Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mirka1308
21. nov 2009

deni, díky 😉 som doteraz čítala, dobrý link si dala - ako vždy 😵
takže to mám uložené a neskôr kuknem podrobnejšie 😅

mirka1308
21. nov 2009

adinka, ty máš anjelskú mapu?
Som vedela, že ste ju niektorá kupovala, ale som musela pozerať že kto? 😀
Ako si s ňou spokojná? napíš prosím 😵

mirka1308
21. nov 2009

Chcela by som sa ešte spýtať, je dobré kupiť si karty-jedno aké-od niekoho druhého? 😨
Ak to neprekáža, zrejme by sa mali pred používaní očistiť 😕
lebo na MMB ponúkajú rôzne, len sa neviem rozhodnúť, lebo som ich nemala v ruke 😒

denisocka
21. nov 2009

hej? ake ponukaju na MMB? 😅 ... ja som tam predala svoje taroty

denisocka
21. nov 2009

hej adinka ma anjelsku mapu a spoznávaju sa navzájom. vraj je úžasna - ved sa ani nečudujem . už sa teším až si tie naše skvosty ukážeme navzájom 😵

j.a.n.u.s.
21. nov 2009

Denka, tim , ze jsme se zacaly bavit na tema kameny...jsem se dovedela, ze pouzivam skoro deset let spatny kamen!!!!!!!!! Mam dva na patou cakru a ja jeden z nich(achat) pouzivala na prvni cakru!!!!!!! 😢 😢 😢 😢

No, je pravda, ze uz dlouho jsem je nepouzivala....ale v pondeli letim do obchodu. A narovnam to. 😵

denisocka
21. nov 2009

a ja som zas aukciu nevyhrala :D

adina22
22. nov 2009

dobre ranko anjelske dusicky 😵 😵

mirka - ano ja mam tu mapu uz doma a je uzasna,ako uz pisala Deni zoznamujeme sa 😵 Vraj je dobre zapisovat si odpovede a potom sa k nim vratit....lebo niekedy ti to nemusi byt jasne, co tym mysleli 😉 Ja osobne by som od druheho nekupovala,karty alebo ine pomocky na vestenie by mali byt v harmonii s tvojou energiou.Aj tu mapu by som mala pravidelne cistit,pretoze nemusi potom vychadzat 🙂

adina22
22. nov 2009

inac este k tym linkom,co tu hodila deninka.... pred helar naozaj klobuk dolu a stranky minigrimi,mracna hora a este angelarium su uz dlho moje oblubene 😉 😵

mirkas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka1308
22. nov 2009

adinka, ďakujem za odpoveď 😉
prajem všetkým dobré ránko 😉
deni, na MMB sú v ponuke 3 druhy kariet od Doreen Virtue a tiež tá mapa
som z toho ostala dosť v šoku, lebo by som rada nejaké anjelské karty, no neviem či mi potom sadnú 😒
si písala kedysi, že si tiež jedny kúpila a nesadli ti 😨
mirkas, inak dosť od veci - to súťaženie, ale chápem, si mama 😀

denisocka
22. nov 2009

mirka,vieš /možno nie/ ja už dlhu dobu bojujem s tým,že moje vytužene karmicke karty proste neboli nove. keby som ich kupila od ruky za nižšiu sumu,tak mi to je fuk. ale mali byť nove,zo skladu-čakala som na ne mesiac a predavačka vedela,že chcem nove-preto ich pre mna objednala.ale ako som po ne došla,už vtedy sa zdala divna ... doma som zistila že je jedna karta zasrata od kavy , nato že ta karta nakoniec bola ešte aj navyše. dodnes mam taky dovny pocit a hnev, že ma predavačka oklamala. mam divny pocit,ked neviem kto ich vratil,alebo prečo ich vratil a prečo mi ch dala. dnes som sa rozhodla jej to dať na vedomie http://www.etericka.estranky.sk/clanky/znamenia... . nemožem s nimi robiť ,napriek tomu že su krásne a bezchyby,ale vnutorny pocit mi kaže dať vedieť pani , čo mi ich predala,že ma to sklamalo a že ma to hneva. nič od toho nečakam,ani netušim či zareaguje,ani neviem čo by som chcela-či nove karty či čo,ale proste,musim jej to dať vedieť

linette
22. nov 2009

dobre ranko prajem bambulky 😉

mirka a spravila si si ten test na auru? ja viem, zeje dlhy 😒 😝

myw ta moderna zena 😀 😀 a maju aj pravdu, teraz musime makat ☹ 😀 😝 a tam kde bolo tych desat bodov, to je take pekne az mi skoro slzy vysli.. ono to je pravda co tam pisu..

ja som mala dnes sen, na ktory som v momente ako vstala zabudla 😠 len velmi malinko si pamatam z toho sna..

linette
22. nov 2009

baby tak pekne viete podat veci, vysvetlit a pozdvihnut cloveka, ze som sa rozhodla, ze si niektore alebo vsetky prekopirujem a vytlacim a budem mat z toho taku knizku mudrosti 😉 😀

linette
22. nov 2009

este sa s vami chcem podelit o moj zazitok 😵

vcera som bola na prednaske/koncerte deekse (dikše) v novych zamkoch.
bolo nas tam okolo 30 plud ti, ktori to organizovali a deekshadavajuci (doslo ich az 9 a zevraj to bolo prvykrat na slovensku). najprv nam povedali v skratke nieco o energii deeksha, potom nam pustili video, ukazovali fotky chramu Jednoty v Indii a rozpravali o tom, pustali prezentaciu fotiek zo zasvacovanie vo Verone.
potom sme si posadali do kruhov a kazdi jeden deekshadavajuci ku nam pristupil a odovzdaval nam energiu cez korunnu cakru. ruky sme mali na kolenach s dlanami hore a ked nam odovzdavali energiu tak sme si dali ruky na srdcovu caktru a vytvarali tam lotosovy kvet. pri celom sme ako tak meditovali, pustali nam nadherne mantry (este aj om mani padme hum). ked ku mne pristupil prvy deekshadavajuci tak som pocitila uplne mravencenie na koncatinach akokeby do mna neviem kolko voltov udrelo, bol to taky pekny pocit 😵 pri ostatnych som to uz pocitovala jemnejsie.. pocas celeho "procesu" mi v hlave prebehlo vselico, no najviac som sa snazila sustredit na ten lotosovy kvet.
nakonec nam povedali pomali si otvorte oci a ta atmosfera - mi v kruhu, v strede sviecka a vsade tma a mantry - to sa mi velmi pacilo 😵 este sme rozpravali, kto sme co citili... par ludi sa tam rozplakalo.. ale zevraj to je ten ucinok tej deekshe a meditacie, bud sa treba vyplakat, vysmiat, vydupat, vynadavat si.. proste to co clovek citi v tej chvili. este nam rozpravali deekshadavajuci svoje emocie z ich zasvacovania..
potom bol koniec a isli sme domov. dokopy to trvalo vyse styroch hodin, pre mna to bol zazitok, energia a sila.. prvykrat som sa na takomto zucastnila a nelutujem to 😵

www.deeksha.sk

janbari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
22. nov 2009

lin super !!! aj ja by som niekde šla . ja lamem muža na opakovačku Reiki , potrebujem si par veci ešte ujasniť . možno tam pobudne so mnou .
čo sa týka karmických kariet, ako som to tu napísala,tak som si urobila rekapitulaciu k bodu,kde som och znenávidela a tu emociu nenavisti som proste vymazala a ostala mi len emocia šťastia a nadšenia,že sa dostali ku mne.podakovala som im , vypusinkovala ich,očisila a nato mi dali krásnu odpoved prečo sa to cele stalo , k čomu ma to malo doviesť -tato situacia s nimi . joj ,milujem ich 😵

inač,akurat varim kapustnicu,tak sa teším konečne na mnamky obed , od porodu som to poriadne nejdela-najprv kojenie a potom som nato nemala chuť

dali4
autor
23. nov 2009

Ahojte babulky 😵
lin... super 🙂 Znie to velmi lákavo, tiež bysom na niečo také išla, potrebovala bysom to.
deni... škoda že si to o tých kartách hned tej predavačke neišla povedat...
Dneska som mala sen. Dostala som prsten s červeným kamienkom. Neviem od koho, len som si ho navliekala na prst a ukazovala kamoške, že "aha, dostala som prsten, moc sa mi nepáči taký štýl, ale na ruke dobre vyzerá". Bol strašne tenučký, jemný a kamienok tak 2 milimetrový. Hm 😕

denisocka
23. nov 2009

ahojte, nemám nič nove na pochválenie sa .... tak nič nepíšem . akurat,že som v noci asi 1x cestovala lietadlom a teda ma to teší 😉

dnes mam jogu ,,,, tiež ma to teší a zohrievam si kapustnicu,tiež ma to teší - len som zvedava čo to bude večer - kapustnica + joga 😀

linette
23. nov 2009

pekny den prajem vsetkym 😉 dneska u nas aj slniecko trolilinku vykukalo a uz zaslo..

dnes som mala dva sny, v prvom som si kupovala bezovy kabat v exisporte a mala som oblecenu vytahanu bielu vetrovku, hnedu ciapku a tusim, ze okuliare som mala.. boli tam tri moje byvale spoluziacky a velmi som sa hambila.. oni ma nespoznavali ale velmi na mna pozerali akokeby tusili kto som. ony si kupovali vela veci a ja len jeden kabat, ale som bola stastna, ze aspon voalco. pri pokladni som platila a bola somnou mama.. bol dlhy rad..
druhy moj sen bol su superstar. a ze na vypadnutie bola dominika a monika a velmi som drzala palce dominike a nechcela som aby vypadla...

deni a ktory stupen reiky mas? aj ja si chcem spravit reiky, len cakam teraz na absolventsku prax a peniaze 😝
jeeeejo ako pekne si si ich ocistila 😵 teraz ta tie karty urcite miluju a ked si neni ich prva majitelka, tak ta maju urcite radsej ovela radsej ako toho prveho majitela 😵 😉
aka si podarena a nadsena 😵 😅 a zabudla si dodat, ze po joge budes tiez nadsena 🙂

dali tusim, ze si so sale, to k zamkom neni az tak daleko.. tuto deekshu robia uz vo viacerych mestach a v novych zamkoch ju robi jedna pani a vies k nej ist kazdy tyzden v stredu tusim.. ma prenajaty bytik a tam zvyknu chodit meditovat a "deekshovat" .. vedia ju aj na dialku poslat. keby si mala zaujem tak sa kludne ozvi alebo jej zavolaj.. aj ja sa k nej chystam, len neviem kedy.. stoji to 7 euro.. ale si tam aj par hodin.
neviem co mohol znamenat ten sen.. s prstenom som snivala raz aj ja ak sa mi dobre mari ale nebol to prsten pre mna.. vtedy som si sny nezapisovala a nehladala suvislost..

linette
23. nov 2009

ozaj baby neviete podla coho sa kresli pentagram? biela magia ma dokonale rovny a symetricky a cierna ho ma otoceny..

mimka54
23. nov 2009

skusali ste niektora pomocou bielej magie si ziskat muza? 🙂

denisocka
23. nov 2009

linet - mam iba R1 tp ma vyšlo kedysi 1700sk , dvojka stoji 100€ , o trojke ešte neuvažujem

linette
23. nov 2009

mimka ja som si svojho priatela vysnivala 😵

linette
23. nov 2009

deni mne znama spominala, ze ju to stalo 7000 sk a ma druhy stupen, lenze neviem ci su to neni obe stupne dokopy.. a ten kurz trva len jeden den? 😕 pozerem na nete a tam pisu ze treti je okolo 9000 sk.. hrozne sumy pytaju
jaaaaj nasla som takyto clanok:
http://www.index.sk/michael/archanjel/texty/397...

denisocka
23. nov 2009

ja mam priamo u hodeka - to je priama linia usui reiki , nie u kadekoho . www.reiki.sk - prvy stal ako som písala 60€ , druhy 100€ a treti bude cez 300€ + učitelsky neviem kolko

denisocka
23. nov 2009

lin,članok som si prečitala uplne letmo,každy druhy odstavec po 1 riadku a len tolko, že absolutne zabudni , čo sa tam píše . to vieš,ak j človek ide do niečoho lens cielom vyzdraviť sa a nepozera na to, čo systém ukazuje , nevie nič o energiaách a predtým sa v tomto nepohyboval - tak takto može vyzerať sklamanie a o to viac,ak je človek zarytý kresťan . možno red par mesiacmu by si na to pozerala tiež tak .asi tolko

linette
23. nov 2009

wau on ma aj v novych zamkoch kurz 🙂 😉 lenze nepise, ze kedy. pre mna by bolo najlepsie buduci rok.
na nete je ich nejako vela, tento hodek je z nich najlepsi?
precitala si ten clanok? tam jedna pise, ze reiky je zmluva s diablom, ale podla mna to tak neni 🙄

denisocka
23. nov 2009

on je prvy v československu,priamy žiak usuiho

linette
23. nov 2009

vidim, ze si precitala. mne sa zda, ze preto na to ta zena povedala to co povedala, pretoze sa rozpravala z dvoma reholovymi a pokial dobre viem, ak si pravy krestan, tak nemozes vestit, energie posielat, cvicit jogu, pouzivat homeopatiu a ktovie co este.. (to nam rozpraval jeden pater s ktorym sme boli v medjugorie) len nechapem preco to zakazuju 😕