin,dik za preklad,ale existuje na lište take že PRELOZIT a už to je v SK 😀 😝

linette
16. nov 2009

deni ano? to som si ani nevsimla 😀 😀 😀 nevadi.. aspon som trocha prekladala 😀 a napisala navod 😀 snad sa niekomu zijde 😅